Nezletilí muslimští vrahové zneužívají ve Švédsku své beztrestnosti

Napsal
Sdílet článek

Jak možná sami víte, tak muslimové jsou už odmala vedeni k nenávisti k bezvěrcům. Jejich nenávist je přiživována o to víc, žijí-li  v zemi, která zatím není plně v rukách muslimů, v zemi kde (zatím) nevládne šaría. Jednou z těchto zemí je Švédsko, o kterém se ostatně v souvislosti s jejich neustálým multikulturním “obohacováním” píše poměrně často.

Každý malý muslim, který je “odkojen” mešitou má nenávist k bezvěrcům velmi hluboce zakořeněnu. Představte si, že do vás bude někdo hustit jakoukoli ideologii od momentu, kdy začnete vnímat svět. Pak samozřejmě této “ideologické masáži” plně podlehnete. Děti a mládež patří k nejtvárnějšímu “materiálu” pro jakoukoli ideologickou indoktrinaci. Také proto se stále častěji přenáší propaganda do médií, která děti a mládež sledují, také proto jede neustálá ideologická propaganda na školách. Zatímco našim dětem je do hlav vtloukána ideologie multikulturalismu a liberalismu, těm muslimským se do hlav vtlouká ideologie islámská. Navíc, už malé dítě je zručným “podřezávačem krků”:

Ale zpět ke Švédsku a konkrétnímu případu z poslední doby. Dvanáctiletý švédský chlapec zemřel poté, co ho u školy v muslimském přistěhovaleckém ghettu Kortedala v severním Göteborgu pobodal muslimský žák stejného věku. Vražda se odehrála 30. března na školním parkovišti v oblasti, kterou švédská policie považuje za jednu z 22 „velmi zranitelných oblastí“ země, známých také jako no-go zóny. Po bodnutí do krku dvanáctiletý chlapec později zemřel v nemocnici na následky zranění, která utrpěl během útoku. Téhož večera, po rozhovoru se svědky a získání popisu pachatele, zatkla policie útočníka u něj doma.

Protože je útočník mladší 15 let, nemůže být trestně stíhán jako zletilý. I přes probíhající vyšetřování vraždy tedy nemůže být podezřelý odsouzen za vraždu, protože je nezletilý. Vyšetřování  může vést buď k předání případu sociální službě nebo k takzvanému prokázání nároku. V druhém případě by došlo k soudu, ale cílem by bylo určit dluh, který by měl být zaplacen, nikoli usvědčit útočníka. Švédští demokraté i strana Moderate chtějí snížit věk, kdy může být mladistvý pravomocně potrestán za trestný čin a snížit tak hranici z patnácti na třináct let nebo i nižší. Bohužel, vládní socani ani další “pokrokové liberální” strany jako Zelení se snížením trestní zodpovědnosti nesouhlasí. Ostatně, muslimové jsou jejich voliči, nepůjdou tedy proti nim, že?

Tento případ není ve Švédsku ojedinělý. Nedávno například zabil čtrnáctiletý Syřan patnáctiletého švédského chlapce jen proto, že před Syřanem bránil své spolužačky, které muslim osahával. Muslim svého činu nelitoval, naopak prohlásil, že Švéda musel zabít, z jeho pohledu se jednalo o vraždu ze cti. On měl přece právo sexuálně obtěžovat švédská děvčata, neboť Korán mu to přímo nařizuje. Rodiče čtrnáctiletého vraha dokonce jeho čin schvalovali.

Švédsko je jedna z evropských zemí, které jsou už zcela jistě odsouzeny stát se chalífátem. Případy vraždících nezletilců budou  pravděpodobně stále častější, neboť muslimové budou stále víc zneužívat faktu, že jsou beztrestní. Ostatně, podívejte se sami, jak vypadá taková švédská třída:

A nakonec chci upozornit na fakt, že to není jen Švédsko, kdo si plní zemi podobnými “obohacovači”. Také Němci a některé další země si – dokonce i  nyní v době koronavirové – přivážejí do země muslimské vetřelce. Právě před asi týdnem si přivezli Němci dva tisíce “sirotků” z řecko-tureckých hranic. Podobných sirotků jaké tak toužebně vyhlíží Šojdrová a Piráti. Co myslíte, jak zdatní jsou v “práci” s nožem či mačetou??

 

(Visited 1 099 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Domnívám se, že za propagaci islámu a multikulturalismu by měl hrozit trest odnětí svobody na 5 let, pokuta do výše 100 000 Kč pro jednotlivce a do 5 000 000 Kč pro právnickou osobu. Takto jsem to také navrhl vládě. Nemusím Vám říkat, že odpověď jsem dosud neobdržel.

    1. Vláda je proislámská, takže proti islámu nikdy nepůjde, je zbytečné jim psát. O Hamáčkově podpoře islámu a české islámské obce se ví dlouhodobě, ne nadarmo má přezdívku Al Hamajda. ČSSD si dokonce dělala na stránkách muslimské obce předvolební agitku. Babiš zase před časem prohlásil, že islám je normální náboženství a je proti tomu, aby byl jakkoli omezován. Ostatně, obě vládní strany mají ve svých řadách i muslimy, což mnoho občanů neví. Ale nejinak je tomu u opozice – většina stran demobloku a Pirátů. Jedním z důležitých úkolů muslima je totiž také infiltrace veřejného života, tedy politických stran. Dokud nám nebudou vládnout strany, které mají zákaz islámu v programu a jejichž pravidla zapovídají přijímání muslimů do svých řad, nic se nezmění. Počty muslimů u nás poměrně významně porostou i nadále (za posledních 7 let o 100%). Ostatně, tím jen následujeme zbytek Evropy.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *