Neziskovky přivážejí z Afriky do Itálie ty nejhorší kriminálníky

Napsal
Sdílet článek

Pamatujete si, jak vloni většina europoslanců nadšeně tleskala německé pašeračce vetřelců Carole Racketeové? Té stejné pašeračce, kterou nechal Salvini, ještě coby ministr vnitra zavřít, aby ji pak sluníčkářská italská soudkyně osvobodila? Pamatujete si, jak tuto neziskovku podpořila spousta politiků z celé Evropy, včetně Merkelové? Jak se na jejich palubě producíroval hollywoodský herec Richard Gere?

Tak právě tyto lodě přivážejí do Evropy z Afriky ten nejhorší odpad. To už ostatně mnohokrát prohlásili i nejvyšší představitelé některých afrických zemí, je nasnadě, že jejich věznice si nejspíš pěkně ulevily a v Africe jsou rádi za každého kriminálníka, kterého se zbaví.

Tři takovéto “dárečky” právě odsoudili v Itálii. Invazisté byli nedávno odsouzeni u sicilského soudu za dlouhý seznam trestných činů, včetně mučení, sexuálního násilí, obchodování s lidmi, zapojení do zločineckých organizací, a dokonce vraždy. Všichni tři byli loni dopraveni na Sicílii nechvalně proslulou proimigrační neziskovkou Sea-Watch, která sídlí v Německu. Všichni tři byli odsouzeni k 20 letům odnětí svobody u soudu v sicilském městě Messina. Jednalo se o jednoho Guinejce ve věku 22 let a dva Egypťany ve věku 24 let a 26 let.

Invazisté byli dopraveni na Sicílii poté, co byli vyloveni ve Středozemním moři vyzvednuti hlídkami Sea-Watch 3. Na Sicílii dorazili 16. září. Plavidlu velela ona nechvalně známá kapitánka Carola Racketeová, německá státní příslušnice, která se díky své podvratné činnosti dostala na přední stránky novin. V červnu loňského roku vysadila Racketeová ilegální vetřelce v italském přístavu Lampedusa a to navzdory nabídkám Libye, že je přijme, a navzdory tomu, že italský přístav byl v té době pro přivandrovalce uzavřen. Stále je pro tento trestný čin vyšetřována.

Italská sluníčkářská vláda se samozřejmě  k odsouzení vetřelců nevyjádřila, ale Matteo Salvini neváhal dát své názory najevo. „Toto jsou ty krásné ,poklady’, které do Itálie přivezla kapitánka lodi, modla levice,” uvedl v prohlášení.

Takže to je přesně ta Racketeová, o které se vloni mnohokrát psalo, které vestoje tleskaly všechny parlamentní frakce, vyjma dvou protimigračně laděných. Ta stejná Racketeová, které se po zatčení během hodiny složili Němci na kauci.

O tom, že do Evropy nejdou žádní doktoři a inženýři, jak nám tvrdí mainstreamová média a mnozí politici, stejně jako o tom, že tábory nejsou plné chudáčků sirotků, víme my, kdo invazi dlouhodobě kritizujeme, od začátku. Stejně, jako víme, že do Evropy směřuje z Afriky i Blízkého východu ten největší odpad, často členové různých radikálních islámských bojůvek.

My to všechno víme, ale když na to upozorníme, tak jsme dezinformátoři. Nyní by mne zajímalo, co na tu zprávu řeknou vítači, včetně těch, co se na pašeračku složili nebo co jí tak nadšeně tleskali. Myslím, že i vám je jasné, že budou mlčet.

(Visited 1 544 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *