Německý katolický kněz se modlil k Alláhovi ze střechy mešity

Napsal
Sdílet článek

Už instalace Bergoglia na papežský stolec napověděla, že právě v Evropě dojde k urychlení islamizace s vydatnou podporou církve. Vždyť papež František podporuje islámskou invazi, líbá muslimským vetřelcům nohy a nabádá Evropany, aby u sebe přivandrovalce ubytovávali. Taktéž začal s jakýmsi mezináboženským dialogem, což se ovšem týká výhradně dialogu s muslimskými imámy.

Proto jistě nikoho neudivuje, že také církev je podobnými kolaboranty, jako je Bergoglio, přímo “promořená”.  Vždyť často jsou to různé farnosti, kdo zajišťuje ubytování pro muslimské invazisty a zasazuje se o jejich masové přijímání. V Bergogliových stopách jde tedy nejeden církevní hodnostář a to nejen z katolické církve, ale i z jiných. Totéž se týká i politiků. Ti, kteří se hlásí ke křesťanským stranám, často patří zároveň k hlavním podporovatelům islámské invaze. U nás je takovým zářným příkladem Šojdrová, ale asi nejznámější představitelkou strany, hlásící se ke “křesťanským hodnotám” je Merkelová, jejíž “zásluha” na islamizaci Evropy je bezkonkurenčně největší.

Na začátku ramadánu papež Bergoglio podpořil muslimy a vyzval nemuslimy, aby také slavili ramadán. Muslimský svátek, který je především symbolem džihádu – svaté války. Mnozí Bergogliovi podřízení si to nejspíš vzali k srdci a to především v “pokrokovém” německém chalífátu.  Ve městě Zoller se křesťanský kněz Michael Knause veřejně modlil ze střechy mešity, kam se chodí modlit místní muslimská komunita, přičemž po celou dobu stál vedle imáma. Německá média vše podala tak, jako že se jednalo o historický okamžik, kdy se 50 muslimů a pár křesťanů dívalo na katolického kněze, který se modlí k Alláhovi.

Kněz prohlásil, že přišel do muslimské komunity, aby se pomodlil za mír. Přitom islám neuznává mír mezi náboženstvími ani mezi muslimy a nemuslimy, islám je vždy plně nadřazen. Posláním každého muslima je islamizace dalších území a právě imámové v mešitách kázání v tomto smyslu vedou. Knause, stejně jako mnoho dalších “křesťanů”, se rozhodl podlézat islámu, který pokládá křesťanství za méněcenné, vyzývá k boji proti křesťanům, přičemž těmito doktrínami se muslimové stále bezezbytku řídí a to především v Africe a na Blízkém východě. Jeho „historické gesto“ v mešitě bylo v souladu s tím, jak se po celou dobu svého mandátu chová papež, který z podlézání muslimům a islámu udělal dokonce prioritu.

AfD, která před týdnem na Gammertinger Strasse demonstrovala s krucifixem a německými vlajkami proti pátečním hromadným muslimským modlitbám, dlouhodobě na islamizaci Německa upozorňuje. Proti této demonstraci se tento kněz, ale i mnozí další, vymezili. Právě jako odezvu na protiislámské aktivity AfD, ale i dalších odpůrců islámu, se rozhodli muslimy v Německu podpořit. 

„Knaus prohlásil: “Bolelo mě vidět, že by chtěl někdo muslimům zabránit, aby se modlili. A řekl jsem, že mi to přijde ostudné.“ Proto s radostí přijal pozvání od Baykana Akdogana, referenta muslimské komunity, aby se pomodlil za mír.  Příští týden by měl pro změnu z mešity halekat protestantský kněz.

Kolikpak z těch současných velebníčků, podporujících papeže Františka, má už doma připravený modlitební kobereček a Korán? Po každém politickém převratu dochází k mohutnému převlékání kabátů politiků, vždyť i my si pamatujeme, k jakým “politickým veletočům” docházelo u nás před třiceti lety. Z kolika komunistů byli náhle antikomunisté.

A podobné to zřejmě bude také s církví. I mnozí její představitelé jsou na přechod k islámu nejspíš velmi dobře připraveni. Jen nebudou nuceni změnit “víru” ze dne na den, ale kostely za mešity vymění postupně.

Bergoglio a jeho soukmenovci budiž toho důkazem.

(Visited 3 800 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

 1. RKC bola jediná sila ,ktorá mohla globalistom v ich plánoch zabrániť .Preto ju infiltrovali a od IIVat. koncilu už slúži im. https://www.youtube.com/watch?v=e4LiQkdYOnI&t=1s

 2. „Čujte nebesá ,počúvaj zem ,lebo Pán hovorí:
  Synov som vychoval a vyvýšil ,oni sa mi však spreneverili .Vôl si pozná gazdu a osol jasle svojho Pána ,Izrael nepozná, môj ľud nepochopí. Beda hriešnemu národu ,ľudu s ťažkou vinou, plemenu zločincov ,synom skazeným. Opustili Pána, zhrdli svätým Izraela ,odcudzili sa.“ Iz. 1:1-4

  Preto sa teraz neviete zorientovať v tom čo sa to deje a musíte znášať trest zaslepencov ako o vás predpovedal prorok Izaiáš 29:9.11:

  „Trpnite a strpnete, zaslepujte sa a oslepnete, ste opití ,ale nie od vína ,tackáte sa ,ale nie od liehu. Lebo Pán vylial na vás ducha závratu a zavrel vaše oči ,prorokov, zahalil vaše hlavy vidcov. Nuž bude vám každé videnie ako slová zapečatenej knihy.

  Preto“ Pán povedal: Pretože sa mi približuje tento ľud svojimi ústami a svojimi perami ma ctí ,srdce si však vzďaľuje od mňa, takže je ich bázeň ku mne naučeným ľudským príkazom ,preto hľa ,ja znovu vykonám divy s týmto ľudom ,podivne a čudno i zahynie múdrosť jeho mudrcov a rozum jeho rozumných sa schová“ Iz.29:13-14

  Islamizácia Europy je Boží trest za to ,že sa kresťania nechali oklamať slobodomurármi ,ktorí ovládli Vatikán a celú RKC. Títo ich presvedčili ,že Bohu je jedno aké modly a náboženstvo človek uctieva a vymyslený Alah ,ktorý dal mohamedánom cez falošného proroka Mohameda antikristovské učenie je vlastne ten istý Boh ,ktorý poslal Ježiša Krista.

  Takže milí “veriaci” i neveriaci! Keď je vám to jedno ,tak Boh vám dá mohamedánov aj s ich Aláhom rovno do vašich domovov, keď ste ako nepremýšľajúce ovce! Vo vašej krajine a na vašich ženách a dcérach vám ukážu ,akému „bohu“ slúžia! Na starom zákone ste sa mohli poučiť ,že Boh takto trestal za odpad od viery aj Izraelitov!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *