Nenechte se terorizovat!

Napsal
Sdílet článek

Zdá se, že scénař koronové pandemie je všude stejný. Symptomy postižených jsou obdobné jako u běžné chřipky, úmrtnost je dokonce o něco nižší (WHO udává 0,23 procenta). Průběh infekce u většiny obyvatelstva je absolutně bezproblémový. Určitý počet nebo části RNA-viru se najde patrně u každého z nás – nemusí to znamenat ani infekčnost, ani onemocnění. Skutečnost, že PCR-testy jsou pro důkaz onemocnění nevhodné, dokazuje i aktuální změna doporučení amerického úřadu pro ochranu zdraví CDC (Centers for Disease Control and Prevention ) z července 2021:

Překlad textu: Lab Alert: Changes to CDC RT-PCR for SARS-CoV-2 Testing: Po 31. prosinci 2021 CDC zamítne žádost amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) o povolení nouzového použití (EUA) diagnostického testu  RT-PCR CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV), který byl poprvé zaveden v únoru 2020 pouze pro detekci SARS-CoV-2. V rámci přípravy na tuto změnu společnost CDC doporučuje klinickým laboratořím a testovacím místům, které  používají tento test, vybrat a zahájit přechod na jiný test COVID-19 schválený FDA. CDC vybízí laboratoře, aby zvážily přijetí multiplexové metody, která umožní detekci a diferenciaci virů SARS-CoV-2 a chřipky. Takové testy mohou usnadnit probíhající testování na chřipku i SARS-CoV-2 a mohou ušetřit čas i zdroje, když začne chřipková sezóna.  ( Zdroj: www.cdc.gov/csels/dls/locs/2021/07-21-2021-lab-alert-Changes_CDC_RT-PCR_SARS-CoV-2_Testing_1.html)

Zlí jazykové tvrdí, že tato plánovaná změna způsobu testování souvisí s žalobou, kterou podal před nedávnem (kromě jiných) i německý právník Reiner Füllmich  jak u soudu v USA, tak v Německu, na německého ‚’vládního‘ virologa Christiana Drosdena, jemuž vděčíme za zavedení PCR-testů na celém světě.  Předmětem žaloby je jak nespolehlivost, tak chybné nastavení testů. Füllmich očekává náhrady škod ve výši miliard dolarů.

Tyto informace se v oficiálních médiích samozřejmě neobjeví a MZ bude patrně i nadále terorizovat obyvatelstvo nesmyslným a absurdním testováním: kvůli cestám do/ze zahraničí, kvůli výkonu pracovní činnosti, při sportu i kulturních akcích. V Německu se budou muset opět nechat testovat i děti, aby mohly chodit do školy. Takže trvale stoupající množství nesmyslných testů, jejich nespolehlivost, opakované zdůrazňování součtu těch pozitivních, získaných jakýmkoliv způsobem (ale bez jakékoliv vědeckého vyhodnocení) – povede na podzim k dalšímu nárůstu ‚nemocnosti, potažmo opětovnému zhoršování ‚incidence, což umožní vládě další zpřísnění ‚ochranných opatření. Jednoduše řečeno: pandemie skončí, až se přestane testovat.

Testování slouží nejen k udržení ‚pandemie při životě, ale hlavně k propagaci očkování, které nám politikové prezentují jako jediné možné východisko z ‚’kritické‘ situace. O absurditě očkování celé zdravé populace, tj. jejich 99 procent,  svědčí i mohutné protesty a demonstrace,  které proběhly tento víkend na celém světě: ve Francii, Španělsku, Itálii, Řecku, GB, na Novém Zélandě, v JAR.. Proti zavádění zelených očkovacích průkazů, které nám mají umožnit opět ‚’svobodně žít‘, demonstrovalo jenom ve Francii téměř 180 000 lidí – ve všech větších francouzských městech. V Německu se chystá podobná protestní akce na 1.8. v Berlíně.

Takže: dbejte na své zdraví, choďte do přírody, sportujte, scházejte se s přáteli a hlavně: nenechte se terorizovat!

5/5 - (10 votes)
(Visited 323 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *