Německy hovořící země zakládají seznam firem proti očkovacímu apartheidu – firem pro nenaočkované

Napsal
Sdílet článek

Už před časem jsem zde v článcích upozornila na účelově šířené lži o tom, jak jsou v Německu či jiných zemích všichni poslušní, dodržují restrikce a věří vládě. Samozřejmě to nebyla a není pravda, tolik demonstrací jako v Německu nebo v Rakousku u nás nikdy nebylo, takže od začátku bylo jasné, že i odpor proti očkování bude v těchto zemích značný. V celé Evropě jede stejná agitace, přičemž očkování je sice prezentováno jako dobrovolné, nicméně je zde viditelná snaha zahrnout do klinických testů maximum lidí zcela jednostrannou propagandou, která nepřipouští jakoukoli opozici. Vrcholem všeho je pak zavedení očkovacího pasu, čímž zcela jasně dochází k diskriminaci neočkovaných.

Bylo jasné, že inteligentnější část populace se nespokojí s jednostrannou propagandou obzvlášť pak v systému, který jakékoli opoziční hlasy odborníků potlačuje. Nyní se nám propagandisté snaží namluvit, že očkovat se s radostí či dokonce obrovským nadšením nechává jen ta nejinteligentnější část populace, přičemž jen úplný idiot s IQ prvoka si tuto “medicínku”,  za jejíž účinky odmítá jakoukoli zodpovědnost i výrobce, odmítá nechat aplikovat.

To už ovšem známe, jde o další způsob jak na svoji stranu dostat nerozhodné. Je přece lepší patřit mezi inteligentní, tedy naočkovanou elitu!! Přiznám se, že se pak raději budu hlásit k oněm dle propagandistů zřejmě mentálně retardovaným, nenaočkovaným hlupákům.

Ale nyní konkrétně ke stránkám, které již založili v různých německy hovořících zemích. Jedná se tedy o Švýcarsko, kde tento systém vymysleli, Německo a Rakousko. Na to, jak takové stránky firem, které nabízí služby pro neočkované i bez covidpasů a testů vypadají, se můžete podívat ZDE. V tomto případě se jedná o firmy z Rakouska, ale dále lze prokliknout i další německy hovořící země. Pokud kdokoli v těchto zemích podniká, může se tam zároveň sám registrovat.

Na stránkách AIMAP, jak se organizace nazývá, se píše:

V důsledku covidu a politického zacházení s tímto virem se mezi obyvatelstvem tvoří prohlubující se rozpory. Navrhovaný očkovací pas bude v blízké budoucnosti penalizovat a marginalizovat všechny, kteří nechtějí být z důvodu zdravotních problémů očkováni touto neprozkoumanou vakcínou Covid-19. Odpověď na tento rýsující se očkovací apartheid je animap.at.

Tento báječný počin lze samozřejmě kvitovat, nicméně na druhou stranu bylo jasné, že neprojde jen tak lehce. Jak jsem se dočetla na jiných stránkách, tak v Rakousku už dělají proti firmám ze seznamu policejní razie, čímž se zřejmě snaží podnikatele od registrace svých firem coby firem, které nabízí i do budoucna svoje služby neočkovaným, odradit. 

Tento fašistický přístup bylo možné očekávat, ostatně, vládám podobné počiny jako podniky pro neočkované příliš nepomáhají při vytváření nových občanů 2. kategorie, kterých by ovšem měla být jen malá hrstka. Pokud neočkované zcela vyloučí z jakéhokoli veřejného života, pak část odpůrců nakonec k očkování dotlačí.

Pokud se ovšem najde dostatek firem, které zde budou právě pro neočkované (ostatně, i sami majitelé těch firem jsou často odpůrci očkování), pak to neočkované nijak nepřinutí se nechat očkovat. Naopak, mnoho nerozhodných by se nakonec mohlo rozhodnout – k nelibosti fašistických vlád – očkování nepodstoupit. Proto záhy po registraci mezi firmy pro neočkované nastoupí šikana, zatím tedy pouze v případě některých spolkových zemí Rakouska.

Jasné navíc je, že tyto firmy se ani nebudou zdráhat zaměstnávat neočkované, naopak, budou dokonce možná právě většinově diskriminovaným neočkovaným dávat při hledání zaměstnanců přednost. Jak by pak mohly jednotlivé země splnit své “kvóty” naočkovaných?

Nestálo by za to inspirovat se německy hovořícími zeměmi a zavést českou nebo československou verzi? Podobný seznam se jistě bude do budoucna hodit nám všem, kdo i přes neutuchající nátlak a propagandu odoláme a experimentální vakcínu si nenecháme aplikovat.

 

(Visited 1 526 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *