O invazi muslimských vetřelců, islamizaci Evropy i rychle se islamizující ČR (audio)

Napsal
Sdílet článek

Dnes jste si mne mohli v premiéře poslechnout v pořadu na Svobodném vysílači. V debatě jsme probírali otázky islamizace Evropy, ale v mnohém jsme se věnovali i podivuhodně rychle postupující islamizaci České republiky, apatii občanů, kteří islamizaci nevnímají a chovají se úplně stejně, jako občané v západních zemích. A to i přesto, že máme v příkladu západní Evropy varovné memento.

Mimo islamizace Evropy a ČR a s ní související muslimské invaze jsme se dotkli také tématu přituhující cenzury. Pokud jste neměli možnost pořad slyšet a tato tematika vás zajímá, můžete si mne poslechnout dodatečně níže.

Za poněkud neumělý přednes se omlouvám, hovořila jsem spatra, bez taháku a větší přípravy. pardon

(Visited 141 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. https://www.novinky.cz/auto/clanek/na-duhovem-prechodu-tolerance-nechal-stopy-od-pneumatik-policie-ho-vypatrala-40330359#source=hp&seq_no=17&dop_ab_variant=0&dop_req_id=LaM15Zmk7KU-202007132051&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=
    Ještě chce někdo tvrdit,že Husákovo ČSSR pod vedením KSČ bylo zemí nesvobody??Proti těmto zparchantělým demokratům je KSČ přímo vzor SVOBODY a DEMOGRACIE!!!!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *