Nyní povinné respirátory a příště „koncentráky“ – vše po vzoru německého protektora?

Napsal
Sdílet článek

Všimli jste si, jak poslušně naše vláda „panáčkuje“ podle toho, jak zavelí mamá Merkel? Když cokoli zavedou v Německu, tak to musíme my a Rakušané zavést také. Nebo se o tom alespoň začne uvažovat a pak se to buď zavede nebo ne. Je-li příliš velký odpor veřejnosti, vláda nakonec couvne nebo se nové nařízení či restrikce jen odloží na dobu, kdy pro jeho zavedení bude příhodnější doba. Pokud není velký odpor, nesmysl se realizuje. Jako nyní s nápadem na povinný respirátor.

Jak jste možná také už před nějakým týdnem zaznamenali, tak nejprve tuto povinnost v obchodech a hromadné dopravě zavedli v Německu, od pondělí budou respirátory povinné v Rakousku a naše vláda už o nich taktéž uvažuje. Mělo by jít o respirátory FFP2, které by se měly – stejně jako v obou uvedených zemích – povinně nosit v hromadné dopravě a obchodech.

Tedy ptám se vlády, zda nám všem ty respirátory poskytne zdarma, pokud už ten nesmysl – nejspíš na příkaz velké Führerin – hodlá zavést také u nás? Nebo to snad bude jako s těmi rouškami, když nám je vloni na jaře dali příkazem a tvrdili, jak je všichni dostanou poštou, aby nakonec nikdo nic nedostal? Tehdy to  většina z nás bez řečí akceptovala a roušky jsme si obstarali sami. Ale nyní? Co budou chtít po nás příště? Plynové masky, pláštěnky a gumové rukavice?

Za sebe tedy mohu říct, že nehodlám za nesmyslný respirátor utratit ani haléř, tam, kde je to povinné, používám látkové roušky ještě z jara, které pak vyperu. A ty používám skutečně jen tam, kde je to povinné (obchod, pošta, úřad) jen proto, že nechci děsit občany, vystrašené z mediální propagandy a poplašných zpráv Flégra, Kubka, Prymuly a dalších dobře placených strůjců covidové paniky.

Respirátory FFP2 prý mají chránit jak okolí, tak nositele, přičemž  roušky mají údajně chránit ostatní, ale ne toho, kdo je nosí. Tedy to nám alespoň tvrdí ti, kdo po nás jejich nošení žádají. OK, jsem s tím srozuměna a rovnou říkám, že se nepotřebuji chránit. Ať se tedy chrání ti, kdo mají pocit, že respirátor nosit musí. Navíc, vidíte, jakou podpásovku sami sobě nyní tyto ikony „svědků covidových“ dali?  Podle toho, co tvrdí ti, kdo povinné nošení respirátorů FFP2 prosazují, mohli tyto respirátory všichni svědci covidovi nosit od začátku a nemuseli by se přece nijak bát! Logicky by pak neohrozili nejen ostatní, ale hlavně sami sebe!

Tedy ptám se, proč by měl být tento respirátor povinný? Proč jej nedáte jen jako doporučení všem svědkům covidovým?? Jakou dává plošný příkaz logiku?? Nezodpovídá snad každý sám za své zdraví? Kuřákům také nezakazujete cigarety a alkoholikům alkohol!! Obézním neberete tučné pochutiny! Proč tedy chcete nyní dávat všem příkazem respirátor, stačí-li údajně na ochranu ostatních rouška?? 

Všechny tyto nesmysly i další (jako například ten, který říká, že po 21. hodině vychází ven coviďáci a řádí jako šílení až do rána) zavádíte na základě příkazu vaší velké Führerin z Berlína či té druhé z Bruselu? Ostatně, všichni víme, že by to nebylo poprvé, co tuto protektorku posloucháte jako hodinky. Stejně tak všichni víme, že ve skutečnosti nám vládne někdo úplně jiný, postavený ještě výš, než nějaká východoněmecká svazačka. I ona je pouhou loutkou, pouze poněkud výše postavenou, než naše loutky. Ostatně, stačí se podívat na exponenty Deep statem ovládaného  Aspen institutu a najdeme tam půl vlády.

Tedy posloucháte-li své páníčky tak pozorně, pak mám jeden docela zásadní dotaz. V Německu už zavádí pro občany, kteří poruší karanténu, speciální detenční zařízení, která budou dokonce střežená, tedy jakési koncentráky. Jeden už je v Drážďanech, další detenční zařízení se připravují. Tedy budou takové koncentráky také u nás? Předpokládám, že ano, zatím docela slepě přebíráme z Německa kdeco.

Na to, jak novodobý německý „koncentrák“ v Drážďanech vypadá, se můžete podívat zde:

Tato detenční zařízení budou využívána pro občany, kteří budou covid pozitivní a poruší karanténu. Zařízení budou střežená, přičemž k tomuto účelu mají být využiti bachaři v penzi. Budou časem sloužit tato zařízení třeba i pro neočkované?

Budeme se i zde „opičit“ po sousedech?

 

 

 

 

4.9/5 - (9 votes)
(Visited 312 times, 1 visits today)
Sdílet článek

5 comments

 1. Samozřejmě, že je to celé o byznysu s respirátory. Každý zloděj si chce ukousnout.

  Řešením je pasivní resistence.

  Docela by mne zajímalo, jak bude naše strana a vláda řešit situaci, kdy si na kus hadru natisknu CE symbol a označení FFP2. Budou muset dokázat, že tomu tak není. Tedy znalecký posudek. A když to udělá nezanedbatelná část obyvatelstva, systém se zahltí.

  Kdepak jste, pane, ten respirátor získal?
  Támhle od toho pána támhle za rohem, co je tam prodává … jejda, kde je?
  Ale byl tam, Herr Komissaar, na vlastní voči jsem ho tam ještě před chvílí viděl. A vůbec, odmítám vypovídat.

 2. Respirátory FFP2 nechrání proti virům SARS, jak lživě tvrdí vláda a experti

  Jde jen o další fázi vymývání mozků obyvatelstva k poslušnosti podle modelů vypracovaných různými sektami (známý experiment CIA – Jim Jones a Jonestown např.)

  Příště přijdou s povinným nošením plynové masky a atombordelu

  A poté, co zakázali sport, který podporuje imunitu, tak zakážou i chůzi

  1. S tím FFP2 samozřejmě máte pravdu a většina lidí, která se touto problematikou zabývá aspoň trochu, to ví taky. Proto mne taky nechává klidným možné obvinění ze „šíření lidské smrtelně nebezpečné nemoci“, protože ochranný účinek prokázat opravdu nejde.

   A tak si zatím hraju na (minimalistického) rouškaře.

   Zatím. Než nazraje čas.

  2. Morální devastace ovčanstva to umožňuje. Protestní hlasy ani není třeba již více umlčovat, jejich hlas se ztratí ve všeobecném Béééééééééééé. sad

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *