Nezisková mafie

Napsal
Sdílet článek

Pouhých 15 minut po výzvě profesionálního práskače Facebook zablokoval profil investigativců Petra a Michala kvůli reportáži o kauze v Nečtinách! Poslechněte si důkaz, že Jan Cemper lže, jako když tiskne! Cemperův udavačský server už dokonce útočí i na ekonomku Markétu Šichtařovou! Aeronet přináší exkluzivní investigaci o propojení práskačů, politiků a neziskového sektoru v propracovaném schématu praní špinavých peněz skrze projekty na podporu multikulturní a islámské integrace v ČR!

Jak nás upozornilo mnoho čtenářů, před dvěma dny zmizela z Facebooku stránka investigativců Petra a Michala, kteří se zabývají rozkrýváním závažné trestné činnosti, kterou se Policie ČR buď nechce zabývat, anebo dokonce nesmí zabývat. Profil na Facebooku byl zablokován na základě pokynu Police ČR ve spolupráci s Janem Cemperem, provozovatelem serveru Manipulatori.cz, který publikoval výzvu k odstranění FB profilu Nestra Istra [1] Michala a Petra. Možná se ptáte, co se stalo tak zásadního? V tomto článku pochopíte, že chapadla mafie v ČR zasahují opravdu všude.

Jan Cemper, u mikrofonu na demonstraci.

Na serveru Svobodny-vysilac.cz a poté samostatně účinkovali Michal a Petr v odkrývání propojení policie a justice s českým podsvětím a mafií na českou politiku. Společně zveřejnili hlášení operativy ze sledovačky agenta, který zmapoval prostředí podsvětí islamistů v ČR. Tito islamisté spolu s českými dealery perou peníze přicházející ze Slovenska do ČR a dále do Německa, okrádají stát na DPH z tzv. džihádomobilů, pašují drogy, kšeftují s bílým masem a podílejí se na pašování ilegálních uprchlíků přes Českou republiku. Hlavou tohoto gangu je Tarek Bechara, bývalý spolupracovník Radovana Krejčíře. Detaily přineseme v příštím článku, žádný Facebook pana Cukrblika, bude to u nás na Aeronetu, zahřívací ochutnávka a předkrm pro zahřátí je zde.

Ovšem práskači ze serveru Manipulatori.cz obdrželi pokyn od policejních kruhů, aby se na objednávku pustili do diskreditace osob Michala a Petra a jejich veřejné působení zlikvidovali [2]. Iniciátorem je nechvalně známá osoba, která si říká Jan Cemper. Tato osoba uvádí, že napadení v Nečtinách, o kterém Michal a Petr informovali, je prý hoax. Pořad o celé kauze je na YouTube zde. V kauze jde ve zkratce o to, že v obci Nečtiny u Plzně došlo k rasově motivovanému útoku Cikánů na bílé děti. Policie ČR vyhodnotila kauzu jako “závadovou” ve smyslu hrozby vyvolání rasových nepokojů, a tak místo obvinění útočníků začala vyšetřovat matku napadeného dítěte.

Lucie Hašková a Jan Cemper v Debatním klubu.

Kauza patří do tzv. operačního manuálu přezdívaného “Brooklyn” převzatého už v 90. letech Policií ČR metodicky od policie v USA, kde se doporučuje např. policii v New Yorku rozmluvit bílým oznamovatelům trestné činnosti černochů podávání obvinění proti černochům v obavách z vypuknutí rasových nepokojů v ghettech. K něčemu podobnému došlo v Nečtinách. Policie začala vyšetřovat matku napadeného dítěte namísto cikánských útočníků.  Přehrajte si níže  audio záznam, tzv. aftermath po incidentu, abyste slyšeli záznam z Nečtin a výbušnou konfliktní situaci v obci. Osoba Jan Cemper tudíž lže tak nechutně, že už to hraničí s diagnózou maniodepresivní poruchy.

Za neuvěřitelných 15 minut po zveřejnění této Cemperovy výzvy na Manipulatori.cz vybízející k udávání byl smazaný Michalův profil a podle informací naší redakce dokonce Facebook zaslal držitelům profilu žádost, aby společnosti Facebook předložili kopie svých cestovních pasů, anebo jiné doklady totožnosti, pokud chtějí profil zachovat. Standardně Facebook uděluje blokaci na 24 hodin, potom na 3 dny, potom 7 dní, několikrát 30 dní, a teprve až poté maže profil docela. V tomto případě se udavačům ve střihu 50. let minulého století podařilo profil zablokovat už po 15 minutách. To ovšem není všechno. Práskači a udavači serveru Manipulatori.cz dokonce už napadají i ekonomku Markétu Šichtařovou, která zveřejnila na jejím blogu článek 29. března o tom, že netransparentní neziskovky nás stojí nejméně 26 miliard ročně [3]. Práskačským Manipulátorům Markéta Šichtařová leží v žaludku opravdu hodně. Přesvědčte se sami zde.

Rozhodli jsme se proto, že se vydáme na toulky po pražských neziskovkách, abychom si názorně ukázali, jak současná pražská magistrátní koalice Piráti, TOP09 a Praha sobě perou miliony korun přes neziskovky, ve kterých mají své spřátelené neziskovčíky. Tento stav vydatně živila a podporovala předchozí pražská koalice hnutí ANO a ČSSD. Posuďte sami, kolik pražských bytů by se mohlo opravit nebo postavit za miliony, které se propraly přes pražské neziskovky.

Markéta Šichtařová upozornila na obrovské úniky a tunelování peněz skrze neziskovky.

Budeme zkoumat i rodinné a přátelské vazby osob, které sedí v několika neziskovkách současně, nebo po odchodu z jedné přehopsají do druhé. Některé dokonce nezveřejňují účetní závěrky v obchodním rejstříku, tedy dotace čerpají protizákonně. Jiné jsou dokonce v insolvenci, zkrachovaly, nebo jsou vymazané z obchodního rejstříku, přesto dotace od Pirátů nebo TOP09 dostávají. Slova Markéty Šichtařové jsou jen potvrzením stavu rozkrádání miliard korun na projekty, ze kterého má prospěch jen úzká skupinka manažující tyto toky peněz. Držte si monitor, bude to jízda!

Pro rozplétání vazeb jsme si na začátek vybrali neziskovku Slovo 21, IČO: 69343951, Štěpánská 544/1, Nové Město, Praha 2 ředitelky z Bosny a Herzegoviny Jeleny Silajdžić, které pražští radní štědře nadělují dotace. Ředitelka neziskovky Slovo 21 Jelena Silajdžić s platem 70 000 Kč dostala městský byt (Francouzská 147/20, Vinohrady, Praha 2) a asi ho bude se slevou privatizovat, protože je určený k prodeji [4].

A co její samotná neziskovka Slovo 21? Tak ta má podle usnesení Rady Praha 2 č. 218/2014 pronajaté lukrativní kanceláře na adrese Štěpánská 544/1, Nové Město, Praha 2. Za prostory o 301,75 metrech neziskovka platí Praze 2 roční nájem 273 910 Kč. Měsíčně to tedy dělá 22 825 Kč v lukrativní části Prahy za 301 m2. Komerční nájem za rok by přitom v dané lokalitě byl nejméně 1 080 000 Kč. Tedy chudí multi-kulti mají levně pronajatý veřejný majetek na lukrativní adrese a Praha tím přichází ročně o nejméně 806 090 Kč. Za pět let tedy Slovo 21 připravila Prahu o 4 030 450 Kč. Češi musí v Praze nyní platit kolem 216 korun z metru nájemní plochy měsíčně kvůli masivním spekulacím s bytovým fondem, a to bydlí na okrajích města. Multi kulti platí 75 Kč měsíčně z metru nájemní plochy měsíčně na lukrativní adrese! Dokumentace zde.

Neziskovka měla v roce 2017 20 zaměstnanců a jejich mzdový průměr činil 30,019,- Kč. Čerstvější data nejsou dosud k dispozici. Společnost má pronajatou kancelář od Prahy 2 podle usnesení rady Praha 2 číslo 218/2014. Kancelář je o rozloze 301,75 metrů za 910 Kč/m2 ročně. Průměrná nájemní cena metr čtvereční za rok je přitom v dané lukrativní lokalitě 300 Kč/m2 měsíčně. Praha 2 tak ročně prodělává na nájmu téměř milion korun.

Pojďme se podívat na aktivity této neziskovky. Slovo 21 spolupracuje s islámským centrem Alfirdaus, IČO: 28296362, Na Košince 2453/1a, Libeň, Praha 8. Tomuto centru Alfirdaus naděluje Jan Hamáček z ministerstva vnitra dotace v rámci programu Integrace cizinců v ČR. S šéfem tohoto islámského centra Alfirdaus, kuvajtským wahábistou Bader Meou Eknaifithem pózoval 22. září 2017 před fotografem, když absolvoval přátelskou návštěvu právě v tomto islámském centru Alfirdaus.

Ředitelka neziskovky Slovo 21 z Bosny Jelena Silajdžić zároveň sedí ve správní radě další neziskovky Integrační Centrum Praha, IČO: 24228320, Žitná 1574/51, Nové Město, Praha 1, které aktuální pražská koalice s Piráty, TOP09 a Praha sobě nadělila 5,1 milionů dotací. Šéfovi této vítačské organizace Zdeňku Horvátovi z našich daní nadělili 80 tisíc měsíčně, jeho pobočníkům Davidu Beňákovi, Ivě Kotvové, Vladimíru Beranovi nebo Jeleně Silajdžić 60 tisíc měsíčně jenom na jejich výplaty. Abychom si to shrnuli:

 1. Ministr vnitra Jan Hamáček naděluje dotace islámskému centru Alfirdaus, s jehož předsedou, kuvajtským vahábistou Bader Meou Eknaifithem pózoval 22.9.2017 před fotografem.
 2. S tímto muslimským centrem Alfirdaus spolupracuje spolek Slovo 21 ředitelky původem z Bosny Jeleny Silajdžić.
 3. Jelenu Silajdžić vedle Slovo 21 najdeme ve správní radě další vítačské neziskovky Integrační Centrum Praha. Hezky se nám vítači propojují.
 4. V neziskovce Slovo 21 působí dále Martina Horvátová, která absolvovala americký vládní program International Visitors Leadership. Přitom šéfem Integračního centra Praha je Zdeněk Horvát. Vedle Jeleny Silajdžić tyto dvě neziskovky propojuje rodinkaření a příbuzenské vazby rodiny Horvátů.
 5. V roce 2015 obdržela Jelena Silajdžić v rámci Slovo 21 celkem na grantech a dotacích 25 148 073 Kč.
 6. Koalice v čele s Piráty, TOP09 a Praha sobě vedle Slovo 21 obdarovali dotacemi i Integrační centrum Praha částkou 5,1 mil. Kč. Dámy a pánové, kdo z vás to má?

Podívejme se ale na to, jak je bosenský rodinný klan ředitelky neziskovky Slovo 21 Silajdžićů napojený na české dotace. Jelena Silajdžić žila do konce roku 1992 v bosenské metropoli Sarajevu na adrese Olympijská 33. Kvůli vyostřujícímu se válečnému konfliktu se tehdy přestěhovala od 17. února 1993 do Pražské Lhotky (Štúrova 538) a potom do pražských Stodůlek (Nušlova ul.). Její příbuzný Džemil Silajdžić bydlel také v Bosně ve městě Vogošca na adrese R. Šucúra č. 12 a od 3. ledna 1996 měl stejnou trvalou adresu v pražských Stodůlkách (Nušlova ulice, číslo domu neuvádíme). Při studování vazeb nás to doslova praštilo do očí, protože přesně na této adrese v pražských Stodůlkách dnes bydlí člen Smíšené česko-arabské obchodní komory, Jordánec Mohamed Momany. O jeho objektu v Nečtinách 194 u Plzně jsme informovali zde.

Obec Nečtiny u Plzně.

Tedy Jelena i Džemil Silajdžićové bydleli do 14. září 1999 na adrese Nušlova ul., Stodůlky, Praha 5, kde aktuálně bydlí Jordánec Mohamed Momany s Pavlou Momany. Další nitka v napojení na země Blízkého východu.

Podle informací českých zpravodajských služeb je provoz islámských obcí v ČR financovaný z peněz proudících právě přes Bosnu a Hercegovinu [5], kam podle jiných zdrojů peníze přitékají z ropných monarchií Perského zálivu a Blízkého východu, např. Kuvajtu nebo Jordánska. Teď se zeptejme sami sebe: Do jaké míry se bosenský klan rodiny Silajdžićů může logisticky podílet na finančních tocích přes Bosnu a Hercegovinu z muslimských zemí, když jsou právě přes Bosnu financované islámské obce v ČR. Proč?

Neziskovku Slovo 21 ovládá ředitelka Jelena Silajdžić bosenského klanu rodiny Silajdžićů.

 1. Slovo 21 spolupracuje s islámským centrem Alfirdaus v Praze vedeným Kuvajťanem Baderem Meou Eknaifithem.
 2. Podle českých zpravodajců je právě provoz českých islámských obcí financovaný penězi z Bosny, kam přitékají z Perského zálivu nebo Blízkého východu např. z Kuvajtu nebo Jordánska.
 3. Silajdžićové pocházejí z Bosny.
 4. Předseda Alfirdaus Bader Mea Eknaifith, se kterým Slovo 21 Silajdžićů spolupracuje, je vahábistou z Kuvajtu, tedy z Perského zálivu.
 5. Silajdžićové bydleli v objektu v pražských Stodůlkách, který dnes vlastní Jordánec Mohamed Momany z Blízkého východu.

Už vám dochází možná dráha a trajektorie financování islámských obcí v ČR, která se shoduje s výstupy českých zpravodajců? Pokud nikoli, pojďme dále.

 1. Předseda Alfirdaus, Kuvajťan Bader Mea Eknaifith v ČR podniká s dalším Kuvajťanem ALIA SALEMEM A ALSABAHIM (Euro Elite, s. r. o.),
 2. a také v ČR podniká s dalším Kuvajťanem MUHAMMADEM DH N O ALOSSAIMIM (MANBEL ALKEAR s.r.o.),
 3. A do Alfirdaus v Praze si na přednášky zvou dalšího Kuvajťana Muhammada Al Oteaibiho.

Kruh se nám přes rodinu Silajdžićů propojuje v trojúhelníku ČR – Bosna – Kuvajt a Jordánsko resp. Perský záliv/Blízký východ. Takovýchto trajektorií bychom našli mnoho např. na Libanon a další státy, nicméně soustřeďme se na tuto linii.

Podívejme se dále na činnost neziskovky Slovo 21 Jeleny Silajdžić v r. 2017. Neziskovka v tomto roce z dotací zaměstnala 20 multi-kultů a vyplatila jim 7,2 milionu. Průměrný plat multi-kulta tak byl 30 000 Kč. Multi-kulti v neziskovce Slovo 21 ale pracovali s mizivou efektivitou 34% odpracované pracovní doby. Při přepočtu skutečné pracovní potřeby na ve výroční zprávě publikované výkony jsme zjistili, že mohli odpracovat nanejvýš 1700 pracovních dní z 5000 pracovních dní pro 20 úředníků v roce. Tedy pokud by byli prodavačka na kase v Albertu, byli by na kase pouze 20 minut z každé hodiny, ale plat by dostávali celý.

Cikánská svatba a tanec, foto: neziskovka Slovo 21.

Multi-kulti za rok 2017 vyškolili pomocí 420 pracovních dní 2014 imigrantů, aby věděli, kde mají získat sociální dávky. Multi-kulti vyškolili pomocí 240 pracovních dní 628 dalších státních úředníků na Multi-kulty. Multi-kulti pomocí 30 pracovních dní poobědvali s 328 imigranty. Navíc uspořádali jeden šestidenní romský festival, doučovali 41 cikánů ve 14 městech, a vyučili 37 pedagogů, jak doučovat cikány. To musela být vážně fuška, co říkáte? Ve 12 dnech video-konferovali s evropskými multi-kulty o náplni práce nového úředníka s názvem funkce Koordinátor zaměstnanosti nezaměstnatelných cizinců a 5 dnů o tom rokovali na mezinárodní konferenci. V roce 2017 se ale ještě nedohodli, co bude tento nový multi-kult dělat, a tak v tom pokračují letos. Abychom nezapomněli, vyškolili ještě 5 cikánů v umění koordinace tančících Romů a vydali čtyři čísla oběžníků, ve kterém radili dalším 500 multi-kultům.

Podívejme se dále, jak pražský magistrát tehdy zastoupený Janem Wolfem (Top 09 a STAN – spojené síly pro Prahu) nadělil grant 242 000,- Kč neziskovce Slovo 21 v rámci projektu k výročí 100 let vzniku samostatného Československého státu a 25 let České Republiky v roce 2018 s názvem Pražský koláč v rámci 100 let republiky, open-air performance / živá instalace. Takto vypadá multi-kulti koláč. Na upečení jednoho koláče potřebovali multi-kulti 200 Kč z našich daní. Ovšem bez DPH, reálně stál koláč 242 Kč. Upekli jich 1000 kusů a podle smlouvy jim za ně pražský magistrát v roce 2018 vyplatil 242 000 Kč! Dokument zde. Dycky koláč!

Multi-kulti skupina rodiny Silajdžić (Jelena a Džemil) dále vlastní Studio Production-Saga spol. S.r.o. na stejné adrese jako jejich Slovo 21. IČO: 48025950, Štěpánská 544/1, Nové Město, Praha 2. Tato neziskovka měla být ze zákona vymazána z obchodního rejstříku, protože nezveřejňovala účetnictví, a to celých 24 let! Dycky cajk! Jedinou závěrku zveřejnila pouze v roce 2018 [6]. Místo toho jí Praha nadělila dotace na pečení koláčů přes Slovo 21. Co na to obyčejní pekaři, ti musejí péct koláče za 20 Korun. Pekaři za kolik byste upekli 1000 takových to koláčů, víme za kolik pečou multi – kulti. Chceme vědět, za kolik pečou Češi.

Slovo 21 jsme si vybrali jako takovou páteřní neziskovku, protože tady se lidé vyučí, jak o dotace žádat, a potom zakládají další, vlastní neziskovky. Ať třeba Integrační centrum Praha, ve které sedí ředitelka Slovo 21 Jelena Silajdžić, příp. příbuzný rodiny Horvátů, nebo další neziskovku Altán Art, ve které zase sedí Vladimír Drábek, také proškolený ze Slovo 21, ve které působil. Neziskovka Altán Art, z.s. IČO: 22753966, Milady Horákové 851/84, Bubeneč, Praha 7. Např. 12. prosince 2018 dostala dotaci ve výši 5 686 549 Kč. Dokument zde.

Zdeněk Hřib, pražský primátor.

Předsedou této neziskovky Altán Art je, jak jsme uvedli, Vladímír Drábek z nám známé neziskovky Slovo 21 Jeleny Silajdžić. Tento chudý neziskovčík získal peníze podle smlouvy na podporu boje proti chudobě a pro sociální začleňování. Vedle Pirátů dotaci schválila i TOP09. Smlouvu splní, pokud do roku 2020 celkem 99 obyvatel Prahy bude 20 hodin konat nějakou volnočasovou aktivitu. Podle smlouvy třeba nacvičí divadlo o domácím násilí a 199 dalších obyvatel prahy se bude účastnit nějaké akce, třeba budou hodinu koukat na to divadlo. Tedy na 299 obyvatel Prahy musí vynaložit 1980 hodin práce.

Hodina práce tak tomuto multikultovi, i když bude nešikovný a bude každého Pražana v multi-kulti uměleckých dovednostech školit samostatně, vynese 2964 Kč. V celé 50-stránkové smlouvě je tato jediná relevantní podmínka. Je vidět, že se u Jeleny Silajdžić v roce 2018 dobře vyučil, když pekla koláče 1 kus za 200 kč bez DPH. Chudým Pražanům tím určitě nepomůže z chudoby, sebe bohatým udělá určitě. Sumu 5 686 548 Kč Vladimíru Drábkovi nadělil Pirát Zdeněk Hřib. Pražané, tomu se říká od Dolínka pod okap. Kdo z vás, lidi, hákuje za 2964 Kč na hodinu? Chudáci v cizáckých montovnách, stěhujte se do Prahy a buďte multi kulti a nebudete dřít bídu. Volte Zdeňka Hřiba, Piráta!

Podívejme se na další neziskovku, tentokrát Dům národnostních menšin o.p.s. IČO: 28516346, Vocelova 602/3, Vinohrady, Praha 2. Mezi členy správní rady tu najdeme Ivu Kotvovou, která tu působila do 18. března 2011, aby po pauze 30. dubna 2015 přešla do Integračního centra Praha, v jejíž správní radě nacházíme naší známou Jelenu Silajdžić, ředitelku Slovo 21. Všímáte si, jak se nám tu pořád motají lidé kolem Jeleny Silajdžić?

 1. Martina a Zdeněk Horvátovi (Slovo 21-Integrační centrum Praha),
 2. Jelena a Džemil Silajdžićovi (Slovo 21-Studio Production-Saga spol. S.r.o.)
 3. Vladimír Drábek (Slovo 21-Altán Art)
 4. nebo aktuálně Iva Kotvová (Integrační centrum Praha-Dům národnostních menšin).

Dům národnostních menšin je doslova unikátní neziskovkou. Podle účetní uzávěrky má mimo vedoucí představitele jen jednoho zaměstnance a ten za rok vydělá 1 232 277 Kč. Výroční zpráva zde.

Europoslanec Miroslav Poche, ČSSD.

Vedle Ivy Kotvové (později Integrační centrum Praha) působí v této neziskovce Helena Poche. Nevíme, v jakém příbuzenském vztahu je Miroslav Poche a Helena Poche, třebaže mají oba stejnou adresu [7]. Jeho žena pochází ze Slovinska [8], ale její jméno se nám zatím zjistit nepodařilo. Třeba je to právě Helena Poche. Je ovšem pozoruhodné, že příbuzná Miroslava Pocheho Helena Poche figuruje v neziskovce Dům národnostních menšin. Příbuzenské vztahy na Europoslance ČSSD v pražské neziskovce. Není to nádhera? Dycky socdem!

Podívejme se na další neziskovku Prague Proms, o.p.s. IČO: 24308544, Weilova 1144/2, Hostivař, Praha 10. Ředitel této neziskovky Jan Hasenöhrl dostal od pražského magistrátu včele s Piráty 25. 1. 2018 nadělenou dotaci 8 000 000 Kč (slovy osm milionů korun), aby v letech 2018-2022 zorganizoval celkem 56 hudebních vystoupení Proms Prague. Aby dotaci nemusel vracet, musí průměrná návštěvnost multikultů na jedné akci dosáhnout 75%. Bohužel, ze smlouvy nijak nevyplývá, z jakého počtu se těchto 75% multikultů bude určovat. Takže se klidně může stát, že se dostaví na koncert 3 lidé z celkových 4, a už to dělá 75% z blíže neurčeného počtu. To je síla, že? ale nezoufejte, bude hůř! Smlouva zde.

Podařilo se nám ale zjistit, že ředitel Jan Hasenöhrl hodlá svá představení pořádat na ploše 10×16 metrů a vybírat od jednoho multikulta za vstupenku 400 Kč. Ze smlouvy jsme také zjistili, že multikulti si musí 30% nákladů na svoji zábavu zaplatit sami, jinak jejich principál bude muset poměrnou část dotace vrátit. Z uvedených podmínek jsme vypočítali nutnou průměrnou účast 107 multikultů na jedné jejich námi dotované zábavě, a ta odpovídá prostoru, který jim jejich principál ke konzumaci zábavy určil.

Prague Proms festival.

Sdělujeme vám tedy, že budeme v příštích 4 letech dotovat zábavu nejméně 5992 multikultům, a to částkou 1335 Kč na multikulta. Prozradili jsme si, že ředitelem neziskovky Prague Proms je Jan Hasenöhrl. A že je lubrikačním gelem mazaný, to prozrazuje další fligna. Dotaci 8 míčů získal na svou neziskovku Prague Proms, ale vstupenky prodává přes svou firmu ČSNO s.r.o. IČO: 28494628 Weilova 1144/2, Hostivař, Praha 10. Co to v praxi znamená? Náklady na zábavu multikultů platíme ze svých daní jeho neziskovce Prague Proms, ale zisk zůstane v jeho soukromém ČSNO s.r.o. Chytrý trik, že? Akci mu zatáhneme my všichni, ale peníze shrábne do vlastní kapsy přes jeho soukromé eseročko. Dycky profit!

Pojďme se podívat na poslední neziskovku. Poslední míněno v tomto článku, zdaleka však není poslední v celém svém výčtu a rozsahu. Dostali jsme se totiž ke smlouvě, ve které se 16. září 2017 udělila dotace 2 735 050 Kč multi-kultům, a to dokonce v insolvenci! Česko snese totálně fšecko! Pojďme si to rozebrat: Neziskovka se jmenuje OSVĚTOVÁ BESEDA, IČO: 24293628, Táborská 847/15, Nusle, Praha 4 a jejím vlastníkem je Agentura J.L.M. s.r.o. Zuzany a Vladimíra Labudových, IČO: 25543393, Kloboučnická 1735/26, Nusle, Praha 4. Vladimír Labuda se hodil do insolvence pro nedostatek majetku, ačkoli mu Pražané nadělili dotaci téměř 3 miliony korun. Přesto Agentura J.L.M., s.r.o., tedy zakladatel neziskovky Osvětová beseda, zkrachovala. Kam myslíte, že zmizela dotace téměř 3 miliony korun s cílem zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím posílení inkluze v multikulturní společnosti? Přesně tak, je to uvedené ve smlouvě.

 1. Datum soudního usnesení [pdf] o vyhlášení insolvence 19.7.2017 resp. 23.7.2017
 2. Datum udělení dotace [pdf] 16.9.2017 (2 měsíce po vyhlášení insolvence)
 3. Datum zahájení realizace projektu 1. 1. 2018 (podle smlouvy)
 4. Datum ukončení realizace projektu 31. 7. 2019 (podle smlouvy)

Jak může neziskovka Osvětová beseda cokoli realizovat, když je její majitel Vladimír Labuda v insolvenci a zkrachoval? Kam zatraceně zmizely 3 miliony korun? Zdeněk Hřib a pirátská pražská multi-kulti koala jsou na tom stejně. Pirátský multikult Karel Anderle, pověřený ředitelem evropských fondú magistrátu hlavního města Prahy, podepsal dokonce dne 19. ledna 2019 dodatkovou smlouvu o dotacích s touto neziskovkou Osvětová beseda, která od 9. ledna 2019 nemá právní subjektivitu, protože její majitel Vladimír Labuda byl po ukončení konkurzu rozhodnutím soudu vymazaný z obchodního rejstříku [9]. V Praze zavládla pirátská anarchie! Vládne tam multi-kult a inkluze! Neziskovka Osvětová beseda měla cíl inkludovat 100 pedagogů. Jednoho za 27 350 Kč.

 1. Datum vymazání majitele Vladimíra Labudy z obchodního rejstříku 9.1.2019
 2. Datum podpisu dalšího dodatku smlouvy [pdf] o dotacích 19.1.2019 (dva týdny po rozhodnutí soudu o výmazu majitele z Obchodního rejstříku

Piráti se rozhodně nerozpakují řádit nejen v Praze jako psí játra, protože vědí, že jim to sluníčková Praha dovolí. Vzpomeňme na zprávu z 25. května 2018. Poslanec pirátů Tomáš Vymazal měl ve svém služebním bytě v Nerudově ulici v historickém centru Prahy tak velkou spotřebu elektřiny, že si toho všimli lidé z vedení Poslanecké sněmovny. Začali se zajímat, proč je jeho spotřeba několikanásobně vyšší, než je běžné v bytech jiných poslanců. Poslanec se přiznal k tomu, že v bytě pomocí počítače těžil kryptoměnu Zcash. Prý si tak i zatopil, protože v pokojích byla “nesnesitelná zima”. Vydělané peníze prý poslal na charitu. Šlo prý o pouhých pár stovek. Zřejmě to pro něj byla astronomická suma, když se díky poslaneckému platu, náhradám a příplatkovým funkcím vyšplhá ke stům tisícům Korun. Indoor pěstírna konopí by bylo pravděpodobnější vysvětlení pro tak mamutí spotřebu energie.

Tomáš Vymazal

Vzpomeňme si také na událost, kdy z kandidátky Pirátů ve Zlíně v týdnu od 10. září 2018, tedy před komunálními volbami, odstoupil Jakub Stacke, jako dvojka kandidátky hned za lídrem Markem Houserem. Lidé v něm poznali sprejera, který ve městě poškodil desítky budov. Stacke rovněž ukončil své členství u Pirátů. Za poškození cizí věci mu hrozí až roční vězení. Ovšem měli jsme tu další kauzu, kdy se Ivan Bartoš spolu s jeho manželkou Lydií Frankou Bartošovou pravděpodobně v srpnu 2018 účastnili výstavy v Barceloně v Katalánii, na které se fotili před zednářskými symboly a newsletter rozesílali ostatním Pirátům. Psali jsme o tom zde.

Vzpomeňme si na další zprávu o tom, že deník Právo zjistil, že šéfkou Komise pro pohledávky je pražská pirátská zastupitelka Vladimíra Sýkorová, která je sama v milionové insolvenci [10]. Ono se sice říká, že je dobré, když se daný člověk v problematice vyzná, ale takhle to přece myšleno nikdy nebylo! Není to přitom poprvé, kdy mají Piráti podobné problémy. V týdnu od 10. září 2018 odstoupil lídr pirátské kandidátky do komunálních voleb 2018 Hynek Kliment, což potvrdil předseda olomouckého krajského sdružení Pirátů Jan Bednařík. Hynek Kliment totiž čelil několika exekucím, o kterých nikomu neřekl, a které tajil. Pirátský poslanec a místopředseda Sněmovny Vojtěch Pikal tehdy prohlásil, že “kandidát, který je po uši v dluzích, představuje zásadní korupční riziko”. Takže u pirátské předsedkyně komise pro pohledávky Vladimíry Sýkorové to najednou neplatí?

Vzpomeňme také, jak přítelkyně předsedy poslaneckého klubu Pirátů Jakuba Michálka Michaela Krausová byla zvolená do zastupitelstva na pražském magistrátu v komunálních volbách 2018. Objevily se ale informace o tom, že natočila nejedno erotické video. V prvním videu, které prosáklo na veřejnost, se Michaela Krausová uspokojovala malířským válečkem.

Ve druhém se pak rovnou dostala do interakce s další pornoherečkou. Tentokrát se mezi rekvizitami objevil jogurt a velká salátová okurka. Pražané jí udělili 69 711 preferenčních hlasů. Psali jsme o tom zde.

Piráti také veřejně schvalovali jednání extrémistů, kteří obsadili cizí majetek na pražské žižkovské Klinice. Ale nejde jen o zadlužení, trestnou činnost nebo extrémismus. Piráti měli a mají mnohem více takových “kontroverzních” kandidátů. Je jím ostatně i sám předseda Ivan Bartoš, který pochodoval s vlajkou extremistické organizace Antifa, podepisoval antisemitskou petici a mezi jeho přátele patří například fanoušek teroristické organizace Hizballáh Jan Májíček.

Takže pornoherci, osoby hledané policií, lidé v insolvenci, antisemité, příznivci Antify, extrémisté, přátelé promuslimských radikálů a političtí přeběhlíci. Jako například dva zastupitelé Pirátů na Praze 8, Karel Ptáček a Michael Schwarzkopf, kteří v minulosti kandidovali za Věci Veřejné i ANO, jako Karel Ptáček, který v roce 2014 za ANO kandidoval. Projekt VV skončil, potřeboval se upíchnout v ANO. To mu nevyšlo. V roce 2018 ale už uspěl u Pirátů [11].

O Lukáši Wagenknechtovi, který byl blízkým spolupracovníkem Andreje Babiše (ANO), ale také přeběhl k Pirátům, jsme psali zde. Dále čerstvě zvolený pirátský zastupitel v Praze 8 Ivo Slávka je evidovaný jako takzvaný „bílý kůň“ na stránkách Ginn.press. Slávka je zde spojovaný s působením v několika společnostech různého zaměření [12].

Ovšem pražští Piráti si ve svých funkcích doslova bahní, až se sami muslimové v mešitě na Černém mostě pohoršují nad chrochtáním pirátských vepřů z pražského magistrátu. Zní to skoro jako provokace. Pirátský primátor hlavního města Zdeněk Hřib se na sociální síti chlubil služební cestou na Tchaj-wan, na kterou vyrazil spolu s manželkou, pirátským poslancem Jakubem Michálkem a jeho přítelkyní a zastupitelkou Michaelou Krausovou, přezdívanou porno-Míša. Do Tchaj-Peje vyrazili primátor Hřib s poslancem Michálkem a se svými frajerkami v druhé polovině března 2019.

V Tchaj-peji se k nim pak připojil další pirátský zastupitel a předseda výboru IT a Smart Cities Jaromír Beránek, který tam přeletěl ze San Francisca, kde doprovázel na konferenci o umělé inteligenci dalšího pirátského radního pro školství Víta Šimrala. Prahu jejich cesta vyšla na 300 000 korun. Inu, tak to je, když pražští Piráti řeší pražskou bytovou krizi kdesi na Tchaj-wanu, nebo v Kalifornii. Jak je vidět, transparentní stát a účetnictví by si měli řešit sami Piráti. V roce 2013 dosahovaly náklady na služební cesty 4,1 mil. Kč, v roce 2018 to bylo už 6,3 mil. Kč. Díky Pirátům se v trendu pokračuje, neboť jenom za březen 2019 byly schválené náklady na služební cesty za 700 tisíc Kč. Z toho jenom cesta tří lidí do San Francisca představovala 300 000 Kč.

Zdeněk Hřib v listopadu 2018 cestoval do Barcelony, v únoru 2019 do Drážďan a naposledy v březnu navštívil Tchaj-wan. Za první dvě cesty magistrát vydal 27 tisíc korun. Více než 30 tisíc korun stála dvoudenní návštěva Edinburghu radního pro majetek Jana Chabra z TOP 09. Do 10 tisíc korun se vešly cesty radních Hany Třeštíkové a Mileny Johnové do Vídně a Bruselu (obě z Prahy sobě). Za účast na Evropském summitu regionů pro zastupitele Martina Dlouhého z TOP 09 zaplatila Praha téměř 11 tisíc korun.

Mentalitu Pirátů vystihuje asi nejlépe následující zpráva. Portál Ocko.tv oznámil na začátku dubna 2019, že pirátský poslanec Tomáš Martínek navrhl kandidaturu Youtube influencera a blogera Karla Kováře alias Kovyho na státní medaili kvůli tomu, že „pomáhá vzdělávat společnost“. Karel Kovář v tomto roce navázal spolupráci s neziskovkou Člověk v tísni, se kterou připravil pětidílnou sérii Kovyho mediální ring. Jedná se o edukační videa v rámci programu Jeden svět na školách a Kovy se v nich věnuje tématu mediální gramotnosti.

Karel Kovář, alias Kovy.

Jen v tomto článku jsme pokryli dotace za pochybné projekty a nesmysly v řádu desítek milionu korun během několika let, které rozhodně nepřispějí ke zlepšení života Pražanů. Multikulturní školení pedagogů, organizování jakýchsi multikulturních stages, nekonečné pokusy o integraci Cikánů, spolupráce s islámskými centry, oběžníky, konference, workshopy, přednášky, semináře, obědy s imigranty, festivaly, školení úředníků koordinátorů, doučování cikánů, doučování učitelů, jak doučovat cikány, doučování cikánů v umění tancovat, divadla o domácím násilí, zvýšení kvality vzdělávání posilováním inkluze v multikulturní společnosti a další.

Desítky milionů korun vyhozených z okna, které zmizí v nenávratnu. To představuje jen výsek, který v článku pokrýváme, protože nemáme lidské kapacity procházet a analyzovat všechno. K tomu všemu musíme připočíst čtvrtinové nájemné, které mnohé neziskovky platí za své prostory v centru Prahy, čímž okrádají Prahu o další miliony korun. Neziskovky jsou propojené přátelskými nebo příbuzenskými vztahy ředitelů, předsedů, členů správních nebo dozorčích rad. Jsou vlastněné soukromými eseročky, které inkasují peníze za lístky z dotovaných akcí, ale samotné dotace pobírají neziskovky těmito eseročky vlastněné. Peníze do soukromých kapes z akcí, které zacvakáme z našich daní. Podobných triků, machinací s penězi a fligen mají neziskovčíci v klobouku spoustu. Odhalíme jednu, vytáhnou tři další. Všechno posvěcuje pražská multikulturní koala složená z Pirátů, TOP09 a Praha sobě s dřívější koalou ANO a ČSSD.

Pražská koalice na magistrátu a její šéfové, zleva: Jan Čižinský (Praha sobě), Zdeněk Hřib (Piráti) a Jiří Pospíšil (TOP 09) při podpisu koaliční smlouvy.

Je to jedna monstrózní pračka peněz skrze pražské neziskovky, které si potom vytahují konkrétní osoby. Peníze tečou kontinuálně a je obtížné vše online zachycovat. Byl by na to potřeba širší analytický tým. Vidíme ale, že se jako hladoví jestřábi slétávají na kořist několika miliard lidé, kteří společnosti nic dobrého nepřinášejí. Ba co víc, nevíme, kam mizí tolik desítek milionů, které jsme v článku zmapovali. 26 miliard, o kterých píše Markéta Šichtařová, jsou výsledkem takovéhoto neutěšeného stavu. Na současném politickém kolbišti není ani jedna strana, která by proti tomu tvrdě vystupovala. Slovem “tvrdě” myslím skutečně nesmlouvavě, tedy upozorňováním na tyto konkrétní podvody v delším časovém úseku. Nikoli jen občasné mediální prohlášení, nemastné neslané tak, aby to jako vypadalo, že proti neziskovkám jako se vystupuje, ale ve skutečnosti tvrdou rétoriku každý obrušuje na lehký ideonátěr jaksi pro formu. Myslete na to, až půjdete Eurovolit! Platí totiž parafráze ze seriálu Most, že… “Dycky mafie!”

Nejen o prorůstání mafie do politických a neziskových struktur budeme hovořit dnes na Velký pátek od 19:00 hodin v mém pravidelném kontroverzním pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu v dnešní sváteční den.

VK

(Visited 2 807 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

 1. Smutný článek,pan autor by se měl podívat na skutečnost z té lepčí stránky.Za bolšána se za vylepený leták posílalo do lochu.Někdy i na uran…Dneska za vylepení nepřístojného názoru hrozí jen smáznutí na fejsbůčku.Plus zákaz produkce ve veřejném prostoru,teda.
  Dalo by se i říci,že dneska to má věrchuška líp ošéfovaný.
  Díky za článek,který věcně rozkryl aspoň zlomeček těch sajrajtů.
  🌷🌷🌷👍

  1. JSEM Z NEČTIN OTEC NAPADENÉHO CHLAPCE DÍVKY MANŽELKY DÍLA A VLASTNÍ OSOBY – Tolik k úvodu. Jmenuji se Jiří Mikšovský a mám jeden nepopiratelný talent. Být tam kde se něco odehrává a je to protizákonné. Už jako dítě jsem měl na takové štěstí nevím zda to bylo prostředím či výchovou nebo místy, kde jsem byl po svůj život nucen být. Každopádně jsem svůj talent uplatnil ve svém nynějším projektu poukázání který tvořím již 15 let a poukazuji na mnohé dění svým způsobem a jak mi zákon dovoluje. Vytvořil jsem takovou mucholapku na lumpy a že se do ní chytí tolik zmetků a to ještě nekončí jsem skutečně na počátku netušil, ale jsem nadmíru spokojen jak se svou prací tak i s tím jaký význam pro společnost má. Oběť, kterou jsme jako rodina za toto položili byla vysoká a mnohdy na pokraji zhroucení všeho než jsme se navzájem pochopili a dali jsme své práci své myšlence národní význam a to bylo také tím co se mělo tímto jednáním kolem nás zlikvidovat a umlčet. Celý ten Momany a dění kolem něj je jasně letitě plánovaná věc k likvidaci národního povědomí a vůbec všeho co by poukazovalo na národní hrdost a jiné s tímto spojené. Ten zde byl již před lety vysazen – pravděpodobně tajnou službou a pracuje zde na něčem co má schopnost řídit místní policii a její konání, což je prokazatelné a postupně dokazováno ve vysílání Michala a Petra na zou tube . Já dodám, že pan Momany veden ve svazcích STB hned pod Radkem Johnem http://hedvicek.blog.cz/1010/soudruh-john to samo o sobě hodně vypovídá a zde vládnoucí starosta a jeho kumpáni záhadně bohatnou a napomáhají tomuto dělat v obci zle – jeho nájemníci mě a mou rodinu přímo ohrožují napadají mě slovně i mou ženu dokonce objednávají napadení ke kterému došlo a policie pachateli přispěchá na pomoc v jeho konání v době kdy jsem jako svědek volebních podvodů a manipulací v několika případech – to skutečně proběhlo já to zadokumentoval a tak dobře že neví co se mnou tak se snaží nás obviňovat a udělat z nás nedůvěryhodné lidi a daří se jim což o to mají uspěch. No, ale došla trpělivost a došlo na jedno přátelství a právní pomoc v součinnosti s tzv. poukázáním před řešením aby proběhlo a dostalo se na svět mnoho skutečností jenž jsou a byli jasnými důkazy porušování lidských práv mé rodiny za účelem nás zlikvidovat aby měli volné pole působnosti jak na tom co jsme vytvořili což je pomíjivé tak, ale i na skutečném plánu a tím je likvidace naší státnosti a Národa – což dokazují kluci na adrese https://www.youtube.com/channel/UCvejd7UQI6_5cENT6-cC46Q a k tomu o co jde ve skutečnosti uvedu následující adresu a dobře se nad děním zde a tím co je ve státní správě zamyslete – tady jde o hodně ne o park a naší rodinu i když za to nese dostatečnou daň již 15 let – tady jde o náš národ a zde je důkaz skutečného záměru těch tzv. milion chvilkařů – https://youtu.be/TBEBCzZRCi0 – co dodat narazil jsem na mnoho sráčů v životě, ale tyhle jsou vlastizrádci a to je už moc i pro mě.

 2. Cemper a Romea.cz jsou spolčeni s naším starostou a vydávají informace které mají dopomoci krýt starostovo trestnou činnost kterou mu zde ochraňují lidi z romei konkrétně rodina TIŠEROVA a ČONKOVA – jistý pan http://www.romea.cz/cz/stitek/david-tiser je strýcem pachatele a také pachatelky útoku na mé dítě a ženu – ten útok který si objednala nájemnice Momanyho, který mě a mou kulturu nazval špatnou – tento člověk usurpuje ostatní majitele domu a dělá si co chce a jeden ze spolumajitelů mě požádal o pomoc což jsem udělala a nyní po této pomoci jemu bylo momanym vůči mě nařízeno jednat – to se domnívám a to z mnoha útoků jeho nájemníků, kteří na mě a mou rodinu soustavně útočí od doby kdy je sem dovezl – tedy ani jasný důkaz objednávky na nás policie nevzala jako důkaz. Nechtějí a ani tehdy kdy jednoho z jeho nájemníků nechává Momany přepadnout, kdy manžel paní jenž má malé dítě sotva udržel dveře když se mu tam dobívala objednaná parta cikánů aby ho z nájmu vystěhovali násilím a vniknutím do objektu – bytu – dokonce měl této poartě platit na místě 5 000 za vykonanou činnost – byl jsem jak jsem psal se svým štěstím na správném místě v pravý čas a tak mám dokonce nahrávku z policejní stanice kde policie probírá toto dění v mé přítomnosti a taktéž poškozená se mnou náhodou na chodbě probírá co se jí dělo a za jakých okolností – takže jak to že tento Momany nesedí za vloupání ??? Jak to že nesedí za dotační podvody ? Jak to že nesedí za mnohé /toky jasně mířené proti mé rodině a prokazatelně odměňované kdy jasně a zřetelně cenu za vykonanou práci předvádí – tedy dar auta a bydlení zdarma a jiné mnohé výhody jako práce v okolí bydliště a práce pro policii kdy jako falešný svědek uvádí nepravdu k našim osobám a dění kolem nás což už naštěstí díky právníkovi jde prokázat z dění u komise jenž a to je tajemství než se to natočí no to se budete divit co se děje v naší lokalitě a kdo jak za čím stojí a prokazatelně svými slovy – nic protizákonného vše co je vydáno je prověřeno policií jen na to nereagovali a nyní je na řadě veřejnost a její řekněme soud. To prozatím postačí k poukázání a cíli mého projektu. Náprava stavu smile Fénix – ostatně mám na své díla ochrannou známku tedy na produkty své činnosti smile To jsem byl nucen si pořídit aby nebylo upřeno mé autorství, což prokazuji svou mnohaletou prací na díle smile Psát gramaticky správně jsem se dodnes nenaučil a ani to už asi nestihnu smile

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *