Nenecháte se očkovat? Jako byste na sebe stříleli z pistole s 24 slepými a 1 vražedným nábojem.

Napsal
Sdílet článek

Jistě se s většinou čtenářů tohoto webu shodnu na tom, že islamizace Evropy, bruselská tyranie, genderismus a politická korektnost jsou obrovské zlo pro náš národ. Dalším takovým zlem pro náš národ je probíhající pandemie, která již zabila 30 799 Čechů, do čehož ovšem nejsou započítána všechna úmrtí, např. infarkty způsobené Covidem.

Nenechte se zbytečně zabít. Víte, jak vaše dítě bude trpět opuštěné v dětském domově, pokud kvůli tomu, že se nenecháte naočkovat, zemřete? 

Jen v předdůchodovém věku zemřelo 3 011 lidí. Např. ve věku 55-64 let lze riziko, že v případě nákazy jako neočkovaný zemřete, odhadovat na 4%. Takže pokud jste v tomto věku a nenecháte se naočkovat, tak na sebe v podstatě střílíte z pistole, kde je 24 slepých nábojů a 1 vražedný. Vystřelili byste na sebe z takové pistole? Ne. Tak se nechte naočkovat.

Na Ukrajině je plně očkováno 18% populace. Včera tam zemřelo 829 lidí. Průměry odhalených nákaz denně činí v posledních dnech přibližně 23 000. Ukrajina málo testuje.

V Británii je 68,2% populace plně očkováno. Denně tam přibývá kolem 40 000 nakažených, Británie hodně testuje. Včera zemřelo 155 lidí. 

Neexistuje snad jasnější ukázka toho, že tato generace vakcín sice bohužel není schopna Covid eradikovat (na rozdíl od rázného karanténování ohnisek jako v Číně nebo od totální blokády hranic jako v Samoe), ale je schopna výrazně snížit počet zemřelých. Takže, nechte se naočkovat. Např. když má továrna tisíc dělníku a nikdo se nenechá naočkovat, zemře jich 30. Když se nechají všichni naočkovat, tak zemře 1. Je rozdíl kvůli nefungujícímu trasování přijít o 30 nebo o 1 kolegu.

Jen já vím o dvou sirotcích a za dva týdny budou dost možná vědět o třech úplných sirotcích. Vím o lidech, kteří byli zabiti promořovači a ani zdaleka jim nebylo 60 let. Naopak nevím o nikom, kdo by po očkování měl cokoli horšího než krátkodobé nepohodlí.

V dobách, kdy neprobíhalo očkování, činila dětská úmrtnost desítky procent. Každý třetí anti-vaxer by tu nebýt očkování nebyl.

Vakcína snižuje riziko, že skončíte v nemocnici, v některých věkových skupinách až takřka dvacetkrát. Nikdo neříká, že se jako očkovaný nemůžete nakazit. Naposledy to říkal Blatný v lednu 2021 a byl z mainstreamu pod terčem kritiky. Vzhledem k jeho šílenému otevření škol v prosinci, když bylo denně 5 000 nově nakažených, kvůli čemuž tisíce českých dětí musí žít se svědomím, že nakazily své rodiče či prarodiče, a ti zemřeli, nelze Blatného vyjádření brát vážně.

Zde jsou data z obsazenosti JIP:

Obsazenost JIP 60-69 let:
Očkovaných 77,7% – na JIP 4 lidé.
Neočkovaných 21,2% – na JIP 73 lidí.
Neočkovaní 60-69 let, plní JIP 18 x více přesto, že 4/5 osob v tomto věku je očkovaných
JIP 70-79 let:
Očkovaných 85,6% – na JIP 20 lidí.
Neočkovaní 14,1% na JIP 82 lidí.
Neočkovaní 70-79 let, plní JIP 4x více přesto, že jich je pouze 1/7
JIP věk 80+:
Očkovaných 81% – na JIP 25 lidí.
Neočkovaných18,7% – na JIP 36 lidí.
Neočkovaní věk 80+ plní JIP o (polovinu více) 50% přesto, že jich je pouze 1/5 .

Hrdinství je veřejně vystoupit se svými názory, nikoli pro nic na sebe nechat vystřelit z pistole, která vás s pravděpodobností 1%-40% (dle věku) zabije. Nejde samozřejmě jen o vás, ale i společnost jako takovou. Přetížené jednotky intenzivní péče jsou zejména tam, kde je proočkovanost nízká (Rusko, jih USA, Rumunsko, Ukrajina). Pokud je málo lidí očkovaných, výrazně se zvyšuje pravděpodobnost, že se slušným lidem nedostane lékařská péče, ať již seniorům, u kterých ani po očkování není riziko úmrtí zanedbatelné (ale výrazně nižší) nebo komukoli s jakoukoli nemocí či úrazem.

Tím, že se necháte zabít, proti Bruselu žádný odpor neuděláte. Naopak už nikdy nebudete moct proti Bruselu a islámské invazi bojovat. Protože budete mrtví.

Není to žádné ničí spiknutí. Proč tedy své obyvatelstvo očkuje kromě Tanzanie každý stát světa? Proč rázná karanténní opatření a vakcinace, mnhody částečně povinnou, zavádí jak genderosluníčkářské západoevropské státy, tak silně izolující se Čína, tak ultrakonzervativní katolický prezident Filipín Duterte, či rázně protislámská Módího vláda v Indii, tak také země islámské? Viktor Orbán prosadil povinné očkování státních zaměstnanců. Je to snad tajný agent Bruselu, když již před deset let usilovně brání Maďarsko před cizí mocí?

Východoasijské země zavedly mnohem přísnější opatření, díky kterým mají naprosté minimum zemřelých. Třeba ve Vietnamu ještě nedávno činil počet zemřelých jen 35 lidí, ač je devětkrát lidnatější než my. Ekonomické ztráty mají mnhody výrazně nižší či žádné.

Genderismus se týká prakticky jen západní Evropy a Severní Ameriky. Vítání islámu rovněž. Indové, Thajci či Botswanci se islámské imigraci rázně brání. V Japonsku také necpou do všech počítačových her černochy, pokud v daníé době v dané oblasti nežili.

Za to vakcinace se týká celého světa. Tak jak by to mohla být podobná západní úchylka jako genderismus, korektnost a sluníčkářství?

(Visited 471 times, 1 visits today)
Sdílet článek

15 comments

 1. Děkuji firmě Semantic Vision za jejich dnešní propagační reklamu v rámci kampaně “Vystrašíme vás tak, abyste se nechali naočkovat experimentální sratshkou, která nebrání propuknutí nemoci ani smrti, ale zato má řadu okamžitých negativních účinků, včetně smrtelných, a řadu dlouhodobých, atím neznámých účinků” bye bye bye bye bye

  1. Naopak, to vy jste iracionálně strašili, že pokud se na měsíc v nejhorší pandemické situaci zavřou továrny, tak přijde ekonomická apokalypsa. V Izraeli je na chvíli zavřeli a za měsíc bylo po vlně, žádné velké ekonomické problémy nemají, ale mnohem méně zemřelých. A to vaše strašení stálo desítky tisíc nevinných životů původních obyvatel České republiky.

   1. cz24.news
    Neočkovaný Afganistan má 6 x menej úmrtí na Covid ako extrémne preočkovaný Izrael

    IZRAELSKÝ MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ TO TOTÁLNĚ “POHNOJIL”! NA NEVYPNUTÝ MIKROFON PŘIZNAL, ŽE COVID PASY SLOUŽÍ JEN K VYDÍRÁNÍ OBYVATEL K PODSTOUPENÍ OČKOVÁNÍ!

    1. Tak to je pochopitelné, když v Afghánistánu mimo velká města nemají nemocnice, takže ani nemocniční statistiky.

     Prostě očkování desetkrát snižuje riziko, že zemřete, tedy když se covid rozjede ve společnosti se 100% očkovaných, budou nemocnice desetkrát volnější než ve společnosti, kde nebude očkován jídlo.

    2. A premianti v očkování Izrael, Irsko, Singapůr atd mají rekordní nárůsty počtu pozitivních i rekordní (Singapůr) nebo super-vysoké (Izrael) počty úmrtí
     A to v případě Izraele zcela očividně většinu “úmrtí s/na covid” má na svědomí masívní “očkování” prvními dvěma dávkami a pak třetí dávkou – takže nejvíce mrtvých “s/na covid” je v Izraeli ve skutečnsoti “s/na vakcínu” cool

   2. Jirka01 napsal:
    8. 11. 2021 (17:30)
    Naopak, to vy jste iracionálně strašili, že pokud se na měsíc v nejhorší pandemické situaci zavřou továrny, tak přijde ekonomická apokalypsa. V Izraeli je na chvíli zavřeli a za měsíc bylo po vlně

    ———-
    V Izraeli je leda po lidech a ne po vlně

    Za měsíc první fáze “očkování” a za měsíc druhé fáze (třetí dávka) bylo díky masovému očkování po tolika Izraelcích, že to představuje cca 65% všech úmrtí “na covid” v Izraeli
    Pokud započítáme i vele-úspěšné lockdowny a masívní testování (po jejichž zavedení, znovu – až a práve přesně PO jejich zavedení) došlo ka raznatnímu nárůstu počtu úmrtí v úplně první vlně v Izraeli, tak očkování, lockdowny, testování a jiná vládní opatření doporučená experty pobila v Izraeli více než 90% všech “obětí covidu” cool cool cool

    https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&facet=none&pickerSort=asc&pickerMetric=location&Metric=Confirmed+deaths&Interval=Cumulative&Relative+to+Population=false&Align+outbreaks=false&country=~ISR

 2. Hospitalizovaní:
  Očkovaní 991
  Neočkovaní 1 143
  Obsazenost JIP:
  Očkovaní 98
  Neočkovaní 166
  Úmrtí za 7 dní:
  Očkovaní 118
  Neočkovaní 125
  Podíl očkovaných na celkových úmrtích od 1.10.: 47%

  1. Proč ale neberete do úvahy ty velikosti skupin očkovaných a neočkovaných? U toho mého článku s opicí máte uvedeno, že celkový poměr v populaci je 60% očkovaných a 40% neočkovaných, kdy v kategorii 60+, kteří tvoří téměř komplet JIP a zemřelé, je to 80 ku 20. Nevím, kolik jich je v populaci přesně. Něco mezi 2 a 2,5 mil.? Kdyby 2,5 mil., tak přece 2 miliony vyprodukovalo 118 mrtvých a 500 000 zase 125 mrtvých. Co je na tom nekorektního a lživého (tak jste to tuším u toho mého článku nazval)?

   1. Ano, souhlas.

    A pak ještě, prosím, pro skutečnou přesnost a úplnost do toho ještě musíme zahrnout skutečnost, že “očkování” mRNA “vakcínou” pobilo možná tolik a možná víc lidí než covid
    – data z Izraele ukazují jednoznačně, že jakmile se zahájilo očkování (ať už první dvě dávky nebo třetí “posilovací”-definitivní-tečka-za-pacientem), tak došlo k ohromnému nárůstu “úmrtí na covid”. Je vysoce pravděpodobné, že buď vakcína oslabila imunitu a očkovaný dostal covid a umřel, nebo očkovaného “vakcína” rovnou zabila a napsali to jako “covid”
    V Izraeli je 80-90% úmrtí “na covid” přesně v období poté, co začne nějaká fáze “očkování”
    Stačí se podívat na ofiko data

    U nás hned na začátku “očkování” pobili např. půlku důchoďáku ve Vrchlabí a svedli to na “covid, který již měli, než jsme začali očkovat” (pokud měli ti staří lidé covid a oni je očkovali a způsobili jim smrt, je to trestný čin)

    Také by bylo dobře se podívat na enormní nárůst úmrtí nijak nespojených a nijak nespojitelných s covidem – infarkty ,návraty nádorových onemocnění, jiné virozy atd.

    Zaznamenáno jako zcela jasný a nepopiratelný FAKT v USA, v Irsku, v Austrálii, ve Švédsku – enormní nárůst úmrtí bez souvislosti s covidem. Takže buď “vakcína” nebo sqělá vládně-ekSSpertní opatření “proti pandemii chřipky-19”
    V Austrálii dokonce premiér prokecl, že nemocnice jsou zahlceny pacienty ve vážném stavu, kteří ale nemají covid ba ani pozitivní test

    cool cool cool

    Jj, bude to kosit očkované…

    A co se týče komentáře k Vašemu článku – najednou jde o věk? To je jako když na jaře umírali staří lidé s chronickou srdeční nedostatečností, kardiostimulátorem anebo v terminálním stadiu rakoviny a měli pozitivní test na covid, tak to bylo “úmrtí na covid a basta fidli ! ti lidé tu mohli s námi být ještě 20, 30 let”
    A teď je to najednou – “umírají očkovaní, ale mají většinou vážné jiné nemoci, třeba chronickou srdeční nedostatečnost nebo rakovinu, to nejde tak počítat”.

    A na jaře to bylo:
    “zmiňovat věk zemřelých je odporné ,svině, kdo to zmiňují, chtějí aby staří lidé pochcípali”
    a teď najednou jde o věk, když umírají staří ůplně “naočkovaní”, kterým bylo slíbeno postupně:

    – 95% účinnost proti nákaze
    – ehm, proti propuknutí nemoci
    – ehm, proti silnějšímu průběhu
    – ehm proti těžkému průběhu
    – ehm, proti úmrtí
    – ehm, po třetí dávce možná asi třeba

    A mimochodem, kdy už jako začnou lékaři lidi nemocné chřipkou-19 LÉČIT ?!?!?!?!?
    Levných a účinných a vyzkoušených léků je hafo – a doposud používaná metoda výroby mrtvých do statistiky covid očividně neléčí a naopak zabije skoro každého, kdo se ocitne ve spárech “jediné nařízené a jediné povolené metody léčby” jinak běžné nemoci alá chřipka.

    bye bye bye bye bye

 3. Vcelku dobrý článek, bohužel s ne úplně přesnými čísly. Mnoho vládních institucí kalkuluje pouze s kategoriemi očkovaný – neočkovaný. Z toho vychází i jejich statistická čísla, která mají lidi přesvědčit o potřebě očkování. Když tedy používáme čísla (naše západní společnost si na ně potrpí), sdělme je celá ne jenom ty, které se nám líbí.
  Faktem je, že v nemocnicích jsou převážně starší pacienti nebo ti, kteří trpí dalšími zdravotními problémy (obezita,snížená imunita,atd) dále jsou zde zvýšené počty lidí, kteří sice jsou očkováni, ale neprodělali koronavirovou nákazu, no a pak jsou tu ti co koronavirus oficiálně prodělali, ale v nemocnicích se téměř nevyskytují, přestože nejsou očkováni. Poslední kategorií jsou ti co prodělali kovid a ještě se nechali očkovat, ti by měli dle odborníků už trvale klid, tedy není třeba třetí dávky.
  Ovšem vše je neustále v pohybu a nikdo nemůže říci co bude za rok.

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/lide-kteri-uz-jednou-meli-covid-v-nemocnicich-temer-nejsou-179480

 4. Naprostý souhlas – vše je v pohybu a nikdo nemůže říci co bude za rok. Jenže?
  To, že naše společnost je velmi rozdělena – ekonomicky, generačně (to považuji za skutečnou až tragédii) politicky – tady si neodpustím šílené chování Miloše Zemana – i po “vzoru???” jeho chování naše společnost šílené zhrubla. A šup – aby toho nebylo málo – do toho očko a neočkovaní.
  Za komančů jsme byli soudržnější PROTOŽE JSME MĚLI JEDNOHO NEPŘÍTELE. Ale teď, když máme svobodu si “jdeme vzájemně po krku” víc a víc. To je smutné a do budoucna to nic dobrého nikomu nepřinese.

 5. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babicka-musela-do-domova-Podminkou-bylo-ockovani-Otok-paralyza-na-samotku-zoufale-telefony-bezradny-lekar-Srdceryvny-pribeh-dojima-internet-682743

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *