Neuvěřitelné! Stuttgartská policie zjišťuje, kolik výtržníků má „migrační původ“

Napsal
Sdílet článek

Ano, stalo se něco, co by zřejmě nikdo nečekal. Policie má na popud některých politiků z vládní CDU zjistit, kolik z těch, kdo se účastnili nedávných výtržností ve Stuttgartu, má „migrační pozadí“. Také vás to udivuje, že? A to o to víc, že za tím nestojí AfD, ale CDU. Také jsem se velmi podivila, ale to až než jsem zjistila, jak je to s tím „migračním pozadím“ ve skutečnosti. Ale o tom až dál, nejprve se podívejme na konkrétní informace z německého serveru.

Stuttgartská policie určuje etnické pozadí již známých podezřelých z „válečné“ noci z 20. na 21. června dotazováním na matričních úřadech. Mainstreamová média hovoří o „výzkumu rodokmenu“.

Jak oznámil šéf policie ve Stuttgartu Franz Lutz, celostátní výzkum „v jednotlivých případech posuzuje národnost rodičů a pouze rodičů podezřelých vyšetřováním na matrice“. Cílem opatření je provést komplexní posouzení životních a rodinných vztahů již známých podezřelých. Cílem je objasnit, zda existuje migrační pozadí.

Opatření je založeno na žádosti skupiny obecních rad CDU. V žádosti se uvádí: „Je známo, že zadržení jsou převážně migranti nebo muži s migračním původem. Jaké migrační zázemí mají tito lidé? Kolik migrantů je mezi zatčenými, kolik jich žije ve Stuttgartu? “

Proti průzkumu se však staví většina zelených i sociální demokraté, kteří žádost o „rodokmen“ kritizují, ale někdy se sami, zřejmě nechtěně, prořeknou. Předseda parlamentní skupiny SPD v městské radě ve Stuttgartu, Martin Körner, prohlásil o termínu „migrační pozadí“:

„Tento termín moc nepomáhá, protože 60 procent mladých lidí v této věkové skupině ve Stuttgartu má migrační zázemí. “

Mluvčí zelené parlamentní skupiny Hans-Ulrich Sckerl si stěžoval, že pro činnost policie neexistuje právní základ:

„Propojení předpokládaného stupně němčiny s původem rodičů nebo prarodičů není povoleno.“

Luigi Pantisano ze Stuttgartské ekologické sociální aliance, člen místní rady, prohlásil:

„Tento výzkum rodokmenu odhaluje mnohem více rasový a rasistický způsob myšlení v jednom z nejdůležitějších státních orgánů v naší zemi, který by měl ke všem občanům přistupovat stejně. Není daleko od takového výzkumu k samostatnému odznaku na vaší identifikační kartě. To mě upřímně řečeno děsí. “

Takže asi tolik v souhrnu. Nikde se zatím nedočtete, k čemu policie došla, asi zatím není průzkum u konce. Nicméně, jak se uvádí i dále, je to s tím zjišťováním „migračního zázemí“ přece jen poněkud „na vodě“.

Podle definice Federálního statistického úřadu má totiž osoba migrační zázemí, pokud se on nebo ona nebo alespoň jeden rodič nenarodili s německým občanstvím.

Takže pokud se Aishe a Mohammed již narodili s německým pasem, jejich syn Murat již nemá migrační zázemí. Pak je oficiálně „Biodeutscher“. 

Chápete tedy toto „zadání“? Všichni viděli, že mezi těmi, co dělali v ulicích Stuttgartu bordel, byli většinou černoši, Arabové a kdeco podobně „osmahlého“ plus samozřejmě Antifa, což jsou vesměs bílí. Nicméně Allahu Akbar tam zcela jistě křičeli ti „více pigmentovaní“.

A vrátíme-li se k otázce „migračního zázemí“, tak jak se píše výše, úplně stačí, když se oba rodiče rabujících narodili v Německu. Tedy mají-li například čtyřicetiletá Aisha a dvaačtyřicetiletý Samer dva rabující syny – dvacetiletého Mohameda a devatenáctiletého Abdulaha, pak jsou to oba Němci. Je totiž vysoce pravděpodobné, že před těmi zhruba 40 lety se jejich rodiče narodili již jako druhá generace Turků či Arabů. Věk samozřejmě odhaduji na základě toho, že muslimky mají děti poměrně brzy a to i v Evropě.

Jak známo, tak zejména Turci přijížděli do Německa záhy po válce, tedy v 50. a 60. letech. V ulicích Stuttgartu řádili zejména mladí mezi 20-30 lety. Měli-li jejich rodiče v době, kdy se narodili, kolem 20-25 let, pak jim je dnes kolem 40-50 let, tedy velmi pravděpodobně patří k první v Německu narozené generaci. Jejich děti jsou tak již Němci bez migračního zázemí, tedy to, čemu se v Německu říká „Biodeutscher“.

Pak je logické, že nakonec průzkum „migračního pozadí“ ukáže jediné: Mimo „čerstvých“ hostů Merkelové řádili v ulicích Stuttgartu téměř výhradně rodilí Němci. A to bez ohledu na to, že většina těch, kdo spadnou pod kolonku „Biodeutscher“ se jmenují Mohamed, Abdulah, Omar či Murat.  

Chápete už, proč právě Merkelové CDU zadala tento „průzkum“?? 

 

5/5 - (5 votes)
(Visited 424 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Nemeckí ovčania chcú mať vo vlasti peklo – tak si ho demokraticky zvolia, vybudujú. Demokracia zabezpečuje ovčanom právo zničiť život sebe aj spoluovčanom.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *