Neoliberálové nabírají na síle, čím to je?

Napsal
Sdílet článek

Samozřejmě mám na mysli nejen poslední polské prezidentské volby, jejichž výsledek nám jasně ukázal, že příští volby již liberálové nejspíš vyhrají. Probruselští neoliberálové, podporovatelé na jedné straně LGBT a genderové ideologie a na druhé straně multikulturalismu a islamizace, tedy volební sílou narůstají téměř všude, všimněte si, že třeba i v Německu zaznamenávají nebývalý nárůst strany Zelených a to i přesto, že právě ta jim zařídí mnohem rychlejší přechod na chalífát. Děje se tak v mnoha zemích Evropy a jen velmi výjimečně vidíme, že by se vše obracelo opačným směrem. Co za tím stojí?

Bezesporu je tím hlavním důvodem současné školství a mediální propaganda, kdy média „té jediné pravdy“ jsou takřka výhradně v rukou neoliberálů. Ti ovšem se skutečným liberalismem nemají nic společného, neboť jejich zálibou je nejen cenzura jiných, než jediných povolených názorů, ale dnes je již zcela běžné občany za názory stíhat. Ostatně, zatímco u nás zatím padají jen podmínky, na západě už jsou za prezentaci jiného názoru časté tresty nepodmíněné.

Tedy jiné, než oficiálně proklamované názory, jsou nejen utlačovány do pozadí, ale jsou zároveň dehonestovány  a perzekuovány. To ovšem nestačí, už roky je zde snaha indoktrinovat především mladou generaci, takže každým rokem dorostou noví voliči právě neoliberálům. Na školách – především pak středních – probíhá nekončící propaganda, která má za úkol mladým prvovoličům ty správné názory vhodně podsunout.

Škola sama o sobě by na to nestačila, zapojí se tedy i média, ale především pak různí youtubeři, přičemž někteří z nich mají až milion shlédnutí, mají tak neskutečně velký záběr. Pak se nelze divit, že mladí, kteří se jinak o politiku ani zbla nezajímají, jdou dle pokynů k volbám (o to už se postará škola) a hodí to – jak jinak – přesně těm, koho jim propaganda podsune. Nyní jsou to právě Piráti. Nic na tom, že se jedná o nejmainstreamovéjší stranu, mladým se to patřičně podá – drogy jsou přece tak cool – a ti ani netuší, komu ten hlas vlastně hodili.

Takto to samozřejmě funguje napříč Evropou. Všude vládnou navíc strany, které indoktrinaci mladých na školách po celou dobu podporují, inkluze pak zajistí horší vzdělanost a lepší manipulovatelnost mládeže. Právě Polsko, ale i my, šlapeme v tomto směru úplně stejnou cestou, jakou šlo už dřív třeba Švédsko. I tam si zprvu volili ty, kdo nechali mládež indoktrinovat multikulturní propagandou a tak si vyráběli voliče pro „ultraliberály“.

Už tedy chápete důvod, proč třeba ministerstvo školství je jedno z těch, které jsou pod vlivem Aspen institutu, řízeného US Deep statem? To, že je ministrem právě jeho člen Plaga, není zcela jistě náhoda. Už chápete, proč se i nyní, když se země zadlužuje víc, než je nutné, bohatě vykrmují politické neziskovky? Tak to je i jinde a současné vlády většinou ví, že další generace už budou volit „neoliberály“. Tedy Zelené, Piráty, socany.

To je i hlavní důvod, proč vyhrál v Polsku Duda jen „o chlup“ a proč už příště vyhraje liberál stejně, jako u nás. Prezidentské volby 2023 u nás budou ve stejném znamení, neboť za 5 let máte „odrostlých“ spoustu nových voličů pro takového Drahoše 2. Nebo třeba Mirku, zlodějku rohlíků. Prostě pro toho, koho jim „jejich“ youtuber, podporovaný ČT a jinými propagandisty, včas a vhodnou formou doporučí.

Stejně pak u nás dopadnou parlamentní volby 2025, kdy už s převahou vyhrají strany, podporující nejen 4. říši, ale také likvidaci národních států a národů, euro a samozřejmě invazi spojenou s islamizací – tedy multikulturalismus. Švédská cesta pak bude realizována bez překážek. To by ovšem nešlo, kdyby se už nyní pro tyto likvidátory Evropy neumetala cestička a záměrně nevyráběli noví voliči.

To nám tedy ukázaly poslední polské prezidentské volby, kdy jen o vlásek vyhrál konzervativní kandidát. V našem regionu to bylo možná už naposledy…

Jak se Vám líbil článek?
(Visited 285 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *