NEPOCHOPITELNÝ? ABSURDNÍ? ŠÍLENÝ? – TREST PRO FOTBALISTU ZA NEPROKÁZANÁ SLOVA

Napsal
Sdílet článek

Ale čemu se vlastně divíme? U nás, v zemi, kde nás mohou odsoudit na libovolný počet roků za předsudečnou nenávist, bychom se jakémukoli trestu za domnělou nenávist divit neměli, protože jinak možná už brzy z údivu vůbec nevyjdeme. Každý z nás, tedy pokud je normální, musí pocítit nenávist k úmyslnému zranění kamaráda. Pak stačí otevřít ústa k nádechu, drobné gesto nebo mimika a už vás mají.

S posvátnou barvou kůže můžete dnes i u nás krást, znásilňovat i zabíjet skoro beztrestně, zato ti, co se proti tomu postaví, budou označeni jako rasisté a dostanou ty nejtvrdší tresty – tedy pokud budou bílí.

Až nás budou jednou soudit za to, co jsme možná řekli, těžko u toho budou kamery a miliony svědků. Tam se budeme divit každý sám, s nepatrnou šancí se obhájit. Nedopusťme, aby po volbách sněmovnu ovládli levicoví politruci lišící se pouze datem vydání svých stranických příruček.

V téměř opuštěném pravém prostoru naší politiky se konečně formuje odpor proti těmto šílenostem. Podpořme to úsilí! A my, co věříme v Boha, se mimo to ještě modleme, aby se tu snahu TRIKOLORY, SOUKROMNÍKŮ, SVOBODNÝCH a všech, co se přidají, nepodařilo rozbít! Je povinností těch, co se ještě nezbláznili, zkusit zastavit ten sebevražedný „pokrok“. Nemůžeme jen stát stranou a v údivu odevzdaně žasnout.

 

 

  • Karel Petřík
5/5 - (2 votes)
(Visited 107 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *