Noblesa

Napsal
Sdílet článek

Tento týden jsem sledovala v TV interpelace na našeho premiéra. Sál více než poloprázdný, asi nic důležitého? Přímý přenos pro nás, u televize. Pro nás obyčejné lidi dole. Pro nás, voliče.

Pana Babiše jsem, jako mnoho dalších, volila jako novou krev, aby nahradil konečně ty, „kteří to po dlouhé roky s námi mysleli dobře“. A ono to dobře ne a ne. Jestli jen mysleli nebo nemysleli vůbec nebo mysleli jen na sebe, rozebírat nebudu. Pan Babiš, s pomocí koblih, což byl opravdu nevídaný marketingový tah (ANO TRIK), nechal tisícům, kteří mu věřili, líznout i marmeládičku. V podstatě to bylo mazání medu kolem huby. Současné průzkumy různých institucí ukazují stále velké procento voličů, kteří by volili ANO, respektive pana Babiše. Volby byly po Listopadu a budou (snad!!!) svobodné. To znamená, že je z čeho (koho) si vybrat. Lákadlem (pro …) by mohlo být vylosování pár případných voličů a poskytnout jim zdarma třeba týden v Čapím (ne v čapím) hnízdě.

Mám silné pochybnosti, že nejsou silné politické osobnosti a když už jsou tak se neprosadí, (neprosazují) takovým způsobem jako (a teď už o interpelacích) pan Babiš – premiér naší země.

Jedné, z tam přítomných poslankyň (samozřejmě z opozice), se na její dotaz dostalo, mimo jiné, od pana premiéra slov „Nechte si ty kecy“.

Je to nezdvořilé už proto na jaké půdě toto Babiš vyslovil, z jaké pozice, navíc vůči ženě. Paní poslankyně se nedala a reagovala stejně „nechte si ty kecy“

NOBLESA v přímém přenosu.

V poslední době hýbe naší veřejností odhalení nedobrého, ba přímo hanebného, zacházení s klienty jednoho domova seniorů.

Bývalý primátor Ostravy Petr Kajnar a současná jednička kandidátky (můj ty Bože, říkám si!!!) ČSSD pro krajské volby v Moravskoslezském kraji se na svém facebooku vyjádřil k případům ponižování v domově seniorů Slunečnice.

Kolik je asi v Česku lidí, kteří budou s NOBLESOU Ladislava Špačka, se srdcem matky Terezy a za minimální plat utírat pokálené a dementní starce a stařeny, které jejich děti odložily do starobince, protože si musí užít života.“

Na otázku: A setkal jste se jako politik při návštěvě domova seniorů s někým, kdo by si třeba stěžoval nebo o tom řekl, že se tam děje něco špatného?

Odpověď pana Kajnara

Já tam měl také matku v domově důchodců a dovedu si představit, že si tam dávali pozor, jak se k ní chovají, protože to bylo v době, kdy jsem byl primátorem.“

P. S.

Není té noblesy už příliš?

  • MAJKA DUBOVÁ
(Visited 74 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *