O usínání a probouzení

Napsal
Sdílet článek

Lídři pražských kandidátek

se předvolebně sešli na ČT 24 (moderoval Jakub Železný). Nebyla to žádná extra estráda, protože tam nebyl ten, jo a také ten. Ale přece!

Patrik Nacher si neodpustil k paní Pekarové, Adamové:

Kolegyně Pekarová usíná se slovem Babiš a probouzí se se slovem Agrofert.“

Patriku, jak to víte? Vy jste u toho když Markéta usíná i když se probouzí? Mám takový dojem, když už pronášíte se kterým slovem kdo usíná a se kterým se probouzí, že byste měl udělat i nějaký průzkum v řadách ANOdam. Konkrétně u jedné, která se za svého šéfa (i Vašeho) bije vždy jak lvice. Ona, ta Klára, snad ani nedýchá, jak ze sebe vždy chrlí a chrlí ANOřeči.

A ještě, pane Nachere, mých pár slov, konkrétně k Vám. Nebudou se Vám líbit, což tuším, ale když Vy jste si dovolil být ke konkrétní ženě tak intimně osobní, budu k Vám, i když jen zde pár slovy, osobní i já. Když Vás kdekoliv a kdykoliv v médiích slyším, nejraději bych neslyšela. Ale přece nebudu kvůli Vám hluchá! Může Vás potěšit, že nejste sám, koho bych nejraději neslyšela. Doufám, věřím, že již brzy po některých nebude na naší politické scéně vidu ani slechu, avšak bude trvat nějaký čas, než se po nich uklidí a vyvětrá smrad.

  • MAJKA DUBOVÁ
3/5 - (2 votes)
(Visited 50 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *