Nesmějte se Švédům nebo Němcům, že se islamizují, když jdeme v jejich stopách!! A nakonec výzva pro vás..

Napsal
Sdílet článek

Je až neuvěřitelné, kolik lidí se posmívá Švédům či jimi pohrdá kvůli tomu, v jakém stavu je jejich země v situaci, kdy my jdeme stejným směrem. Tedy s tím rozdílem, že my jsme si ještě našli zkratku. Islamizujeme se totiž mnohem rychleji, než oni, aniž by to komukoli vadilo. Děláme úplně stejné chyby, jaké dělali v začátcích i Švédové. Tedy nepoučili jsme se z jejich chyb a za nějakých 15 let to bude vypadat u nás úplně stejně, jako dnes ve Švédsku. To, co jim trvalo 50 let, ním potrvá polovinu času.

Prakticky denně bombové útoky, požáry, znásilnění, přestřelky gangů, přepadení, bitky na nože, vydírání, či napadání policie v případě, že se odváží vejít do některé z mnoha no-go zón. Už vlastně ani nemá cenu sem denně vypisovat, co vše se ve Švédsku odehrálo za posledních 24 hodin. Věřte, že je toho hodně a to se mnohé činy muslimských invazistů snaží Švédové tutlat.

O tom, proč nás srovnávám právě se Švédskem jsem zde psala mnohokrát, ale pro ty, kdo to nezaznamenali to opakuji znovu. Máme zhruba stejný počet obyvatel a stejně, jako Švédové, jsme nikdy neměli žádné kolonie, z nichž by nám sem přicházeli vetřelci. Na podobném počtu obyvatel můžeme srovnat rychlost, jakou se lze islamizovat, pokud se vytvoří ty správné podmínky. A ty jsou u nás pro muslimy přímo báječné. Dokonce lepší, než jaké byly v začátcích islamizace ve Švédsku.

A nyní si situaci ve Švédsku a u nás srovnáme:

Jak to začalo?

V 70. a 80. letech začala migrace do Švédska a zároveň multikulturní výchova na školách. Migrace však v té době byla spíše přínosná, jednalo se většinou o občany tehdejšího “socbloku.” Tedy šlo o migranty ze stejného kulturního okruhu, kteří se dokázali velmi rychle začlenit, naučili se jazyk, zapojili se do pracovního procesu a děti do škol. V té době však přicházeli i muslimové, ale byl jich jen zanedbatelný počet, neměli mešity ani modlitebny a nijak si “nevyskakovali”, protože jich bylo příliš málo a netvořili ucelené komunity. Ještě na začátku  devadesátých let tam byl počet muslimů poměrně nízký, dokonce nižší, než nyní u nás, nicméně jejich počty pomalu ale jistě narůstaly.

A nyní se podívejme do ČR. I zde máme migraci hlavně pracovní (Ukrajinci, Vietnamci apod.), spíš lidí stejné kultury nebo jiné, ale ne takové, která nám chce vnucovat jejich způsob života. Nicméně už posledních asi 10 let se sem dostává stále více muslimů, kteří si začali ve stále větší míře stavět nejen modlitebny, ale i mešity, islámská centra a dokonce jim bylo povoleno i založení islámské obce (například buddhistům totéž povoleno nebylo).  Naše plně loutková vláda samozřejmě neustále přijímá další muslimy, ale –  podobně, jako ta Švédská – tak, aby se zatím nevytvořily ucelené komunity.

Mezitím se záměrně vytváří ti “správní” voliči pro Piráty a jim podobné otevřeně multikulturně laděné strany.  Stejně, jako Švédům i nám vládnou socani, kteří mají multikulti v programu a co víc, dokonce mají velmi nadstandartní vztahy s muslimskou obcí. A stejně jako Švédové zde zavádíme genderovou výchovu od jeslí a neziskovky, které mají za úkol vytvořit euroobčana s tím správným názorem, se zejména na veřejných středních školách střídají jako svatí na orloji.

A co víc, i díky tomu, že je na postu ministra školství člen Aspen institutu Plaga, máme školství nejen patřičně ideologicky indoktrinované, ale také patříme k těm několika málo evropským zemím, které výslovně povolují muslimské zahalování na školách. Nejen, že je povolujeme, ale dokonce po posledním precedentu nemůže žádná škola hidžáb zakázat.

Naše vláda je silně proislámská, proinvazní (čtyři integrační centra pro mimoevropské cizince, které se chystá otevřít nejsou rozhodně první) a nedávno navázané nadstandartní vztahy se Saúdskou Arábií jen potvrzují, kdo bude hlavním sponzorem atributů islamizace u nás. O všech promigračních pamfletech, které tato vláda podepsala jsem se zmínila několikrát, nechci se opakovat, takže koho by to zajímalo, může nahlédnout třeba sem.

A nekoukejte na seznamy azylantů! Ti, kteří prošli azylovým řízením jinde v EU  a k nám byli jen přerozděleni, na nich rozhodně nejsou. Právě pro ně je ta spousta center, vždyť před dvěma lety se jich postavilo hned pět v jednom jediném kraji.

Švédům se podařilo díky socanským vládám vytvořit správně uvědomělého, multikulturně laděného voliče. Euroobčana, který žije v přesvědčení, že multikulti svět je ten nejlepší.  Tento občan byl také patřičně politicky korektní a naučil se dnes a denně využívat autocenzury. A samozřejmě “správně” volit. Volby se podařilo dovést do “dokonalosti”, kdy se jedinou protiislámskou a protiinvazní stranu dnes spousta lidí bojí volit, protože by byli nařčeni z extremismu a nahlas se bojí situaci ve Švédsku kritizovat i ti, kdo s tím, co se děje, nesouhlasí. Hodně Švédů emigrovalo do méně islamizovaných zemí. Takto nechávají svoji zemi invazistům a islámu.  A ti, kdo snahu něco změnit zatím mají, jsou nálepkováni za xenofoby, islamofoby a rasisty.

Ano, je tam i hodně lidí, kteří jsou i přes spoustu problémů spokojeni. To už jsou ovšem výhradně produkty vymývání mozků, které trvá ve Švédsku několik desetiletí. Ty nepřesvědčí třeba ani to, když jim vlastní dceru znásilní muslimský vetřelec. A přesně takoví multikulturně ideologicky ukotvení voliči se dnes “vychovávají” u nás. Nejedou v tom zdaleka jen školy a média, ale dnes jsou hlavním nástrojem ideologické propagandy především různí youtubeři.

Experiment, který se osvědčil ve Švédsku, se perfektně osvědčuje i u nás. Nikoho nezajímá, že už jen svojí volbou podporuje invazi a islamizaci. To pokládá většina lidí podobně, jako tehdy ve Švédsku, za nepodstatné, pro ně byl tehdy nejdůležitější “sociální stát”, který však plnými hrstmi dopřával i parazitům, ať už těm z neziskovek či jiných etnik. I to se děje u nás a i zde tomu většina lidí nadšeně tleská stejně, jako většina podporuje zcela genocidní členství v EU.

Nemyslím, že má cenu někoho dále přesvědčovat. Efekt pomalu vařené žáby u nás skvěle funguje a za nějakých 15 let se bude spousta lidí divit, jak je možné, že v jejich sousedství vyrostla nejen nová mešita a několik kebabáren, ale také no-go zóna.

Nevěříte?? Nyní pro vás připravuji takové malé překvapení a s tím už souvisí moje výzva. Zpracovávám pokud možno co nejpodrobnější mapku mešit, modliteben, islámských nadací, muslimských center, kebabáren a dalších atributů islámu na území ČR. 

Předpokládám, že tak dva měsíce potrvá, než se mi podaří dát celý seznam dohromady. Mnohé kebabárny nemusí být k dohledání na internetu, kde mohou být navíc údaje neaktuální. Modliteben je mnohem víc, než jen tušíme, v islamizovaných zemích je totiž většina modliteben tajných, zvenčí tedy nejsou nijak poznat. Proto jsem přesvědčena, že seznam, který se mi během 1-2 měsíců podaří dát dohromady, nebude úplný.

Do mapky ČR pak zanesu veškeré atributy islámu, o nichž se během té doby dozvím. Mapku pak zveřejním na svém blogu coby důkaz faktu, že se naše země islamizuje mnohem více, než kdokoli z vás byť jen tuší.  A budu ji pak průběžně aktualizovat.

Proto vás všechny tímto prosím o zasílání uvedených informací. U větších měst (okresní a krajská) stačí město (u krajských i čtvrť) a počet kebabáren, modliteben, mešit apod., u menších obcí je třeba uvést i okres, abych věděla, kam na mapce dané objekty zařadit. Výzvu zveřejním opakovaně, aby se postupně dostala k co nejvíce lidem, proto by však bylo dobré informaci o tom, že se bude podobná mapka vytvářet, sdílet.

Informace o atributech islámu ve Vašem okolí či třeba v místě, kam pojedete v rámci naší republiky na dovolenou, či kde máte známé nebo příbuzné, mi můžete psát buď do diskuze pod článek nebo ještě lépe na e-mail: hanulina444@gmail.com

Zhruba za dva měsíce (nebo dřív či později, podle toho, jak rychle se mi podaří “obsadit” celou republiku) mapku mešit, kebabáren, modliteben a jiných atributů islamizace zveřejním na svém blogu.

 

(Visited 271 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Miluju Skandinávii a sever Evropy!!!Miluju Švédsko,Norsko,Finsko,Rusko-ale snad první článek,s kterým s autorkou(které si jinak za její články nesmírně vážím!!!)nemohu souhlasit!!!
    Paní Slovanko,Vy jste totiž zapomněla na jednu věc:Švédsko během WW2 zachránilo před nacisty mraky židů-celá ta multikulti a gender je odměna za to,že se těch židovských tasemnic ujali a nenechali je pochcípat,což by si dozajista zasloužili-ostatně židovka barbara spectre o tom mluví zcela jasně a bez příkras-ve videích na YT(pokud nejsou již smazaná,nevím)se zcela veřejně chlubí tím,že rozvrat Švédska a dalších skandinávských zemí mají na svědomí právě oni za pomocí sorosovských peněz-pokud vím,to taky není zrovna áriec…A v tom je ten hodně velkej rozdíl mezi východem a západem-východ se svých židáků zbavil-západ(a sever) je vítal a tady to mají!!!!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *