Norský stát posílá muslimské děti studovat Korán do Afriky

Napsal
Sdílet článek

Tak to je vskutku velmi zajímavé, když v mateřské zemi Barnevernetu, který krade děti zásadně bílým rodinám a to jak norským, tak z řad tam pobývajících cizinců, zároveň podporují “integraci” muslimů tím, že jejich dětem platí školy Koránu v zahraničí. Ano, to jsou právě ty školy, z jejichž propagandy vychází mnozí současní radikální imámové, podobnou školou v Saúdské Arábii ostatně prošel třeba i u nás nechvalně známý a nedávno za terorismus odsouzený Shehadeh.

Norské ministerstvo  pro děti a rodinné záležitosti tedy dělá maximum pro to, aby byly děti muslimských migrantů indoktrinovány v koránských školách v zahraničí, zpravidla v Somálsku a Keni. Děti jsou často do škol posílány proti své vůli  a co víc, norský stát jim přes toto ministerstvo platí nejen školy, ale také letenku. Norské orgány v několika případech aktivně pomáhaly rodinám při posílání dětí do takzvaných koránských škol v zahraničí, jejichž brutální pedagogické metody jsou všeobecně známy. Kruté tělesné tresty a zneužívání dětí je tam celkem běžné, o ideologické indoktrinaci nemluvě.

A kdepak je nyní Barnevernet? V případě muslimů nevidí a neslyší. Poprvé se na tento fakt začalo upozorňovat již v roce 2017. Tehdy norská vláda slíbila, že tuto  praxi zarazí a pohrozila, že odejme těmto dětem pasy, aby jim zabránila v odjezdu. Co se od té doby stalo? Nyní se zjistilo, že v této praxi úřady i nadále pomáhají. Tedy jednalo se jen o plané gesto, na uklidnění veřejnosti poté, co se skandál provalil. Je také nutno poznamenat, že Solbergová je od roku 2013 předsedkyní norské vlády, takže si je zcela jistě této praxe dobře vědoma.

To, co se nyní v Norsku děje, bude pravděpodobně i nadále ignorováno po celém světě, stejně jako v samotném Norsku. Situaci ještě zhoršuje skutečnost, že nedávno norská vláda zabavila pět dětí z péče jejich rodičů kvůli údajné křesťanské indoktrinaci.  Norsko tedy svými dlouhodobými postoji jen potvrzuje, že se zcela dobrovolně rychle islamizuje. Porodnost domorodé populace je na historickém minimu. Muslimská populace se před třemi lety blížila 9% a  je zaznamenán i zvýšený počet etnických Norů, kteří se rozhodl konvertovat na islám. Muhammad je již nejpopulárnější jméno v Oslu.

Chápete postoj Norska? Zatímco bílým odebírá děti a to v několika případech údajně pro příliš křesťanskou výchovu, tak muslimům pomáhá se “integrovat” tím, že je posílá do afrických koránských škol, kde z nich udělají ty “správné” a pravověrné muslimy. Těm pak samozřejmě děti neodebírá, protože být pravověrný muslim, imám, který káže v mešitě nenávist k nevěřícím a prosazuje všesvětové právo šaría, je přece ta “pravá “novonorská” kultura. Tedy kultura toho Norska, které tam bude za nějakých 20 let.

Značný nárůst konverzí norských občanů pak může znamenat jediné: raketově stoupá počet etnických Norek, které se provdají za nějakého Somálce či jiného muslima a pak sňatkem samozřejmě automaticky konvertují.

I u nás známe díky kauze paní Michalákové a jejích dětí zvrácenost norského systému, který odebírá děti za maličkosti či zcela smyšlená obvinění. Nejspíš se měla natřít hnědým krémem na boty a zahalit do burky, pak by měla klid a jistotu, že její děti jsou nedotknutelné.

A na závěr dodávám, že Norsko je zářným příkladem toho, že nestačí jen nebýt v EU, ale je třeba mít zároveň na nejvyšších postech takové politiky, kteří nikdy nenechají zcela záměrně změnit vlastní zemi na chalífát.

 

 

(Visited 173 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *