Soudem vynucené sňatky znásilněných nemuslimských děvčat s muslimy – i to je zrůdný islám (video)

Napsal
Sdílet článek

Už dřív jsem zde několikrát uvedla případy nucených sňatků dětských nevěst. V zemích jako je Pákistán, Afghánistán, Jemen, Írán či Somálsko není ničím neobvyklým, že rodiče prodají vlastní dceru předem domluvenému ženichovi, přičemž často jde dokonce ještě o poměrně malé dítě. Nevěsty se běžně prodávají už od jejich sedmi let, kdy jsou dle islámu dostatečně staré na sňatek. Podobné praktiky se nyní přenášejí i do Evropy.

V minulosti už jsem zde psala o tom, jak dopadají některá malá děvčátka po  nuceném sňatku. Nejedna svoji svatební noc s třeba i o dvě generace starším a mnohonásobně větším “ženichem” nepřežije. O jedné takové malé holčičce, která po svatební noci se čtyřicetiletým “ženichem” skončila mrtvá s vnitřním krvácením, jsem psala třeba zde. V tomto článku se pak můžete podívat na videu na to, jak je devítiletá holčička z podobného sňatku “nadšena”.

Výše uvedená děvčata měla tu smůlu, že se narodila do muslimských rodin, které považují děvčata za vedlejší nepříjemný produkt reprodukce, každý pravověrný muslim chce plodit především syny. Proto muslimové děvčata co nejdřív dohodí nějakému movitému ženichovi, aby z nich měli finančně alespoň něco. Tedy narodit se jako dívka v jakékoli ze zemí, které jsem uvedla ve výčtu výše, není žádná “výhra v loterii”. Rodiny, které mají už více dcer, navíc každou další často hned po narození zavraždí a spálí nebo zahrabou. V islámských zemích se tyto praktiky přehlíží.

Dnes chci ovšem psát o tom, co se děje například v Pákistánu, dříve hinduistické, dnes již islamizované zemi, ve snaze ji plně a co nejrychleji islamizovat. Snaha zlikvidovat jinověrce je tam více než urputná a za nezájmu jakýchkoli podvratných organizací zde dochází k systematickým únosům dcer hinduistů a křesťanů, jejich znásilňování muslimy a následné nucené konverzi. O těchto případech jsem zde nedávno psala, především coby varování, že Pákistánci a Afghánci patří k těm, kdo nyní nejčastěji míří do Evropy. A s sebou si nesou právě tyto zvyklosti.

Dalším otřesným případem, který otřásl pákistánskou křesťanskou komunitou byl případ unesené čtrnáctileté dívky, kterou její muslimský únosce brutálně znásilnil. Její rodiče ji nalezli a oni i dcera požadovali u soudu spravedlnost. Jaký byl verdikt soudu?? Dívka musí zůstat s muslimem, který ji znásilnil a automaticky se tímto stává muslimkou. Ano, to je rozsudek pákistánského soudu, který soudí dle práva šaría.

Představte si, že vám někdo znásilní dceru nebo vnučku a soud prohlásí, že dcera musí zůstat s násilníkem jako jeho manželka a přijmout jeho vyznání. A násilník samozřejmě nebude nijak potrestán, protože znásilnit káfirku je přece v pořádku, dělal to i pedofilní lžiprorok Mohamed. Tak přesně k tomu dochází v Pákistánu. Tento případ není zdaleka jediný, už stovky hinduistek i křesťanek dopadly stejně – byly uneseny a znásilněny, násilníkem pak donuceny ke konverzi. Většinou se jedná o děvčata mezi 10-16 lety. 

Rodiny děvčat už nemají šanci získat své dcery zpět. Ne v zemi, kde vládne šaría. V zemi, jejíž praktiky nijak nevadí všem těm údajně lidskoprávním organizacím. Ne, je totiž nezajímají tyto případy, stejně jako je nezajímá to, co se děje třeba v Nigérii, kde jsou systematicky vyvražďováni křesťané. A kým jiným, než opět muslimy. Tady je jim náhle nějaké BLM ukradené. Zajímavé, že?  Ale především značně pokrytecké. Zato OSN i EU  hned křičí, když se v Barmě snaží bránit muslimům, kteří se tamní hinduisty a buddhisty snaží velmi násilně islamizovat.

Možná si říkáte, proč o tom píšu, když se to odehrálo někde v Pákistánu. Píšu o tom právě proto, že z této země nyní přichází velký počet vetřelců do Evropy. Jedná se téměř výhradně o muslimy, kteří si nesou své zvyklosti s sebou. Pákistán byl relativně nedávno hinduistickou zemí, díky agresivitě muslimů byl pak velmi rychle islamizován a dnes jsou hinduisté a křesťané v této zemi velmi utiskovanou menšinou bez jakýchkoli práv. 

Islámské země jsou skutečným rájem pro pedofily. Hrdlořezové z ISIS běžně prodávali coby sexuální otrokyně děvčata od 5 let, někdy si je také brali za manželky. I proto si občas říkám, že tu islámskou invazi do Evropy musí vést pedofilové. Komu jinému, než muslimům a právě pedofilům by se islamizace Evropy nejlépe hodila? A všimněte si, že pedofilie, se stala zcela legální po celé Evropě, dokonce i u nás mají dávno pedofilové svoje stránky a účastní se Prague Pride. Pro podobné devianty je islamizace pravým požehnáním.

Na video v AJ, které pojednává o případu nedávno znásilněné čtrnáctileté křesťanky, která byla díky soudnímu verdiktu nucena se za násilníka provdat a konvertovat k islámu, se můžete podívat níže. O těchto případech vás mainstream nikdy informovat nebude, protože by tak musel ukázat pravou zrůdnou tvář islámské ideologie:

 

 

 

 

(Visited 13 027 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *