New York – rabující davy poničily spoustu kostelů i synagogu, ale ani jednu mešitu, modlícím se muslimům pak hromadně vzdali úctu (video)

Napsal
Sdílet článek

Šílené! Dobrovolná islamizace tzv. Západu v přímém přenosu. Nejen multikulturně a především proislámsky indoktrinovaní Evropa, ale i Američané se islamizují s radostí a zcela dobrovolně. To ukázaly i současné protesty, které doprovázelo rabování. Zničeny byly obytné domy, obchody, banky, kancelářské budovy, kostely, synagogy…..ale ani jedna jediná mešita či muslimská modlitebna!!

A co víc, v New Yorku se místní muslimové rozhodli, že si uspořádají uprostřed vší té vřavy pouliční hromadnou modlitbu. A jásající davy multikulturně zblblých sluníčkářů i různých menšin, které předtím rabovaly a ničily co se dalo, s rabováním, řevem a ničením na chvíli ustaly a modlící se muslimy v úctě a tichosti obestoupily.

Ano, zcela nepokrytě nám tyto rabující a ničící davy z řad Antify, jejich příznivců, různých menšin – a to i nemuslimských – ukázaly, za koho bojují. Nyní se tedy vůbec nedivím, že před pár dny seznal jeden z nejvýše postavených imámů k dalšímu džihádu Západu. A ani se nedivím, že si byl tak jist tím, že tentokrát bude světovým hegemonem islám jako předvoj vznikajícího celosvětového chalífátu.

A ještě bizarněji se současné protesty, které mají podpořit černochy a zároveň muslimy jeví v tom kontextu, že Arabové, kteří původně islám začali po světě šířit, si brali černé i bílé otroky po tisíciletí. Porovnáme-li relativně krátké období koloniálního otrokářství USA s otrokářstvím Arabů (islámských, ale i  předislámských), kteří kolonizovali severní a východní Afriku, pak srovnáváme nesrovnatelné.

Arabové totiž několik tisíc let lovili, zotročovali, mučili a zabíjeli etnické Afričany. A to už dávno předtím, než ti stejní Arabové začali čile obchodovat s otroky, které prodávali právě i kolonizátorům Ameriky. Jednou z nejbizarnějších skutečností v kontextu výše uvedeného je, že Mekka, zeměpisné srdce muslimské komunity, byla jedním z  největších tržišť černých otroků v muslimském světě až do 20. století, kdy byly tyto trhy zrušeny až na základě intervence právě těch “zlých bělochů”, tedy Evropanů.

A dnes je černé otroctví běžné v mnoha muslimských zemích  Afriky, kde si berou černé otroky z řad tamních nemuslimů. O každodenním zabíjení nigerijských křesťanů, vypalování jejich vesnic a braní často i dětských sexuálních otrokyň z řad křesťanek, nemluvě. to je realita současné černé Afriky. Neměli by tedy nakonec protestovat černoši proti černochům a muslimům??? Neukazují i tyto protesty, jak dalece je současná ideologie tzv. “liberálů”, šílená?

Nejde nakonec pouze o další důkaz úporné snahy globalistů na likvidaci bílé rasy a rychlejší islamizaci západního světa??

 

 

(Visited 3 614 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *