Neziskovky apelují: Potrestejte Řecko! Maskovaní muži poškozují čluny, Řekové vrací muslimské vetřelce zpět do Turecka (videa)

Napsal
Sdílet článek

A podvratné neziskovky se samozřejmě vztekají. A apelují na EU, OSN a jiné organizace, aby okamžitě zasáhly. Ano, opět neziskovky v čele s nechvalně známou globální neziskovkou Amnesty international. Řekové zcela zřejmě začali dělat to, co měli dělat už dávno – vetřelce posílají zpět do Turecka, aniž by je nechali projít azylovým řízením. Tedy řecká vláda konečně dělá to, co slíbila svým občanům. A jak se zdá, objevili se zde i odvážní Řekové, nejspíš obyvatelé řeckých ostrovů, jimž již došla trpělivost, proto se rozhodli vzít spravedlnost do svých rukou a nevpustit žádné další muslimské vetřelce do svojí invazí sužované země.

Zpráva právního střediska Lesbos, skupiny obhájců z neziskovek se sídlem na ostrově Lesbos, tvrdí, že se nejedná o ojedinělé incidenty, ale o součást politiky odstrašování a násilného narušování ilegálních vetřeleckých přechodů řeckou vládou. „Pokud jsou tyto akce prováděny jako součást rozšířené a systematické praxe, jak je doloženo níže, rovnají se zločinu proti lidskosti,” tvrdí. Odsuny jsou podle mezinárodního práva zakázány a neziskovky varují, že často vedou k dalšímu porušování lidských práv v zemi původu. Zpráva Právního střediska Lesbos, zveřejněná 13. července, se zabývá svědectvími 37 vetřelců, kteří byli buď vyhoštěni, nebo byli v kontaktu s těmi, kterým se tak stalo. Na základě těchto výpovědí zaznamenali mezi březnem a červnem letošního roku osm případů vyhoštění.

Neziskoví právníci našli případy, kdy řecké úřady údajně vetřelce zbily, poškodily jejich lodě a zabavily jejich majetek. V údajně nejznepokojivějších případech byli vetřelci odvedeni na řecké plavidlo, ale pak byli údajně shozeni z paluby na záchranný člun nebo jejich poškozený člun o tři metry níže.

Všechna zaznamenaná vyhoštění se týkala toho, že příchozí byli ponecháni na poškozených nebo bezmotorových člunech na otevřené vodě, dokud je nezachránila turecká pobřežní stráž. Lorraine Leeteová z právního střediska řekla: „Řecké úřady opouštějí lidi na otevřené vodě, na nafukovacích a bezmotorových záchranných člunech, které jsou určeny k záchraně bez ohledu na jejich základní bezpečnost, natož na jejich právo požádat o azyl. Takové činy ukazují násilí v jádru evropského pohraničního režimu a neúctu, kterou chová k životu lidských ilegálních muslimských vetřelců.” Neziskovkářka Leeteová kupodivu  obvinila Evropskou unii ze „spoluviny na těchto zločinech“ za to, že řeckou vládu zatím nepohnala k zodpovědnosti.

Na tomto videu se můžete podívat na akce, které neziskovkám tak strašně vadí a za něž Řecko žalují:

Úřad OSN pro uprchlíky (UNHCR) v červnu vyzval Řecko, aby prošetřilo zprávy tisku a neziskovek o odsunech na hranicích. Dnes tyto výzvy obnovili. „Naléhavě žádáme Řecko, aby prošetřilo četné zprávy o ústupcích na mořských a pozemních hranicích země”.

„Takových obvinění od března přibylo a zprávy naznačují, že několik skupin lidí mohlo být po dosažení řeckého území souhrnně vráceno. Právo žádat o azyl a požívat jej je zásadní a státy mají podle mezinárodního práva povinnost – a to i za výjimečných okolností způsobených COVID-19, –  poskytnout všem žadatelům o azyl přístup k azylovému řízení a ochranu před navrácením nebo neformálním nuceným návratem,” prohlašuje UNHCR.

Řecká vláda však opakovaně popřela obvinění z kolektivního vyhošťování a odmítla je jako “fake news”.Amnesty international však přesto na potrestání Řecka trvá.

UNHCR, úřad spadající pod dlouhodobě podvratnou OSN, která přišla mimo jiné například s tzv. “Globálními kompakty”, bude samozřejmě na posílení invaze ještě víc tlačit. Ostatně, právě invaze tyto úředníky, stejně jako parazitní neziskovkáře, živí.

Jak dalece jedná řecká pobřežní stráž dle svého vlastního přesvědčení a jak dalece na základě příkazů “shora” lze nyní stěží odhadnout. Ale šílené je, že jsou za snahu o obranu vlastních hranic napadáni i přesto, že se snaží jednat tak, jak si přejí jejich vlastní občané. Práva vlastních lidí na klidný život by přece měla být vždy přednější, než jakákoli práva invazistů, které do Evropy nikdo – vyjma jedné německé kravky – nezval!

Když je to nutné, je třeba využít i ostrou výstražnou střelbu (video v AJ):

To, co se žene do Evropy, potažmo tedy i do Řecka, které je jen přestupní stanicí, nejsou žádní potřební uprchlíci, ale muslimští vetřelci, jejichž ambice jsou jediné: využívat štědrých sociálních systémů evropských zemí a podílet se na islamizaci Evropy. O nic jiného jim nejde.

Pokud by jim šlo jen o nalezení bezpečného místa k životu, proč by se raději nepřestěhovali do jedné z 56 muslimských zemí se stejnou kulturou, kde by se mohli ihned integrovat do většinové společnosti? Proč jdou právě do Evropy, kde jejich nenávistná ideologie, kterou si s sebou přiváží, spoustě lidí neskutečně vadí a neostýchají se to dát najevo? Proč jdou do společnosti, do které se nikdy nehodlají integrovat, ale naopak si tam chtějí zachovat své zvyklosti a ideologii?

Proč míří právě od zemí, jejichž většinovým obyvatelstvem pohrdají? A proč by je měli ti, kým pohrdají, vítat s otevřenou náručí??

Pro ty z vás, kdo umí dobře anglicky, ještě jedno delší video k tématu. Zde si můžete poslechnout nejen názory neziskovkářů, ale také například řeckého ministra pro migraci. Můžete tam shlédnout i záběry maskovaných mužů, kteří údajně prořezávají čluny s vetřelci a uřezávají jim i lanka od motoru…

 

(Visited 455 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *