Notre Dame i Austrálie v dýmu a plamenech

Napsal
Sdílet článek

Jakou mají letošní požáry v Austrálii spojitost s požárem pařížské katedrály Notre Dame? 

Nejprve se budu krátce věnovat starší události, tedy loňskému požáru Notre Dame. Myslím, že oficiální verzi, která nám byla sdělena velmi brzy poté, co byl požár založen, věří jen málokdo.

A to především v kontextu mnoha událostí, které se odehrály už dřív. Ať to byly muslimské džihádistky, které byly asi rok před požárem právě u katedrály odhaleny v momentě, kdy se připravovaly na útok, či stovky kostelů po celé Francii (ale i v jiných evropských multikulturně “obohacených” zemích), které byly různým způsobem poškozeny muslimskými “vandaly”. Ať už se jednalo o demolování jejich interiéru, zakládání požárů nebo třeba jen nápisy na fasádě. Právě krátce poté, co hořel jeden z větších pařížských kostelů opět díky “obohacovatelům” Francie, došlo k požáru Notre Dame. O důvodech, proč nemohlo jít o nešťastnou náhodu se toho napsalo už mnoho, já pouze odkazuji na to, jak nadšeně požár katedrály přijali právě muslimové. A to nejen ve značně islamizované Francii, ale na celém světě.

Teď si možná říkáte, co sem pletu Austrálii. I když se jedná o protinožce, přece jen jedno mají velmi pravděpodobně požáry v Evropě a Austrálii společné – viníka. Tedy nemám na mysli konkrétní osobu, ale důvod založení požárů.

V Austrálii už totiž vyšlo najevo, že mohutné požáry mají viníky z masa a kostí. Muslimy. Ví se zatím o dvou vinících různých požárů na území Austrálie a je velmi pravděpodobné, že i mnohé další požáry tam mají na svědomí právě stoupenci pedofilního proroka. Jistý Fadi Zraika, muslimský migrant, založil v Austrálii hned několik požárů, dalším žhářem je také muslimský migrant Abraham Zreika.

Zakládání požárů je podobně jako teroristické útoky či ničení atributů jiných náboženství zcela běžnou formou džihádu na územích, která zatím ovládají káfirové a muslimové je hodlají dobýt.

Vzpomínáte si, jak dlouze byly omílány loňské útoky na mešity na Novém Zélandu? Pamatuji si, že nad těmi se média pohoršovala snad měsíc den co den, zatímco nad velikonočními útoky muslimů na Srí Lance se pozastavili relativně krátce.  Dlouho pak média ani nechtěla přiznat, že viníci jsou muslimové, přitom na Srí Lance bylo nesrovnatelně víc obětí, než na Novém Zélandu. Al Hamajda vyhrožoval přísným potrestáním všem, kdo by útoky na Novém Zélandu schvalovali, zatímco v případě útoků na Cejlonu či jakýchkoli teroristických útoků v Evropě nikdy nevyhrožoval muslimům za jejich schvalování. Ostatně, stejné “mrtvé brouky” vzhledem k muslimům dělají i ostatní evropští politici, kteří přehlížejí dokonce i jejich hromadné oslavy teroristických útoků v ulicích evropských měst.

Lze předpokládat, že s přibývajícím počtem muslimů v Evropě se i zde začnou muslimové k podobným akcím stále častěji ve jménu Alláha uchylovat.

Požár Notre Dame mohl být pouhou předzvěstí toho, co nás čeká v příštích desetiletích.

(Visited 200 times, 1 visits today)
Sdílet článek

6 comments

 1. Jeden z opravdu mála přijatelných a snad opravdu integrovaných muslimů, Hateem Berezouga (snad jsem to jméno napsal správně – měl kdysi blog na iDěsu, a vyštvali ho!) napsal mj. něco v tom smyslu, že muslimům se možná povede nasrat původně dobrého vojáka Švejka.

  Tak uvidíme. Možná už se narodil pokračovatel Haška, aby napsal Osudy nasraného vojáka Švejka. Jednou se podle toho bude točit akční film, a samozřejmě bude velmi politicky nekorektní. I když v té době už ten pojem bude zapomenut.

  Zatím to tak nevypadá, ale já jsem si tím jist. Odkud čerpám jistotu? Jsem Vodnář. Vodnář neví, co bude zítra, ale zcela jasně ví, co bude za padesát let.

  1. Jé, Alefe, tak to je náhodička, já jsem taky Vodnář. good
   A co bude za 50 let tuším, ale jistě to nevím, protože vše může zvrátit jakákoli náhoda, třeba asteroid. unknw
   Jinak o tom blogu p. Berezouga vím, četla jsem o něm. A znám i názory dalších konvertitů od islámu, kteří to udělali s vědomím, že se tím vystavují hrozbě fatvy. Zatím toho pokračovatele Haška nevidím, ale je to možná pouze tím, že po něm ještě není ta patřičná poptávka. V době, kdy je politická korektnost součástí vládnoucí ideologie by asi jen stěží podobný následovník prorazil.

 2. Svému vodnářskému tušení věřte. Toto není správné místo k rozvíjení úvah s astrologickou tématikou, ale snad můžu napsat, že v disciplíně pohledu do daleka je Vodnář vysoko nade všemi. Z ostatních znamení se mu blíží jenom Kozoroh smile

  Za sebe můžu říct, že jsem vždycky jasně viděl, kam to Evropská unie dotáhne; to, co jsem neviděl, byla konkrétní podoba oněch malých, dílčích postupných krůčků, kterými se moje chmurné vize naplnily. Kdysi dávno, v době vstupu do ČR, jsem o tom vedl mnoho sporů. Jak rád bych byl, kdybych se mýlil!

  Budoucí Hašek II. možná ještě chodí do školky nebo do školy a jeho literární kariéra je zatím někde za obzorem a v mlhách budoucího času.

  bye

   1. Ano, to znám. I já jsem tomu nevěřila, už tehdy mi to zavánělo 4. říší, proto jsem nehlasovala pro vstup. Nikdy jsem ani na minutu nevěřila, že by to s námi mocnosti, které nás v minulosti nejednou zradily nebo nás jen využívaly (či ničily), najednou myslely dobře. Bohužel, jak vidíte, měli jsme tehdy pravdu, ale bylo nás moc málo. A i kdyby nebylo, oni už by si to u toho referenda nějak “zaonačili”. Myslím, že ani jeden z nás v nějakou “demokracii” nevěří. bye

    1. Demokracie, vláda lidu: vláda koho, čeho, nebo komu, čemu?

     Tomu druhému věřit nemusím, to vidím.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *