Novinky a další mainstreamoví papoušci, jděte už s tou politickou korektností do zádele!!

Napsal
Sdílet článek

Dnes už jsem to prostě nevydržela a musela jsem reagovat na další z politicky korektních článků na Novinkách. Článků, kde je popisována kriminalita muslimů na Západě, avšak slovo islám či muslim hledáte v celém článku marně. Stejně, jako zveřejnění skutečného důvodu například aktuálně každodenních útoků na ženy na ulicích francouzských měst nebo včerejšího útoku před bývalým sídlem Charlie Hebdo.

Sice je chvályhodné, že se občas i někdo z mainstreamu uvolí otisknout článek, v němž upozorní na zásadní problém zatím jen části Evropy, ale vše je nakonec v rámci politické korektnosti zcela “zazděno” tím, že se neuvede, co či kdo za útoky stojí. (Ne)vážení “novináři”, pokud budete psát o tom, jak například někomu uletěla střecha, tak nenapíšete, že za to může dejme tomu orkán? Nebo budete psát o tom, jak došlo k úmrtí chodce na silnici, ale nenapíšete, že byl sražen autem, resp. řidičem auta?

Ono je to asi jako při teroristických útocích, kdy neútočil muslimský terorista, ale zásadně útočilo auto, dodávka, kamion. Případně třeba napíšete, že útočil terorista s nožem, mečem, mačetou (atd…), ale opět slovo “muslim” nebo “islám” ani nezmíníte.

Víte, kvůli komu jsou každodenně dívky ve Francii napadány? Víte, kvůli komu dochází denně například ve Švédsku k bombovým a granátovým útokům či třeba ke znásilněním? Ano, také švédská mainstreamová média to tají. Stejně, jako tají původce útoků média napříč EU, tedy útočí-li MUSLIM. 

V dnešním článku se poměrně podrobně rozepisujete o tom, jak “mladíci” ve Francii stále častěji útočí na ženy, ale nezmíníte PROČ je na ně útočeno, co za tím stojí a kdo jsou oni “mladíci”. Pokud se o tom ovšem nebude hovořit, nic se nezmění, oni totiž útočí právě kvůli takovým, jako jste vy, kvůli politicky korektním “novinářům”, kteří napříč EU nedovedou nazvat viníka pravým jménem a ukázat na to, kdo za útoky může.

Je zajímavé, že to byl před časem mimo jiné  právě Seznam, resp. Novinky, kdo propagoval Šojdrovou s Klusem a jimi prosazovaný “dovoz vousatých syrských sirotků z Pákistánu a Afghánistánu”. Protože právě tito “nezletilci bez doprovodu” k nám podobné manýry přivážejí.

Popsat důsledek a neuvést pravou příčinu je jen ukázkou toho, jak dalece je  nejen náš manipulativní mainstream ve vleku politické korektnosti. Pokud jste schopni v případě, že někomu uletí střecha napsat, že se jednalo o důsledek počasí, resp. orkánu, u něhož popíšete i původ, rychlost a další detaily, proč totéž neuvádíte u pachatelů těchto činů? Proč se opět skrýváte za oním politicky korektním slovem “mladík”??

Ostatně, před pár dny jsem zde psala o vraždě mladého Francouze v lyonském metru. Toho ubodali dva muslimští vetřelci, což se také snažil mainstream velmi úzkostlivě utajit. U nás se o tom snad dokonce ani nepsalo. Stejně tak byla cenzurována informace o tom, jak byl nedávno pobodán ve Francii řidič autobusu, přičemž na následky zranění posléze zemřel. I tam se snažili vše utajit, ovšem informace o původu pachatelů nakonec unikly. Žádný div, že i tentokrát šlo o muslimy. Ovšem náš mainstream jel ve stále stejné “lajně” politické korektnosti, takže zprvu nezveřejnil ani křestní jména pachatelů a už vůbec ne jejich podobu.

Dívky ve Francii budou nadále obtěžovány, bity a znásilňovány a to stále častěji, až se nakonec začnou oblékat stále cudněji, jen aby měly klid. Až jednoho dne zjistí, že na sobě mají burku. A nejen tam, postupně se to rozšíří po celé Evropě. A to díky většině Evropanů, kteří islám nepovažují za hrozbu. Za tu hrozbu jej ovšem nepovažují jen díky politické korektnosti, projevované dnes a denně především v mainstreamových médiích.

Chápu, že můžete namítnout, že vaše zdroje to neuvádí. Jenže komu jinému, než muslimům, vadí evropský styl oblékání žen? A to, že jsou podobné útoky právě ve Štrasburku na vzestupu není nic podivného, což dokazuje rychle rostoucí muslimská komunita – cituji z poněkud odvážnějšího zdroje:

“Vzhledem ke své geografické poloze a postavení evropského hlavního města je Štrasburk obzvláště atraktivní a tok migrantů je trvalý a na vzestupu, přičemž v roce 2019 to znamenalo zvýšení jejich počtu o více než 11 procent ve srovnání s předchozím rokem. Žádosti o azyl ve Štrasburku se mezitím za čtyři roky zdvojnásobily. Od 1 800 žadatelů v prefektuře Štrasburk v roce 2014 a 3 000 v roce 2016 po 4 000 v roce 2018.”

Mainstreamoví pisálkové, už chápete, kdo za útoky stojí???

(Visited 151 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Oni to vědí, ale mají své zadání – chlácholit, uspávat, omlouvat, zlehčovat. Dokud nebude dosaženo nadkritického množství slimáků a podvolení se islámu či občanské válce. U nás to vidím na většinové podvolení, ovšem ve stylu dvojí tváře jako za bolševika.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *