Nezřízené řádění Antify ve Francii (videa)

Napsal
Sdílet článek

Francie se zcela zřejmě zmítá v občanské válce. A žádný div, že v ní figurují především současným liberálním režimem protěžované ikony – Antifa, která je jakousi dlažebními kostkami a pyrotechnikou ozbrojenou pěstí současného režimu a samozřejmě režimem stejně protěžovaní muslimové, kteří mají být zárukou likvidace evropské kultury a jakéhosi návratu ke středověku.

O situaci v Dijonu se psalo mnohé, ostatně už ani mainstream nemohl nadále zatajovat fakt, že toto francouzské město již obsadili muslimové a v současné době tam probíhá válka mezi dvěma muslimskými klany  čečenským a arabským. Několik dnů docházelo k pouličním bojůvkám aniž by se vláda pokusila řádění po zuby ozbrojených gangů jakkoli zabránit.

V Paříži řádila pro změnu Antifa. Nejméně 24 lidí bylo v úterý zatčeno poté, co se ozbrojenci z černošského bloku Antifa střetli s policií. Na okraji protestu BLM, ale i zároveň probíhající demonstrace pracovníků ve zdravotnictví, několik stovek ozbrojenců z černého bloku Antifa využilo demonstrací jako záminku k útoku na policii. Intenzivní střety se odehrály na Esplanade des Invalides, velké travnaté ploše před Invalidovnou, kde se nachází muzeum francouzské armády a hrobka Napoleona Bonaparta. Extremisté z Antify během svých nepokojů převrátili auto a zaútočili na autobus. Policie byla nucena reagovat nasazením slzného plynu.

Na sociálních médiích se také objevily videozáběry zachycující členy Antify, jak útočí na policii:

Zdravotničtí pracovníci a členové odborů, kteří se zúčastnili demonstrace, vyjádřili kritiku za chování Antify, přičemž zdravotní sestra jménem Hélene řekla: „Jsme tu kvůli našim platům, kvůli ochraně veřejných nemocnic a skončíme s některými demonstranty, kteří urážejí policii.“ Patrick Pelloux, prezident Sdružení pohotovostních lékařů Francie řekl, že je znechucen řáděním Antify a prohlásil: „O tuhle demonstraci nás okradli. Je to nechutné.“

Jak je vidět, tak Antifa a její příznivci už se chytají jakékoli možnosti, aby mohli řádit, napadat policii a rabovat. Třeba i demonstrace zdravotníků za lepší platy. Každopádně by bylo na čase, aby někdo rozkryl kompletní financování těchto bojůvek, dlouhodobě podporovaných systémem, který Antifu často využívá coby zbraň proti odpůrcům EU a současného režimu.

(Visited 147 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Jsou na ně moc měccí,ale to nakonec taky jednou skončí!!!
    Máš šutr nebo dlažební kostku???Okamžitě po nich začít střílet ostrýma a za chvíli by bylo ne jen po nepokojích,ale i po antifě!!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *