Německo: „Všechny tady pobodám!“, křičel ve škole devatenáctiletý, 72x trestaný Arab

Napsal
Sdílet článek

Arabské rodinné klany čítají v Německu stovky členů. Odhaduje se, že v Německu je asi 200tisíc členů těchto gangů. Většinou se jedná o arabsko-turecké klany, které žijí ve „vyloučených lokalitách“,  tedy v tzv. no-go zónách. Už před časem jsem zde upozorňovala na to, že i sami muslimové přiznávají, že jsou velmi dobře vyzbrojeni, třeba v Duisburgu disponoval jeden takový klan výzbrojí, čítající také asi dva tisíce Kalašnikovů.

„Nebojím se, pobodám tady všechny. Zabiju tě!“ křičel Arab na svého třídního učitele. Tak začíná příběh sériového pachatele z prostředí zločineckých klanů, který má ve věku 19 let už 72 záznamů v trestním rejstříku. Jen za poslední rok spáchal tento příslušník turecko-libanonského klanu 24 trestných činů. Mladý muž, který žije v Porúří, je policii znám od jedenácti let. Společně s přáteli stejného věku z prostředí zločineckých klanů, se pravidelně dopouští různé trestné činnosti, zejména ublížení na zdraví.

Ještě před dovršením 14 let obsahoval jeho policejní spis záznamy o krádežích v obchodě, loupeži, vloupání do školy, vyhrožování spolužákům nožem a napadení učitelky. Pokud už se náhodou dostaví do školy, pak se to vždy projeví nějakým incidentem, jako napadením učitelů či spolužáků. Ani přeložení do speciální školy nic nevyřešilo.

Během přepadení dává muslim jasně najevo, že on a jeho přátelé kontrolují oblast a „mají slovo“ na tamní stanici metra, kde k loupežím a napadání ze strany členů klanu dochází nejčastěji. Když dosáhl věku trestní odpovědnosti, jeho zločiny se staly závažnějšími. V záznamech už má několik nebezpečných útoků, krádeží a případů násilného vydírání. Ve čtrnácti letech měl na svědomí během jednoho roku 14 trestných činů. Tehdy byl také poprvé odsouzen k trestu odnětí svobody.

Jenže trest zcela zřejmě žádným trestem nebyl, protože po propuštění v trestné činnosti tento muslim pokračoval. Následovaly drogové delikty, nebezpečné ublížení na zdraví nebo loupež za přitěžujících okolností. Policie také zaznamenala trestné činy spáchané společně s rodinným příslušníkem.

Trestných činů se ovšem nedopouštěl jen on, ale několik dalších členů jeho rodinného klanu. Tři z jeho šesti sourozenců již byli obviněni z majetkových trestných činů, brutality a drogových deliktů. Starší bratr dostal v roce 2017 trest odnětí svobody. Jeho otec, který se narodil v Bejrútu a má libanonskou státní příslušnost, upoutal pozornost mimo jiné kvůli nebezpečnému ublížení na zdraví. Jeho matce, neznámé státní příslušnosti, byl také zakázán vstup do školy po hádce s učitelem. Časté řízení bez řidičského průkazu a pod vlivem drog nebo s padělanými doklady a s padělaným řidičským průkazem, jsou další trestné činy, které jdou na vrub devatenáctiletého recidivisty.

Falešnými doklady se snaží utajit svou totožnost během dopravních kontrol. Jakmile je zastaven, rodinní příslušníci se snaží zabránit policii v akci. Pak zpravidla dojde k potyčce, kdy jsou policisté nuceni zavolat posily, aby mohli členy klanu zpacifikovat.

Pětkrát byl mladý muž odsouzen za obchodování s narkotiky, v sedmi případech  za spoluúčast na loupeži. V současné době si odpykává trest odnětí svobody v délce dvou let a pěti měsíců za úmyslné řízení bez řidičského průkazu a to v pěti případech, ale také za padělání dokladů ve dvou případech. Tento člen arabského klanu je však jedním z mnoha…

V pondělí představil výkonný ředitel LKA situaci v kriminálních klanech v Severním Porýní-Vestfálsku. Jako příklad uvedl právě tohoto sériového pachatele. Je zarážející, že 27 procent trestných činů spáchali podezřelí sérioví pachatelé. Vyšetřovatel LKA Jungbluth prohlásil: „Neexistuje žádná prevence bez represe“. Deportace jako v případě klanu Miri jsou ve většině případů obtížné. „Deportace je zvláštní výzva, je obzvláště obtížné deportovat do Sýrie a Libanonu. Zvláště proto, že mnozí se zde narodili a vyrostli,“ říká.

Němci by si měli uvědomit, že území, která si už muslimské klany zabraly, považují Arabové a Turci za svoje, tedy jde o území dobytá, na nichž si žijí a i nadále budou žít podle svých pravidel. Směšné tresty a fešácké kriminály pak většinu z pachatelů nijak neodradí od toho, aby ve své nekalé činnosti pokračovali. A jak je vidět i na příkladu devatenáctiletého „Novoněmce“,  většinou v tom jede celá rodina.

Ostatně, tento konkrétní muslim pochází ze sedmi sourozenců, což je v případě muslimů kdekoli v Evropě běžný průměr. Takže zatímco muslimka porodí v Německu sedm dětí, Němka jen jedno. Tedy pokud se třeba neprovdá právě za muslima. Vezmeme-li do úvahy i nekončící invazi, pak je jasné, že muslimové Němce velmi rychle přečíslí.

Jak dlouho potrvá, než budeme sousedit s muslimským chalífátem? Myslím, že se toho dočkáme mnohem dřív, než jen tušíme….

4.5/5 - (4 votes)
(Visited 2 165 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Čítať horory je nuda. Sledovať, ako si europania kurvia vlastné životy, vlastné štáty a vlastnú budúcnosť – TOTO je opravdický horor. Pokiaľ tam nežijem.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *