Norsko hlásí již 23 úmrtí po aplikaci mRNA vakcíny

Napsal
Sdílet článek

Zřejmě proto, že Norsko nepatří k zemím EU, není na něj vyvíjen žádný nátlak k případnému zamlčování fatálních dopadů covidových vakcín. Je otázka, kolik úmrtí v jiných zemích bylo svedeno na něco jiného. Zatímco jako úmrtí „s covidem“ se dnes udává kdeco, je nasnadě, že na druhou stranu zde bude úporná snaha jakékoli vedlejší účinky či úmrtí v důsledku vakcinace zatajovat.

V souvislosti s očkováním bylo v Norsku hlášeno již 23 úmrtí. Dosud bylo hodnoceno 13 z nich. Časté nežádoucí účinky mohly přispět k závažnému průběhu u méně odolných, starších lidí. Všechny zprávy o úmrtí po očkování byly pečlivě zváženy.  „Zprávy naznačují, že časté nežádoucí účinky vakcín mRNA, jako je horečka a nevolnost, mohly vést k úmrtí některých křehkých pacientů“, říká Sigurd Hortemo, hlavní lékař Norské agentury pro léčivé přípravky.

Norská agentura pro léčivé přípravky a Národní institut veřejného zdraví společně hodnotí všechny zprávy o nežádoucích účincích. Výsledkem je, že norský institut veřejného zdraví změnil průvodce očkováním proti covidu o nové rady týkající se očkování zranitelných starších osob. Ke 14. lednu bylo do registru nežádoucích účinků nahlášeno 23  úmrtí. Čísla v samotné zprávě zahrnují třináct úmrtí, která již byla posouzena Norskou agenturou pro léčivé přípravky a Národním ústavem veřejného zdraví. Ostatní zprávy o úmrtích se zpracovávají.

Tolik tedy informace ze stránek Norské agentury pro léčivé přípravky, které nám jasně ukazují, že právě na onu „zranitelnou“ část obyvatel může mít vakcína fatální dopad. A to nejsou absolutně vůbec známy dlouhodobé účinky,  takže ti, kdo se nyní nechají naočkovat, se stávají pokusnými králíky.

Propagátoři těchto vakcín se neustále odvolávají na vakcíny, které se používají už dlouhé roky proti skutečně smrtelným nemocem. Tedy třeba na očkování proti tetanu, pravým neštovicím, TBC, dětské obrně a mnoha jiným, dlouhé roky testovaným vakcínám. Proti nim však jistě většina z nás, kdo odmítáme tyto „mRNA rychlokvašky“, absolutně nic nemá. Nám vadí fakt, že je nám vnucována nevyzkoušená vakcína s tím, že nám má údajně zmírnit případnou nákazu covidem. Nemá nás však zbavit možnosti infikovat sebe či ostatní. K čemu tedy taková vakcína asi je?? Očkování  je v začátcích, přičemž 23 mrtvých v jedné na počet obyvatel malé zemi (Norsko má zhruba tolik obyvatel jako Slovensko, tedy polovinu, než ČR) se mi zdá příliš.

Je samozřejmě na každém, jak se sám za sebe rozhodne, zda si vakcínu nechá aplikovat nebo ne. Nikoho tímto nechci od očkování přímo odrazovat, nicméně mainstreamová média a vláda nám do hlav neustále vtlouká jen údajné „výhody“ vakcín a tvrdí nám, že je o ně doslova rvačka. Já si pak myslím, že je třeba, aby se občané dozvídali nejen výhody, ale měli by znát i rizika. Tedy alespoň ta rizika, která se mohou projevit ihned. Dlouhodobější účinky zcela nevyzkoušených vakcín se mohou dostavit řádově během měsíců či let.

 

4.7/5 - (6 votes)
(Visited 572 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *