Nigerijský vetřelec, který znásilnil Italku, je stále na svobodě

Napsal
Sdílet článek

Opět jeden z případů z ranku „kdo s čím zachází…“. Znásilněná žena totiž pracovala jako vedoucí azylového centra v Palermu, tedy velmi pravděpodobně nepatřila právě k odpůrcům stávající invaze z Afriky. Navíc, jak ona, tak další zaměstnanci centra věděli, že je vetřelec problémový, bylo tedy otázkou času, než se něco stane. Nyní nikdo neví, kde se černoch nachází.

Italka, která pracovala ve funkci vedoucí migračního centra v Palermu, svědčila o tom, jak byla znásilněna nigerijským vetřelcem, který žil ve stejném centru, kde pracovala. Podezřelý, Hope Omnolodion, je stále na útěku před italskou policií. U soudu v Palermu, kde je Omnolodion souzen v nepřítomnosti, svědčila v minulých dnech právě jeho oběť.

Žena řekla, že Omnolodion bydlel v azylovém centru, kde pracovala, a že tamní zaměstnanci měli s mužem často problémy. Během svého pobytu směřoval k ženě nevhodné slovní poznámky a snažil se o fyzický kontakt. Žena řekla, že se to postupně zhoršovalo, a nigerijský vetřelec jí řekl, že ji chce. Také za ní často chodil a dotýkal se jí nevhodným způsobem. Při dalším setkání  ji Omnolodion krátce škrtil, když nastupovala do svého auta.

„Myslím, že byl naštvaný a zklamaný z negativního výsledku azylového řízení… Myslel si, že jsem byla viníkem“ řekla. Řekla, že ji Omnolodion silně škrtil, což jí způsobilo modřiny, ale po několika sekundách rychle tlak uvolnil. Soudce se jí zeptal, proč tento útok neoznámila již dříve. Žena odpověděla, že to interně nahlásila ostatním zaměstnancům organizace, ale ze strachu nešla na policii.

„Zpočátku jsem se bála útok nahlásit ze strachu, protože jsem nevěděla, jak mám reagovat, ale incident jsem okamžitě nahlásila svým kolegům … Také jsem o všem informovala manažery organizace e-mailem,“ řekla.

Jednoho dne doprovázela Omnolodiona na lékařskou prohlídku. „Trpěl dýchacími problémy. Jeli jsme do nemocnice v Partinicu. Zaparkovala jsem a když jsme vystoupili, vyhrožoval mi nožem na odlehlém místě a přinutil mě k sexu, “řekla. Popsala, že byla po celou dobu vyděšená. Žena nahlásila incident kolegovi a lékaři, který jí ihned předepsal různé testy. Okamžitě šla do lékárny a vzala si pilulku „po“. „Byla jsem vyděšená, chtěla jsem na všechno zapomenout,“ řekla oběť v slzách. Nakonec šla na policii, kde podala výpověď.

Během soudního jednání dosvědčila, že se stále bojí jít kamkoli, protože Omnolodion je na svobodě. „Snažím se nikdy nepohybovat sama, tím spíše, že je na útěku,“ řekla. „Obávám se, že se může náhle objevit.“

Pomineme-li fakt, že znásilněná žena si za to mohla sama právě proto, že se rozhodla vetřelcům zcela dobrovolně pomáhat, důležitý je právě fakt, že je tento dobytek na svobodě. A pochybuji, že se stále pohybuje na Sicílii, nejspíš však nebude ani v Itálii. A jisté je i to, že pokud znásilnil jednou, svůj čin dozajista zcela bez zábran kdykoli znovu zopakuje.

Podobného afrického odpadu, jako je tento Nigerijec je plná Evropa. Připomínám, že dokonce i někteří vysoce postavení afričtí činitelé potvrdili, že do Evropy od nich odchází ten nejhorší odpad, kterého se tyto země velmi rády zbaví. A Evropa je vítá s otevřenou náručí. Občas se to ale nějakému tomu vítači příliš nevyplatí, tato italská sluníčkářka totiž není první a určitě ani poslední, kdo na své vítání doplatil…

5/5 - (3 votes)
(Visited 834 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *