Nemoci a úmrtí způsobené tak zvanými vakcínami

Napsal
Sdílet článek

Současný strašák je Indie. Zprávy o množství případů koronaviru v Indii jsou zveličovány v mediích, ale to, jestli je skutečná úmrtnost opravdu tak hrozivá, je všemi opomíjeno. Pravda je, že Indie nemá nejvyšší úmrtnost. Na příklad Maďarsko je na tom v současné době mnohem hůř. Jejich úmrtnost na Covid je nejvyšší na světě a přesto ohledně toho nikdo nepovykuje. Zato Indie je co se týče úmortnosti v celosvětovém poměru až na 79. místě, což je nižší než Turecko, Kanada, Srbsko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Británie, USA, Španělsko a jiné země.

Takže proč ta posedlost zrovna s Indií? Asi proto, že je to daleko a nemůžeme tam sami zajet a zkontrolovat situaci? Indie je mladá země a průměrný věk je tam 69,4 roků. 88% všech úmrtí na Covid jsou v rozmezí věkové skupiny od 45. let nahoru. Prošetřování těchto úmrtí ukázalo, že 35% z celkového počtu mělo ještě jednu další nemoc; 40% mělo dvě další nemoci a 17% mělo tři a více přídavných nemocí. To znamená, že 92% všech zemřelých měli i jiné důvody než pouhý Covid pro odchod z tohoto světa. Takže – zemřeli opravdu na Covid nebo na něco jiného?

Indie má asi 2 800 úmrtí na Covid za den, což se zdá být mnohem víc než 205 úmrtí za den v Maďarsku. Ale to je klamné, protože Indie má 1,4 miliard lidí, zatímco Maďarsko má 9,8 milionů lidí (odhad z r. 2019). Takže 2 800 úmrtí na Covid v Indii činí 0,000002% populace, zatím co 205 úmrtí v Maďarsku je 0,00002% populace, což je desetkrát tolik.

Ovšem tak jako obvykle, media přehánějí a zneužívají celou situaci. Ukazují lidi v ochranných oblecích jak sbírají mrtvé po ulicích, přeplněné nemocnice – přesně jak to ukazovali na začátku celého toho bláznění v Čině. Neustále mluví o nových, zmutovaných verzích viru, který se rozšiřuje po celé zemí jako lesní požár.

Ovšem proč došlo i v Indii k celkovému zhoršení situace? Vysvětlení je jednoduché: jakmile začali s očkováním, počty nemocných a zemřelých se dramaticky zvýšily (viz graf). V jedné nemocnici zemřelo více než 100 lidí přímo poté, co dostali injekci proti Covidu. Americký lékař indického původu, Dr. Rajendra Kapila rovněž zemřel při návštěvě Indie, přestože byl plně očkován dvěma dávkami Pfizerovy vakcíny.

Indie je země milionů a milionů lidí. Jejich veřejné dopravní prostředky, ulice, veřejné budovy jsou vždy nabity lidmi. Přesto tam předtím nedošlo k žádnému nadměrnému rozšíření Covidu. Na to potřebovali očkování, aby tuto nemoc rozšířili po celé zemi.

Nejvíc zalidněný indický okres je Uttar Pradesh, kde žije 231 milionů lidí. Tito používali proti Covidu a podobným nemocem Plaquenil. Jejich úmrtnost byla velmi nízká, ve srovnání s jinými okresy. Ale když v březnu 2020 začali používat Ivermectin, úmrtnost se snížila ještě více, na asi 0,26 lidí ze 100,000 obyvatel. To je asi čtvrtina jednoho člověka na 100,000 dalších lidí. Ivermectin je ve skutečnosti lék proti parazitům a přesto se osvědčil proti koronaviru. Ovšem co když Corona není virus a je to parazit, jak někteří tvrdí?

Očkovat anebo ne?

Značný nátlak různých mezinárodních agitátorů a jejich místních pomocníků nakonec donutil indickou vládu aby začala očkovat. Spolu se zbytkem světa naprosto zapomněli, že očkování vždycky způsobí přesně tu nemoc, proti které má účinkovat. Tak na příklad, Světová organizace pro zdraví (WHO) zrovna přiznala, že očkovací program nadace Billa a Melindy Gatesových způsobil epidemii obrny v Africe, Pakistánu a v Afganistánu.

A během takové vlny nemoci se pokaždé vynoří další, očkováním způsobené zmutované odnože původní nemoci, které vyžadují ještě silnější očkování a to všecko je tak nastaveno pouze za účelem zisku pro velké farmaceutické firmy a velké technologické firmy.

Ne všecka úmrtí, hlášená jako úmrtí na koronu jsou ale následkem této nemoci. Některé zprávy z Indie říkají, že lidé jsou tam v některých nemocnicích jednoduše vražděni. Krátké video, ukazující pár drastických záběrů může být shlédnuto ZDE.

Současná studie university v Tel Avivu potvrzuje, že ti, kteří byli očkováni Pfizerovou vakcínou mají 8x větší možnost chytit kteroukoliv obdobu Covidu-19 než ti, kteří očkováni nebyli. Jiná očkování nebudou od tohoto odhadu příliš daleko, protože očkování není způsob jak se bránit nemocem. Logika, použitá pro tuto teorii je naprosto špatná.

Odborníci, jako je Dr. Michael Yeadon, který byl mnoho let vicepresident a hlavní vědecký představitel farmaceutické firmy Pfizer se obává ještě mnohem horších následků, včetně celosvětové depopulace v obrovském měřítku.

Očkování je totiž mnohem nebezpečnější než si dokážeme představit

Nejen že ti, kteří jsou očkováni dostanou koronavirus, ale také tuto nemoc přenášejí na druhé kolem sebe, ať už tito jsou očkovaní nebo ne. Zatím není známo jak je toto docíleno, ale trvalá nakažlivost těch očkovaných byla již mnohokrát potvrzena.

Podle britského výzkumu je očekáváno, že další vlna koronaviru dostane buď do nemocnic nebo do rakve 60-70% všech očkovaných. Ne, to nebudou ti neočkovaní, kteří na to doplatí; to budou ti, co se bláhově nechali očkovat, kteří se stanou jejich obětmi – a teprve teď nám o tom říkají!

Dr. Michael Yeadon považuje všecko to, co bylo podniknuto na zastavení koronaviru za „prokazatelně falešnou vládní propagandu“ a to včetně lží o nebezpečných odrůdách korony, které se mají dostavit v budoucnu. Říká, že je velká pravděpodobnost, že se zde jedná o obrovské spiknutí vládnoucích vrstev proti nám, obyčejným lidem, které může vyústit v cosi, co daleko předčí krveprolití všech válek a masakrů 20. století. Je to jednoduše genocida!

Říká, že,

Nepřipadá v úvahu, aby budoucí verze Covidu-19 byly mnohem nebezpečnější a náš imunitní systém by se s nimi nemohl vypořádat. A přesto, vlády a media rozšiřují tuto lživou informaci po celém světě.

Farmaceutické firmy již začaly vyvíjet další a další vakcíny pro tyto „budoucí verze.“ Plánují nás očkovat s ještě většími dávkami jejich škodlivých, nefungujících a naprosto nepotřebných jedů.

Zdravotní agentury jako je v Americe FDA a v Evropě Evropská agentura pro medicínu již oznámily, že jelikož tyto přídavné injekce budou podobné jako ty původní, jejich výrobci nebudou muset provádět žádné testování, ani klinické studie a nebudou muset žádat o povolení. To znamená, že pak nás mohou očkovat kravskou močí a projde jim to. Také nás mohou očkovat znova a znova, s použitím látek, které ničí naše zdraví a mění naši genetiku.

Pomocí očkovacích pasů společně s bankovním znovunastavením (reset) nás naši vládci připravují na ultimativní diktátorský systém, do kterého nás chtějí uvrhnout. Musíme bojovat ze všech sil proti těmto záměrům, jinak se náš život změní na holé peklo.

Dr. Yeadon říká, že když přijde na koronu, všecky vlády lžou ohledně naprosto všeho. Ten výmysl, že lidé bez příznaků tuto nemoc přenášejí je naprostý nesmysl. Karanténa je neúčinná a ve skutečnosti pouze škodí. Roušky nemají žádnou ochrannou schopnost a opět, způsobují jejich nositelům pouze újmu na zdraví. Říká, že toto není pouhý oportunismus; to je spiknutí, protože všecky vlády propagují to stejné, všecky pracují na stejně agendě, která způsobuje pouze škodu jak jejich zemím, tak jejich lidu. Ten jediný výsledek něčeho takového, jaký můžeme očekávat, je celosvětová genocida.

Biotechnologie poskytuje nekonečné množství způsobů, jak ublížit nebo zabít miliardy lidí. Takže přišli s jakousi historkou, kterou rozšířili pomocí vždy ochotných medií, pak potlačili veškerou opozici tím, že cenzurují internet, což je dnes naše jediná možnost jak zveřejnit své názory.

Jiní lékaři rovněž varují

Světově známý německo-thajsko-americký mikrobiolog Dr. Sucharit Bhakdi má ten stejný názor jako Dr. Yeadon. I on je přesvědčen, že hysterie kolem koronaviru je založena na lžích a že vakcíny jsou pouze na to, aby způsobily celosvětovou katastrofu a zničily lidskou populaci.

Dr. Bhakdi varuje před nastávající pohromou a volá po okamžitém zastavení tohoto globálního pokusu a pro kriminální vyšetřování všech těch, kteří zavedli karantény, nošení roušek a následovně vakcinaci.

Dr. Lee Merritt přiznává, že, „v této době zabíjíme lidi. Zabíjíme je tím, že jsme jim neřekli o vitaminu D a o jiných, levných léčebných prostředcích. A zabíjíme je v nemocnicích, kde jsou léčeni nevhodným způsobem.“

Říká, že to všecko je pyramida. Na samém vrcholku jsou hlavní lékaři, kteří vedou celá oddělení a administrativu, hlavně v nemocnicích. Tito si nedovolí otevřeně protestovat, protože Dr. Anthony Fauci (který na nás karanténu, roušky a injekce natlačil), který uplácí jednotlivé nemocnice a výzkumná střediska Rockefellerovými a Gatesovými penězi, má dlouhé prsty a okamžitě by je připravil o místo.

Pod nimi se v pyramidě nacházejí běžní lékaři, kteří mají děti ve školách, dluhy na splácení, hypotéky na dům, studentské půjčky (ty mohou v Americe být 100 000 dolarů a vyšší), takže si nemohou dovolit ztratit místo, nebo jejich oprávnění.

Ale jsou i takoví, kteří se proti tomu všemu postavili a radši dali výpověď, než by pomáhali těmto lžím a propagandě. My všichni bychom měli udělat to stejné. My všichni bychom měli protestovat proti této tyranii.

  • Jane K.
5/5 - (11 votes)
(Visited 968 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *