Nové kejkle Evropské unie a katastrofy na obzoru

Napsal
Sdílet článek

Francouzi se nesmírně rozzlobili na Evropskou unii a mají snahu se odtrhnout stejně, jako to udělala Británie. Florian Philippot, člen Evropského parlamentu a zakladatel politické strany „Les Patriotes“ (Vlastenci) veřejně agitoval za odstoupení od Unie. Francie totiž uzákonila tak zvaný Egalim 2, který je přímo v souladu s nařízením EU a podle něhož se již nebude uvádět u hotových jídel země původu. Evropská unie to prostě zakazuje! Takže všecky francouzské popisy potravin, které říkají „Origine France“ budou muset toto odstranit a pak budeme kupovat všecko z Číny, nebo z Ameriky, geneticky upravené a ani o tom nebudeme vědět.

I jiní Francouzi tomuto novému zákonu oponují a stěžují si, že za dalších pár let s EU bude zakázáno používat jméno země, kde člověk bydlí.

Ano, to je přesně ta snaha, zrušit národní státy a udělat z celého světa jednu beztvárnou, pomíchanou, hybridní hmotu lidí, kteří nemají sounáležitost s ničím. To je samozřejmě hrozná rána lidské psychice, o vlasteneckém cítění nemluvě. Francouzi si právoplatně stěžují, že EU je vyvíjející se diktatura a mají naprostou pravdu. Ta diktatura se vyvíjela pomalu, napřed to byla pouhá nařízení, dnes jsou to zákony. Napřed nad jejich nesmyslnými nařízeními každý mávl rukou, nebylo těžké se přizpůsobit, ale jejich intrikaření se stává horší a horší, už zasahuje do samotné naší podstaty, do našeho zdraví, takže je nutné to konečně začít brát vážně.

Je možné, že Frexit, jak tomu říkají, se opravdu stane skutečností. Co tak Czexit? Už by bylo na čase začít o něčem takovém přemýšlet.

Další výstřelky Evropské unie

Jako další, byrokrati v Bruselu zkoušejí převést celé evropské území na digitální peníze. V takovém případě by byl konec s hotovostí, i kvasnice v obchodě, nebo vstup na veřejný záchodek budeme platit digitální měnou, k čemuž budeme mít pod kůží implantovaný mikročip. Dovedete si představit jak obtížné je aspoň jednou za měsíc tyto platby sledovat a porovnávat se skutečností, o které si budete muset vést poznámky? A sledovat to musíte, nedá vám to, protože najednou můžete mít na účtu o hodně peněz méně a pak budete pátrat jak se to mohlo stát.

Mnozí ekonomové jásají nad takovým „pokrokem,“ ale jejich přehnaný souhlas nic neznamená. Nakonec – ekonomové to byli, kteří nás do této šlamastyky dostali. Světové ekonomické forum pro nás ukuchtilo Great Reset, takže – pomalu s názory ekonomů a pomalu s nadšením.

Evropská centrální banka se chlubí, že digitální euro bude „dostupné všem, bude to bezpečný, efektivní, stabilní finanční systém, v souladu se zákonem.“ Proč v souladu se zákonem? S jakým zákonem? Co má zákon co dělat s platidlem? Anebo jsou snad papírové peníze a mince nezákonné platidlo? A jako další, co bude na digitálních penězích bezpečného a stabilního? Nic, vůbec nic. Budou to ta stejná, ničím nepodložená platidla, neboli jak se jim na západě říká „fiat money,“ jako jsou dnes papírová eura a jiné bankovky a stejně tak ponesou 100% riziko devalvace. Budou vytvořeny z čistého vzduchu a ani ten kus papíru, nebo kousek kovu s nimi tentokrát nepřijde. Sběratelská hodnota taky veškerá žádná.

A ještě k tomu zde bude podstatná nevýhoda v tom, že když se něčí názory nebudou shodovat s názory současné politiky státu, nebo když se někdo nebude chtít nechat očkovat, že mu v bance prostě jeho digitální účet, neboli digitální peněženku (digital wallet) vypnou a všechny prachy budou ty tam. Pak budou lidé hladem, budou odsouzeni buď na smrt, anebo na dobrodiní ostatních.

Finanční anonymita bude rovněž ta tam. Nebudeme si moci koupit vůbec nic, aniž by o tom někde nezůstal záznam. Všecky koupě, kde nechceme, aby se o nich vědělo, budou veřejné, k vidění pro všecky, kteří mají k těmto dokumentům přístup. Když půjdeme ke kartářce, nebo si předplatíme choulostivý časopis, či přispějeme na opačnou politickou stranu než je ta, která zrovna vládne, všecko tam bude vedeno a s největší pravděpodobností to bude přidáváno k profilu každého člověka, podle čehož bude později hodnocen a buď nechán na pokoji, nebo šikanován, pokutován a trestán. Když nám pak v takovém systému udělí vláda pokutu, pak nebude čekat až ji zaplatíme, ale peníze si jednoduše vybere z našeho digitálního účtu. A kdyby účet byl v komerční bance a tato zkrachovala, pak jsme opět bez peněz a nikdo nám nic nedá.

Je pravda, že Evropská centrální banka zkrachovat nemůže. Ta může vytvořit kolik peněz chce a naprosto z ničeho, pouhým ťukáním na klávesnici a výše obnosu není pro ni problém. A to je také jedno z velkých nebezpečí.

Další riziko je v tom, že hodnota těchto peněz je velmi snadno měnitelná. Inflace? Žádný problém. Jednoduše na centrálním počítači bude nastavena jiná sazba a hned máme půlku toho, co jsme měli včera. Stejným způsobem může být snadno ustanoven negativní úrok a my nemáme jak bychom vytáhli peníze z banky, protože žádné hmatatelné peníze doopravdy neexistují. Když koupíte zlato, nebo stříbro, či cokoliv, bude o tom záznam a mohou vám to přijít sebrat.

Když si přečteme Marxovo „Komunistické manifesto,“ pak zjistíme, že pátý bod k tomuto přímo nabádá: „Centralizace úvěru v rukou státu, drženého národní bankou se státním kapitálem a výhradním monopolem.“

Další a další migranti …

Evropská unie plánuje navozit do roku 2035 do Evropy dalších 70 milionů černochů z Afriky. Premiér německé politické strany AfD (Alternative für Deutschland), která je pouze jedna ze dvou proti těmto nezákonným přivandrovalcům Gunnar Beck říká, že když tento strašlivý plán byl projednáván na schůzi EU, byli přítomni i zástupci jiných států, jako je Dánsko, Estonsko, Francie a Belgie. Žádný z přítomných nevznesl ani jednu námitku. Žádný z nich nezpochybnil to strašlivé číslo 70 milionů. Asi se báli? Anebo mají tak vymyté mozky, že s tím souhlasí? Takové „zákonodárce“ pak rozhodně nepotřebujeme.

Beck se obává, že teď, když se situace trošku uvolňuje, že přijde snaha protlačit zmíněný zákon Parlamentem, takže až se odpočatí lidé vrátí na konci léta domů z dovolených, nebudou tomu věnovat patřičnou pozornost a nedojde k odporu. Zdá se, že je to opravdu strategie Evropské unie, ve kterémžto případě se máme čeho obávat, protože příliv černochů pak nastane skoro ihned. Lituji, že český poslanec do EU, Dr. Ivan David je v zemědělském výboru. Ten by se proti tomu určitě postavil.

Někteří politikové toto rozhodnutí obhajují tím, že Evropa je příliš stará a nemá dostatek mladých lidí pracovního věku. Je možné, že je to pravda. Ovšem to je vina všech vlád. Když štědře udělují všemožnou podporu kdejakým cizím elementům, kteří do státu zavítají, i když je to invaze a tito jsou vojáci-žoldáci, a pak pro své vlastní lidi nemají nic než hromady papírů k vyplnění, nekonečné hodiny na úřadech a výsledek skoro nulový, pak není čemu se divit. Lidé si nemohou dovolit více dětí, pokud chtějí v současném lichvářském systému slušně žít. Dnešní svět není politický systém, který by umožňoval přežití obyčejné, běžné rodině na jednom platu s více dětmi. A to je čistě vina vlády a temných sil, které ji z úkrytu ovládají.

Prý tito emigranti jsou sem bráni jako pracovní síla, aby podpořili ekonomii jednotlivých států. Kdo s touto výmluvou přišel, musel užívat pervitin. Tito lidé jsou zátěž pro všecky státy! Oni sem nepřišli pracovat! Práce a oni nejsou prostě slučitelní. Nepracovali doma, všecku práci za ně dělaly jejich ženy, tak nebudou pracovat ani v cizině. Tito sem přišli krást, loupit, rvát se, džihadovat a hlavně – parazitit se na nás a ničit, co generace našich předků vybudovaly. Vždyť se podívejte na Francii, kolik z nich tam pracuje. A to jsou tam už celá desetiletí. Zaměstnavatelé je rovněž nechtějí najímat, nevěří jim, protože nejsou slučitelní s tamnější kulturou. Není čemu se divit! A stejně tak v Německu a v Rakousku – jejich ženy se vesměs ještě dnes nedomluví. Je jasné, že jsou i výjimky, jako vždycky, ale kolik procent z celku ty výjimky dělají?

Takže Czexit? Co na to říkáte teď?

Great Replacement (Velké nahrazení)

Říkají tomu „Velké nahrazení,“ což je snaha nahradit bílou rasu multikulturní směsí potmavlých barbarů. (Míšenci bývají velmi často zločinní.) Tento názor je samozřejmě považován za „spikleneckou teorii,“ ale posuďte sami, jak moc velká „teorie“ to je, když je to všecko naprostá pravda: denně se sem hrne značná část Afriky, jejíž místní mladí muži jsou doslova agitováni neziskovkami, aby šli na sever, do Evropy, tam se budou mít dobře a nemusí pracovat. Dokonce se vyskytl plakát, který dnes všichni popírají a tvrdí, že to byla uměle vyrobená propaganda. Text plakátu říkal: „Přijďte do Finska, tam je znásilňování bílých žen dovoleno.“ To bylo doplněno ilustrací, jak se dva černoši chystají znásilnit bělošku.

Dnes jsou ti, kteří jsou proti hromadné emigraci označováni za pravicové extremisty a dokonce za teroristy. Takže Islám, který se celých 1400 let zkoušel dostat do Evropy a tuto zotročit a zmuslimizovat, je najednou sem zván zcela otevřeně a je dokonce podporován, financován a v případě trestních činů ochraňován soudy. Díky zradě politiků, podporovaných tajnými zrádcovskými organizacemi a neziskovkami a díky bohatým jedincům dnes Islám dociluje „mírovou cestou“ to, co se mu nepodařilo za celých 14 století vojensky.

Všichni ti, které si Islám podrobil, na to doplatili. Ta první generace byla vesměs vyvražděna, nebo prodána do otroctví. Ti, co měli dovoleno zůstat, platili za toto privilegium vysoké daně. Až ty další generace se přizpůsobily, přijaly Islám i s Mohamedem a se vším všudy a už od toho nemohou prakticky upustit, protože díky zločinné obřízce jejich muži ztratili schopnost myslet na cokoliv vyššího než sex a jídlo. Obřízka je totiž provedena v tak ranném dětství, že pouze první dvě energetická centra dítěte jsou vyvinuta a ta se zabývají pouze pudem sebezáchovy. Kvůli trauma, které obřízka v malém tvorečkovi vyvolá se už vyšší energetická centra, taky zvaná čakry, nevyvinou. Jejich ženy to nevytrhnou, ty jsou považovány za lepší domácí zvířata, neboli dobytek a dovoleno nemají vůbec nic než pracovat a rodit děti. Za sebemenší přestupek jsou surově bity a někdy i beztrestně zabíjeny. A Obama bude fantazírovat že Islám je náboženství míru!

Jak velké kulturní, sociální, pracovní a jiné osvícení můžeme od těchto lidí očekávat?

Takže – co říkáte teď na ten Czexit?

Muslimské bratrstvo v Německu

Již v loni oznámila zpravodajská služba při německé Kanceláři na ochranu ústavy v Bavorsku, že tak zvané Muslimské bratrstvo plánuje ustanovení svého vlastního, alternativního vládního systému, který – přesně podle Islámu – nebude zaručovat lidem svéprávnost, ani svobodu, či rovnoprávnost. Muslimské bratrstvo je organizace, která byla založena ve 1920. letech v Egyptě. Je to základní organizace muslimů v Německu, s centrálou v Mnichově a je členem v Bruselu sídlícího vedení Federace Islámských organizací v Evropě.

Všechny organizace, které jsou ve spojení s Muslimským bratrstvem jsou nebezpečné. Jedna z nich je Evropský koncil pro fatwu, který byl založen v r. 1997 v Dublinu, Irsko a který dohlíží na dodržování islámského zákona v Evropě.

Veřejně se Muslimské bratrstvo snaží vystupovat jako přátelská a vstřícná organizace, která má zájem vyjednávat s jinými vládami a politickými institucemi. Ovšem tajně se snaží nahradit existující vládní uspořádání svým vlastním, což je protizákonné všude na světě. Jinými slovy zkoušejí docílit státní převrat. Rovněž jsou zjevné a nebezpečné jejich sympatie s ISIS teroristy. Jejich odnož, zvaná „Koncil imamů a učenců,“ která je údajně jejich hlavní vědecká organizace, proniká do škol a na university, kde přebírá oddělení, učící Islám a určitě i jiná.

Proslýchá se, že muslimové plánují v Německu žihadové masakry a rozšiřují mezi svými souvěrci návody na doma dělané bomby. Proti komu chtějí žihádovat není zcela jasné – asi proti těm, kteří je tak dobře platí, že nemusejí nikde pracovat, mají všichni nové oblečené, nové laptopy a iPhony a dostávají zadarmo, návdavkem k penězům, zdarma všecko potřebné k živobytí? Dnes posílají tyto peníze příbuznými domů a jezdí tam na dovolenou! Asi jim to všecko není dost a teď jdou po naší krvi.

Proslov tajemníka Trilaterální komise

Na konferenci Trilaterální komise v prosinci 2020 v Bruselu pronesl její tajemník zajímavou řeč, která se nějakou náhodou, anebo snad záměrně dostala ven. Řekl mezi jiným, že operace „Výměna,“ což je zaplavení evropského kontinentu miliony nezákonných migrantů do r. 2030, která byla finančně a logisticky zabezpečená Evropskou komisí, evropskými vládami a nadnárodními institucemi, byla narušena nezvládnutou prací kolegů ve střední Evropě. To víte, kde to místo je! Díky těmto kolegům za nezvládnutou práci. Zato němečtí, francouzští, španělští a jiní spolupracovníci odvedli skvělou práci, takže dnes mají své země zaplaveny nežádoucími davy odbůhvíkud.

Podle pana tajemníka je problém, že se nepodařilo svrhnout Orbánovu vládu v Maďarsku a odstranit Kaczynského v Polsku a žádá tamnější spolupracovníky, aby s tímto úkolem pospíšili. Zato na Slovensku šlo všechno podle plánu a je očekáváno, že to stejné se podaří letos v Praze.

Také britská divize selhala, protože se jí nepodařilo zabránit odchodu Británie z Evropské unie. Ovšem byla to zkušenost, která pomůže při příštích prezidentských volbách ve Washingtonu. Operace „Pandemie“ také velmi pomohla, takže bylo možno způsobit politický a ekonomický chaos a odstranit presidenta Trumpa.

Říká dále, že „to všecko, včetně předcházejících operací, jako byly 9/11 a Arabské jaro se bude jevit jako nevinné hry ve srovnání s tím, co se stane, až začne Velké znovunastavení (Great Reset). Dokonalá registrace všech osob na planetě bude důležitým krokem k upevnění kontroly nad světem.“

Řečník pokračoval tím, že kromě jejich vlastní WHO organizace (WHO je soukromá organizace a přesto záhadně diktuje celému světu) to byly ještě jejich lékařské korporace a mladí vynalézavci, kteří uvedli celý projekt s Koronou do života. Toto způsobilo chaos, z jehož trosek vybudují krásný nový svět. (Zde je opět zednářská vize bájného páva, který shořel na popel a z toho popele se celý dal znovu dohromady a vzlétl k oblakům. Asi věří i na Mikuláše.)

Řekl dále, že: „až když se podaří zlomit odpor v Moskvě a na některých dalších místech, bude vítězství kompletní. Pak konečně zmizí i národní státy a my budeme schopni zavést velkou transformaci lidstva … jejíž základy položili naši předchůdci, kteří byli schopni zavést několik dalších změn od francouzské revoluce, včetně obou světových válek, které nás posunuly vpřed do světa humanity a pokroku.“ Humanita a pokrok z války? Jak pro koho!

V proslovu pokračoval tím, že řekl, že až budou zpátečníci odstraněni, bude čas na skutečnou práci, která bude znamenat úplnou přeměnu lidstva. Jinými slovy pak nám chtějí dokonale vymýt mozky a zmanipulovat nás na něco, s čím bychom v současné době nesouhlasili.

Podlehnutí nebezpečnému křesťanskému kultu bude nahrazeno osvobozením lidí od minulých stereotypů.“ Ano, to už je známo, že chtějí všecky přeměnit na Satanisty a tak zvaná vakcína tomu má napomáhat, je na to upravena.

Klasická rodina přestane existovat a bude nahrazena volnými svazky bez pohlavní ukotvenosti. Tato nová kultura (kultura?) do sebe pojme všecky prvky míšení kultur (rasové míšení) a vzájemného míšení, což je anihilace.“ Nevím, jestli se překladatel nespletl, když použil slovo „anihilace,“ neboli česky „vyhlazení.“ Takže míšení kultur nás má vyhladit jako lidi, nebo jako bělochy, nebo jako obyvatele Země.

Nové osvobozené lidstvo (osvobozené?), jehož počet se výrazně sníží v důsledku probíhající operace Covid bude znamenat narození nového člověka a přípravu cesty pro vstup vyšších tvorů do našeho časoprostoru. Nesmíme zapomínat, že tento metafyzický cíl je skutečným důvodem, pro který napínáme své síly.“

Takže „vstup vyšších tvorů do našeho časoprostoru.“ Kdo jsou tito vyšší tvorové? Jsou to pochopitelně ti, kteří tyto spiklence odněkud ovládají, matou jim mysl, takže vidí černé jako bílé a naopak a zneužívají je na vykonání špinavé práce pro své nekalé účely. Jelikož všichni tito lidé jsou vyznavači Satana, tak se dá čekat, že tito „vyšší tvorové“ jsou pekelníci sami, kteří nám budou zkoušet vládnout. Podle Davida Icke jsou to ještěři a draci, reptiliáni, kteří odněkud ze 4. rozměru tyto pobloudilce ovládají sliby na království pekelné na zemi, kde oni budou do nekonečna vládnout a užívat si své moci a všeho co na zemi je.

No, pokud k něčemu takovému dojde, pak se nemáme na co těšit. Ve srovnání s tím je 9/11 skutečně pouze nepodařený vtip.

  • JANE K.
(Visited 500 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. A to ještě není všechno. To, co prováděli, a provádí ČR, je donebevolající. Nejenže nám rozbili výrobu potravin, zrušili výrobu cukru a tím pádem pěstování cukrovky, nejnovější podvod je uzavření tzv. fiskálního paktu, kde byly slíbeny určité dotace a levné úvěry, za ručení celkové sumy, kterou si EU půjčila. V okamžiku, kdy bylo podepsáno, změnily se okamžitě pravidla tak, že státy, které měly v době “pandemie” nejvyšší nezaměstnanost, dostanou více a ty které měly nízkou, dostanou méně. Na ČR tedy zbylo takřka nic a peníze , které nedostaneme, půjdou na rozvojové programy, převážně do Itálie a nezaměstnaností postižené státy, kde lidé dělat nechtějí, ale naše ručení, za jejich dluhy nám zůstanou. Podvod jako hrom a naši politici, jmenovitě Babiš, ani muk. Tak takové zastání máme u našich politiků, podvodníků a škoditelů národu.

  2. Proč jsme asi měli v době covidové nízkou nezaměstnanost? Nebyla vysoká skokově proto, že si držely firmy pracovníky, kteří nemohli chodit do zaměstnání, produkovat. Jenže jak? Kdo to a z čeho financoval?
    Stát, že? Z hlediska pracovníků dobře, z hlediska firem také. Ale – jak se říká za dobrotu na žebrotu.

    1. A lokdaunův syndrom nezpůsobil stát…?
      Tahle troll-kára je snad nějaký génius z ČT, od cempera nebo pornojandy.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *