O tom, kterak si eurosoudruh Kolaja zahrál na soudruha Biľaka a eurosoudruzi z Bruselu na Brežněva

Napsal
Sdílet článek

Zvací dopis může mít mnoho podob. Většina z nás zná zvací dopis z roku 1968, který si můžete přečíst třeba zde. No a pak tu máme novodobé pisatele zvacích dopisů. Takové ty Biľaky dnešní doby, kteří se velmi rádi vtírají do přízně svých loutkovodičů třeba právě podobnými dopisy – vzpomeňte například na nedávný „zvací dopis“ do kongresu USA, požadující utužení cenzury, který podepsali poslanci 7 parlamentních stran – nebo aktuálně zvací dopis eurosvazáka Kolaji z Pirátů, ve kterém si v Bruselu stěžuje na „nedemokratickou“ a vůbec pro EU špatnou volbu členů Rady ČT.

Od samého začátku, co vstoupili do Sněmovny mladí eurosoudruzi Piráti – asi nejvíc prorežimní a probruselská strana u nás –  jsem měla občas jakýsi pocit deja vu. Vzpomněla jsem si na VŠ, kde byl předsedou SSM takový velmi agilní svazák, který i nás, ostatní studenty oslovoval „soudruzi a soudružky“, což nám samozřejmě tehdy, v osmdesátkách, připadalo směšné. To, že se pak v roce 1989 z tehdejšího nadšeného soudruha stal náhle ze dne na den kovaný „demokrat“ a antikomunista byla klasika té doby. Tak právě tohoto mladého soudruha mi Piráti velmi připomínají.

Nejprve jsem je považovala za jakousi mládežnickou „odnož“ TOP0,09, nicméně postupně jsem zjistila, že jsou ještě více prorežimní a rektální alpinismus Bruselu zvládají na jedničku s hvězdičkou, zatímco jejich starší kolegové „jen“ na jedničku.

Ze všech našich stávajících europoslanců opravdu nejposlušněji šlapou bruselskou brázdu právě Piráti, kteří hlasují pro cokoli, v čem se EU zavděčí. Jako jediná česká strana například hlasovali pro migrační dálnici z Afriky, která měla zcela legalizovat africkou invazi a velmi výrazně zjednodušit získání azylu pro africké vetřelce.

Zde dokonce i jejich starší vzory TOP0,09 hlasovaly proti.  Toto hlasování dopadlo tak, že návrh neprošel o pouhé dva hlasy! V celém europarlamentu tedy stačili jen dva další podporovatelé nezřízené africké invaze navíc a prošel by pro Evropu doslova zničující dokument. Tedy třeba by stačilo o dva Piráty víc. Tak si říkám, jaké je štěstí, že Piráti, kterým dávaly průzkumy do EP kolem 20% nakonec zůstali jen u nějakých  asi12%.

Dalším příkladem, kdy se Piráti nedávno náramně „odkopali“ byla i rozprava kolem vydání poslankyně Karly Maříkové za výrok o invazních druzích. Měla jsem čas sledovat až asi poslední hodinu a půl rozpravy, nicméně viděla jsem hovořit jak tři Piráty, tak Kalouska. Zatímco Kalousek – kupodivu – hovořil vcelku smířlivě a zdálo se, že má nejspíš „hladinku“ tak akorát a dobrou náladu, tak Piráti to nejspíš s hulením  trávy poněkud přehnali, protože všichni tři, které jsem viděla hovořit, se vůči výroku vyhrazovali a co víc, vadilo jim, že paní Maříkovou její spolustraníci podpořili! Dle názoru Pirátů se od ní měli distancovat a podrazit tak nejen vlastní členku, ale i voliče, jejichž názor je shodný s výrokem. Pak se také většina z nich zdržela hlasování a jeden byl pro vydání.

Piráti jsou skutečně taková TOP0,09 na druhou. Tedy mnohem fanatičtější eurohujeři, nekritičtí zastánci prakticky všeho, co současná EU a tedy vládnoucí režim prosazuje. Jsou zastánci jak nezřízené masové muslimské invaze, tak multikulturalismu, LGBT ideologie či cenzury názorů, které nejdou v té „správné Bruselem vytyčené lajně“.

A nyní konečně zaměřme pozornost k eurosoudruhovi Kolajovi. To je ten mladý budovatel lepších multikulturních zítřků, který má za hobby bonzování v EU. Tomuto agilnímu eurosvazákovi se nelíbilo, že by mělo být v Radě ČT i zastoupení jiných, než Bruselem ražených názorů. Dle tohoto eurosoudruha totiž v naší republice jiné, než tyto názory neexistují. Jal se tedy žalovat v Bruselu, jak všichni jistě víte.

A bruselští eurosoudruzi na „zvací dopis“ velmi rádi a rychle odpověděli. Cituji z dopisu bruselského politbyra našim poslancům:

„Jsme znepokojeni, že složení Rady již nelze považovat za nestranné a vyvážené napříč politickými skupinami. Zvolení kandidáti odrážejí jednostrannou politickou nerovnováhu a to otevírá riziko přímého politického vlivu.“ 

Takže eurosoudruzi jsou zděšeni asi podobně, jako byla hned po volbě členů rady zděšena i expertka na zděšení Mirka Němcová, zvaná rohlíková. No, tak to už je co říct. Takže vážení eurosoudruzi z Bruselu a eurosoudruhu bonzáku Kolajo – víte, jak má taková Rada ČT vypadat a kdo ji volí? Cituji:

Rada ČT je kontrolní orgán televize a jejího managementu. Má patnáct členů, které volí a odvolává Poslanecká sněmovna, a to tak, aby v ní byly zastoupeny významné regionální, politické, sociální a kulturní názorové proudy. Členové jsou voleni na funkční období šesti let, přičemž každé dva roky je volena jedna třetina členů. Ti mohou být zvoleni opětovně.

Vážený eurosoudruhu Kolajo, současná Rada ČT plně souzní s tzv. „bruselskou lajnou“ – tedy nenajdete tam nikoho, kdo by byl výrazně kritický k EU. Vlastně až do nedávné volby Rady ČT se tam nikdo takový nenašel. Stejně tam neměl přístup žádný kritik bruselské nečeské TV. A to přesto, že nemalá část občanů je velmi silně kritická k EU a mnoho našich občanů má dokonce zájem o co nejrychlejší CZEXIT. A najde se i spousta občanů, kteří jsou velmi kritičtí k bruselské hlásné troubě, za kterou se tak bijete. Naše názory, tedy názory odpůrců EU i ČT, tam nikdy nikdo neprezentoval. A to přitom i my, kdo se s vámi v ničem neztotožňujeme musíme platit povinné výpalné.

Navíc, ve Sněmovně proběhla tajná volba, přesně dle regulí. Co jste za „demokrata“, který neuznává demokracii samu? Jak se vůbec odvážíte tvrdit, že jste demokrat? Ať už vy nebo kdokoli z těch, kdo se vůči volbě vymezili?

To si jako vážně myslíte, že celá republika má  jeden jediný názor na vše – a to ten váš? 

Eurosoudruhu Kolajo, víte, co je to totalita? To je systém, jehož základním znakem je právě prosazování jediného možného názoru a ideologie a perzekuce názorů opačných. Tedy vy sám jste zastáncem skutečné totality a jste dokonce ochoten za ni bojovat podobně, jako celá vaše partička. Nelze než zkonstatovat, že přišla doba, kdy se fašisté vydávají za antifašisty.

Pokud tedy někdo nedodržuje nastavená pravidla pro složení Rady ČT, pak jste to právě vy a bruselští potentáti, k nimž se lísáte jako věrný a vždy poslušný pinčlík. Váš „zvací dopis“ a jejich okamžitá odpověď jsou toho zářným důkazem. To vy se bijete za to, aby se jiný, než váš názor v Radě ČT nemohl za žádných okolností prezentovat. 

 

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 103 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *