Norsko potvrdilo, že vakcína AstraZeneca stojí za krevními sraženinami a úmrtími

Napsal
Sdílet článek

Už v mnoha zemích zemřeli často mladí lidé v důsledku podání dryáku, jenž se nazývá “vakcínou” od firmy AstraZeneca.  Zatímco většina zemí se po prvních zjištěných problémech postupně rozhodla od podávání této “vakcíny” ustoupit, ne tak naše loutková vláda, která se zřejmě rozhodla, že pokusnými krysami budou v tomto případě našinci. Tak, jako u nás mnohé firmy prodávají pod stejným obalem mnohem nekvalitnější potraviny, než na západ od našich hranic, rozhodli se naši němečtí sousedé, že i tentokrát svůj “odpad” ve formě “vakcín” AstraZeneca odloží v ČR..

Odborníci zkoumali osoby očkované vakcínou AstraZeneca, u nichž přípravek vyvolal silnou imunitní odpověď, která vedla ke krevním sraženinám. Jeden z očkovaných zemřel.

Závažné nežádoucí účinky související s vakcínou přípravku AstraZeneca byly hlášeny již nějakou dobu a na několika místech bylo očkování z tohoto důvodu zastaveno. Postupně tak tuto “vakcínu” odmítla aplikovat většina zemí EU. Tedy až na ČR a pár dalších výjimek…

Nyní odborníci zjistili, že vakcína má závažné vedlejší účinky, kterých se obávali, ale které mnozí politici a úřady odmítali.

“Příčina stavu našich pacientů byla nalezena,” řekl VG norský konzultant a profesor Pål Andre Holme.

Skupina, vedená Holmem, nedávno intenzivně pracovala na objasnění, proč tři zdravotničtí pracovníci mladší 50 let museli být přijati do nemocnice s těžkými krevními sraženinami po obdržení vakcíny AstraZeneca.

Odborníci pracovali na hypotéze, že vakcína vyvolala imunitní reakci u těchto jedinců, což iniciovalo tělo, aby začalo vytvářet krevní sraženiny a zároveň došlo k poklesu počtu krevních destiček. Tato hypotéza nyní byla potvrzena.

“Naše teorie, že se jedná o silnou imunitní odpověď, která s největší pravděpodobností přišla s očkováním, byla potvrzena. Ve spolupráci s Oddělením pokročilé imunologie krevních destiček v UNN jsme nyní zjistili specifické protilátky proti krevním destičkám, které mohou vytvořit tento symptomový obraz, který rozpoznáváme z jiných částí léku,” vysvětluje Holme.

Profesor se domnívá, že nyní může bezpečně potvrdit, že viníkem je vakcína, protože neexistují žádné jiné možné důvody, proč by tito lidé byli tímto způsobem postiženi.

“U těchto pacientů nemáme žádnou jinou anamnézu, u níž by byla tak silná imunitní odpověď. Jsem si naprosto jistý, že tyto protilátky jsou příčinou, a nevidím jinou možnost než to, že je to vakcína, která ji spouští.” V Norsku dostalo vakcínu AstraZeneca asi 120 000 lidí.

Tolik tedy ke zjištění, u nějž samozřejmě nikoho nemůže udivit, že pochází z Norska a ne z některé ze zemí EU, vždyť právě Evropská léková agentura EMA tuto vakcínu schválila k použití! Pak je jasné, že v EU nebyla přílišná ochota zjišťovat, zda je v případě nápadně časté tvorby krevních sraženin po aplikaci vakcíny na vině právě ono tolik propagované očkování.

K tomu jen podotýkám, že osobně nedůvěřuji žádné z vakcín na COVID-19, neboť nejsou nijak dlouho testovány a nikdo nemůže ani tušit, co udělají třeba za 3 nebo 5 let. Už vloni na jaře jsem psala o covid pasech a nyní jsou realitou. Nicméně většina lidí toto tvrzení považovala za konspirační teorii. Co budou říkat zastánci vakcín, pokud se během pár let začnou projevovat u očkovaných lidí zatím netušené problémy??

Není nakonec na tom všem nejhorší fakt, že v důsledku vakcinace zemřeli většinou mladí lidé, pro něž by onemocnění Covidem-19 nejspíš – na rozdíl od oné “vakcíny” – nemělo fatální důsledky??

(Visited 4 340 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *