Noční vzájemné potyčky vetřelců ve Frankfurtu přerostly v otevřené boje proti policistům (videa)

Napsal
Sdílet článek

A opět Německo, opět bandy invazistů, pouliční konflikty, ničení, potyčky s policií a noční randál. Zranění a tentokrát i jeden mrtvý. To je výsledek nočních výtržností ve Frankfurtu nad Mohanem. Opět se nám ukazuje, jak to Merkelová “zvládá”, hlavní je, že má údajně rekordní podporu občanů. To už pak ale něco vypovídá spíš o Němcích samotných, než o jejich Führerin…

V noci na neděli se na Opernplatzu ve Frankfurtu odehrávaly další barevné „scény“ ve jménu BLM. Poté, co ve městě zvečera “slavilo” 6 000 až 7 000 lidí, se později dobrá nálada otočila kolem 1:00 ráno. Účastníci “oslav” byli stále agresivnější.

Kolem 3:00 ráno bylo na náměstí Opera ještě asi 500 až 800 lidí a asi 25 a 30 z nich se porvalo. Když byl jeden člověk usmrcen, policie nasadila k zásahu proti invazistům asi deset lidí. Pak se stalo, to, co muselo logicky přijít. Původně znepřátelené bandy vetřelců měly náhle společného „nepřítele“ a násilí se obrátilo otevřeně a přímo proti zasahujícím policistům.

Invazisty povzbuzovalo bouřlivým potleskem asi 800 lidí, na policisty házeli láhve, uráželi je a fyzicky napadali. Zastávka autobusu byla zdemolována, odpadkové koše byly rozházeny po ulici, některé koše hodili na auta. Poté malá skupina policistů ustoupila a byla nucena si povolat posily. Policisté pak byli nuceni čelit vysoce agresivnímu násilnému davu ve dvou zástupech s ochrannými štíty. Ale již během příjezdu posil házeli na policejní vozidla všechno, co bylo po ruce. Místo bylo poté uzavřeno a vyčištěno.

V průběhu policejních opatření bylo dočasně zatčeno 39 osob. Je nepravděpodobné, že budou čelit vážným důsledkům, 31 z nich bylo propuštěno na místě ihned po ověření jejich totožnosti. Pouze osm z pachatelů bylo skutečně zatčeno. Téměř všichni zatčení, ve věku mezi 17 a 23 lety, měli migrační zázemí. Podle policejní zprávy byla mezi nimi pouze jedna žena. Útočníci zranili nejméně pět policistů. Vznikla majetková škoda ve výši několika tisíc eur.

Na tiskové konferenci v neděli odpoledne byl policejní prezident Gerhard Bereswill „zděšen“ neinhibovaným násilím a neúctou vůči policii. Obzvláště „bolestivé“ bylo, že útoky na policisty byly doprovázeny rozveselením všech přítomných.

Po celá léta se situace  ve Frankfurtu zhoršovala. Zločinné „rodinné klany“, afričtí obchodníci s drogami, násilníci a vrahové z celého světa již dávno prohlásili město za své území, což je „bolestivé“, zejména pro místní obyvatelstvo, které musí s tím vším žít. Velitel policie si zjevně ještě nevšiml, co se děje v ulicích tohoto města. Scény podobné občanským válkám, jako jsou ty, které byly ve Francii pozorovány již roky, nejsou jen důsledkem migrační politiky, která poškozuje Německo, ale také výsledkem podřízeného postoje policejního vedení vůči vetřelcům a jejich potomkům z obavy z nařčení z rasismu.

Policejní zpráva popisuje, že převážná většina pachatelů měla „migrační pozadí“. Už jen za toto přiznání pak byli nařčeni za “rasistické profilování”.

Další důkaz, že Německo je už ztraceno. Očividně se dlouhodobě místní policie (a nejen ta frankfurtská) bojí proti vetřelcům či jejich potomkům jakkoli zasahovat jen proto, aby nebyli nařčeni z rasismu.

A především je toto další důkaz faktu, že cesta multikulturalismu je cestou do pekel…

Na videa z horké frankfurtské noci se můžete podívat níže:

(Visited 234 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *