Nové varovné video – ISIS opět vyzývá k útokům v celém západním světě

Napsal
Sdílet článek

Další varovné video nyní zveřejnila televize Muslimského bratrstva, která podporuje mimo jiné i ISIS. Jak známo, tak Muslimské bratrstvo není v mnoha evropských zemích zakázáno a to přesto, že šíří propagandu, která by měla vést muslimy v nemuslimském světě k džihádu – převzetí a totální islamizaci území, na kterém se nacházejí.

Video, na které chci upozornit, je namluveno anglicky s poměrně slyšitelným arabským přízvukem, zcela zřejmě je jeho autorem mladý džihádista ISIS. Právě ve jménu této bojůvky, o které nám lživě tvrdí, že již byla rozprášena, byla tato výzva vydána. Pro ty, kdo neumí anglicky ani není třeba nějaký zevrubný překlad, neboť výzva k džihádu je doprovázena odpovídající animací.

V úvodu jde samozřejmě o všeobecnou výzvu všem muslimům, žijícím na území káfirů, tedy zejména muslimům v USA, Evropě a Austrálii. Myslím, že nikdo, kdo má jen špetku zdravého rozumu nepochybuje, že v rámci invaze posledních let dorazili do Evropy džihádisté nejen z ISIS, ale i z dalších bojůvek, které působí v muslimských zemích Blízkého východu i Afriky.

Mimo výzvy k džihádu běžnými prostředky se nyní video soustřeďuje na džihád ohněm. V souvislosti s tím neopomene upozornit na předchozí požáry, které byly způsobeny džihádisty, ať už v Kalifornii, Řecku nebo Austrálii, kde dokonce v době australského léta při požárech  letos v lednu takového džihádistu dopadli.

Ani bych se nedivila, kdyby byly v režii džihádistů i další zmíněné požáry v USA či v Řecku, kde je muslimů víc než dost. Na inkriminované video se můžete podívat zde.

 

(Visited 223 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *