Nevadí vám, že EU platí i z vašich peněz propagaci nenávistné islámské ideologie?

Napsal
Sdílet článek

Už delší dobu si všímám, že dochází k stále silnějšímu vnucování proislámské propagandy a to ruku v ruce s rasistickou protibělošskou propagandou. To samozřejmě neprobíhá výhradně na úrovni EU, ale i na jednotlivých úrovních národních. I když islám není rasa, najíždí se i zde  na rasistickou rétoriku. Už zpočátku se v USA záměrně zkombinovala propaganda BLM s islámem (v tomto ohledu jsou nejen v USA muslimové s černochy a Antifou v jakési koalici), na což jsem upozornila v několika článcích a v poslední době se to již jen potvrzuje.

Nejinak se ke všemu samozřejmě staví EU. Ve svém nedávném článku jsem upozornila na utužující se cenzuru jakýchkoli jiných, než oficiální propagandou povolených názorů na islám. Dochází – a to napříč EU – ke stále častějším případům trestního stíhání za některé protiislámské výroky. U soudu za kritiku islámu v posledním měsíci stanuli „hříšníci“ v několika zemích EU, aktuálně třeba v Dánsku a Finsku, ale před pár týdny i u nás.

Brusel nezůstává se svojí vstřícností k islamizaci Evropy pozadu. Již dlouhodobě zde upozorňuji na fakt, že 4. říše nebyla zformována pro dobro Evropanů, ale jen za účelem jejich genocidy. To potvrzují již dva různé otevřeně rasistické protibělošské pamflety, které schválil europarlament většinou hlasů. EU dlouhodobě podporuje muslimskou invazi a ústy Jourové zavádí stále větší cenzuru, zatím jen sociálních sítí, brzy však bude mnohem plošnější.

Možná jste i vy zaznamenali, že EU se v minulých dnech spojila s islámskou extremistickou organizací, jakousi nadací SETA, která vypracovala zprávu o islamofobii. K tomu je nutné dodat, že tato organizace je velmi silně podporována tureckým sultánem Erdoganem, jenž podporuje mimo jiné i mnohem známější islámské organizace, jakými jsou Šedí vlci či třeba ISIS nebo Al Kajda. Poslední dvě zmíněné bojůvky samozřejmě nepodporuje navenek, ale skrytě, stačí sledovat osoby, jež podporuje – většinou se jedná o imámy, přímo na některou z oněch bojůvek napojené. S těmito radikály se ovšem spojuje i při svých výbojích v Sýrii, Iráku či Libyi. Erdogan se navíc dlouhodobě netají snem o velké Osmanské říši, kam by rád zahrnul i celou Evropu.

Takže u organizace, kterou Erdogan podporuje, si EU nechala vypracovat studii o islamofobii. Samozřejmě z peněz daňových poplatníků EU, tedy z financí přesně těch, kdo jsou muslimy považováni za méněcenné. Ve zprávě o islamofobii se samozřejmě věnují jednotlivým evropským zemím, přičemž tato zpráva se absolutně vůbec nezajímá o to, že v islamizovaných zemích, kde jsou ale přesto muslimové (zatím) v menšině, jsou poměrně hojně zastoupeni ve věznicích. Že tzv. no-go zóny jsou takřka výhradně muslimské a třeba ve Velké Británii nebo Švédsku mají trestné činy znásilnění či vraždy na svědomí většinou zase muslimové.

Studii, která by se zabývala muslimskou kriminalitou a islamizací Evropy, by samozřejmě pro Evropany genocidní EU nikdy nezaplatila. Zato si zaplatila za studii, která třeba varuje před tím, že v islamizovaných zemích přibývá útoků na muslimy. Přitom tyto útoky jsou jen důsledkem mizerné politiky většiny evropských vlád, které dlouhodobě islamizaci vlastní země podporují tím, že muslimy přijímají a nechávají je žít v jejich ghettech, kam se často bojí vstoupit i policisté. Muslimové už ovládají mnohé městské čtvrti či menší evropská města, ve Francii běží zcela otevřená válka mezi Čečenci a Araby, v Rakousku zase mezi Turky a Kurdy.

To, že se muslimové na území nemuslimských zemí už nyní přou o nadvládu jen jasné ukazuje, co dělá islám v Evropě. Destrukci, zmar a chaos. A do toho začaly všechny islámské autority vyzývat k džihádu Evropy, nyní dokonce k džihádu mečem. A v této situaci zde 4. říše řeší otázku islamofobie. A není sama, stejně jednají vlády i justice jednotlivých zemí, ČR nevyjímaje. Co jiného jsou na jedné straně velmi mírné verdikty, které padají nad muslimy, páchajícími násilné trestné činy a na druhé straně stále přísnější tresty za tzv. islamofobii?

Namísto sledování muslimských komunit, které se po celé Evropě velmi čile vyzbrojují a radikalizují, sledují tajné služby islamofoby na síti. Každý, kdo o islámu píše nebo hovoří, si musí dávat velký pozor na každé slovo, stačí málo a může stanout před soudem. Asi před rokem jsem někde zaznamenala informaci o tom, že cizí tajné služby upozornily na to, že u nás muslimové plánují teroristický útok. Díky tomu k němu nedošlo, ale musely na to upozornit cizí tajné služby. Není divu, když naši čučkaři na všech úrovních se zabývají čistě cenzurou protiislámských či protiinvazních názorů. Případně nesmyslným ricinem v kufříku, kauzou, na kterou by nenaletělo ani pětileté dítě.

Už v minulém volebním období bylo založeno tzv. „ministerstvo pravdy“ (CTHH) při MV, napojené na Evropské Jandovy pornohodnoty, záhy po volbách pak vznikla pod vedením Langšádlové parlamentní platforma proti dezinformacím a kremelské propagandě, v níž se sdružuje 7 parlamentních stran (ANO, ČSSD, TOP, STAN, Piráti, ODS, KDU). Tato platforma později iniciovala tzv. „zvací dopis“ do kongresu USA. Ten měl přimět tamní kongresmany, aby se zasadili o utužení cenzury internetových platforem se sídlem v USA.

Posledním počinem pak je Komise pro boj s hybridními hrozbami. S tou přišel poslanec hnutí ANO (co zavání z této strany, zavání vrchní cenzorkou Jourovou), přičemž členy jsou zástupci všech parlamentních stran. Zde se asi názorově rozcházím s některými z vás, neboť si myslím, že je dobře, že tam jsou všechny strany, včetně SPD.  Pokud by bylo v komisi jen 7 stran, které se neštítily napsat onen „zvací dopis“, pak je jasné, že by se tato komise zaměřila výhradně na cenzuru. 

To, že tam je tentokrát zahrnuto všech devět parlamentních stran, skýtá alespoň malou naději na to, že tato komise nebude fungovat čistě na bázi „lovení“ islamofobů a xenofobů na síti, jako všechny předchozí podobné počiny, ale bude se také věnovat třeba tajným muslimským modlitebnám nebo hackerským útokům na nemocnice, což jsou ostatně skutečné hybridní hrozby. Hrozbou není ten, kdo poukazuje na nebezpečí stávající muslimské invaze do Evropy, jak si myslí Al Hamajdovo komando a vrchní cenzorka Jourová!! Kritik islámské invaze je možná hrozbou pro muslimy a jejich kamarádíčky, ale ne pro ČR či Evropu!!

Každopádně každý další počin EU i našich zákonodárců směřuje k jedinému – dalšímu utužení cenzury, zacílené nyní především na cenzuru názorů kritických k islámu a stávající invazi. Muslimům však nenávistná kázání necenzuruje nikdo, nikomu nevadí, že v muslimských ghettech nadšeně slaví každý teroristický útok na bezvěrce. To je totiž nenávist povolená, či dokonce podporovaná, ale rozhodně necenzurovaná.

Nedávný náhodný záchyt tajné radikální modlitebny u nás ukazuje, že také nás se to týká. Také my se islamizujeme, povolujeme hidžáby na školách, výstavby nových mešit i modliteben a jen čekám, kdy povolí také islámské školy (školky už mají). Muslimové u nás infiltrovali politiku, najdete je ve většině parlamentních stran, naše loutková vláda uzavírá nadstandartní smlouvy s hlavními islamizátory Evropy, Saúdskou Arábií. Kebabárny rostou jako houby po dešti, stále více českých firem má halal certifikáty.

Islamizujeme se úplně stejně jako západ Evropy a „potírání islamofobie“, ke kterému vyzvala EU, je jednou ze součástí procesu záměrné islamizace tohoto kontinentu. I proto ta cenzura protiislámských výroků nebo kriminalizace kritiků islámu.

O islámu, islamizaci ČR i celé Evropy, ale také s tím související cenzuře budu také hovořit na rádiu v pondělí 13.7. od 19 hodin.

5/5 - (4 votes)
(Visited 438 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *