O víkendu nejspíš dojde k rozhodnutí, které státům EU zajistí předání zbytků suverenity 4. říši

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak o víkendu se má jednat o sumě 750 miliard eur, které jsou prezentovány coby jakýsi „záchranný koronavirový balíček“. Ve skutečnosti však ve finále žádnou záchranou tyto peníze nebudou, EU si tak jen zařídí totální podřízenost zemí, které se dosud jakkoli vzpíraly. Navíc budou méně zadlužené země ručit zemím bankrotujícím, jako je Itálie či Řecko.

Je třeba si nejprve uvědomit, že sama EU žádné peníze negeneruje, ale jen prožírá, tedy než někdo bude pět chvály na 4. říši, tak by si měl uvědomit, že většině evropských zemí by bylo bez bruselského molocha a statisíců parazitů na něj napojených mnohem lépe, neboť jednotlivé země by tuto pijavici nemusely živit. I v tomto případě tedy nejde o žádnou pomoc EU, neboť tyto peníze si i rozhazovačná EU musí půjčit a za dluhy pak budou ručit jednotlivé členské země. Úplatky zadluženým a krachujícím zemím s eurem pak mají zajistit, že tyto země z EU neodejdou. Vrcholem toho, jak si pak EU zajistí další přísun peněz budu celoevropské daně.

Pokud by Evropa fungovala na principu úzce spolupracujících plně suverénních zemí, jejichž spolupráce by byla založena na vzájemných bilaterálních – samozřejmě vždy oboustranně výhodných –  vztazích, pak by veškeré finance, které musí evropské země do Bruselu posílat, zůstaly „doma“. Také by se ušetřilo za zavádění různých unijních regulací, za platy úředníků napojených na EU na národních úrovních, nebylo by zde značné korupční prostředí v souvislosti s přidělováním dotací a vlastně ani pokřivené podnikatelské prostředí. Bez EU by si pak každý stát v případě nutnosti dělal vlastní dluhy, které by si i sám splácel, nebyla by zde povinnost splácet dluhy krachujících zemí.

Žádná země by neměla právo zasahovat do vnitřní politiky té druhé, neexistovalo by žádné euro, ale národní měny tak, jako tomu bylo dřív. Nikdo by nám nevnucoval muslimské vetřelce, nenutil by nám žádná pravidla, na kterých se dohodne zkorumpovaná EK, jejíž politika je plně pod vlivem nadnárodních megakorporací, v jejichž zájmu byla ostatně EU založena. Právě pro tyto obří nadnárodní korporace EU pracuje a právě tyto korporace, které vlastní hrstka lidí (často mimo EU), nám ve skutečnosti vládnou. I v EK jsou pouhé loutky, dávno předem pečlivě vybrané (ovšem lidmi nevolené, pouze dodané politiky, kteří jsou sami loutkami).

Ti nejvyšší jsou pak pečlivě vybráni a instruováni dlouho dopředu, třeba na jednáních Bilderbergu, jako současná šéfka EK Lejnová, která se – jaká náhoda – těchto srazů účastnila pravidelně, několik let před eurovolbami. Podobně, jako se jich několik let před svým zvolením kancléřkou účastnila třeba Merkelová.

Předem pečlivě zvolené a dobře „instruované“ loutky najdeme na všech vyšších pozicích. K nim patří i kolaborantka a vrchní cenzorka EU Jourová. Také ona byla dozajista předem vybrána a naší plně loutkovou vládou dle dohody na svůj post již dvakrát dosazena.

Víkendový summit má za úkol především posílit globalizaci, o kterou jde od začátku především. Ponese se ve znamení předání posledních zbytků suverenity většiny evropských národů Bruselu, potažmo právě nadnárodním korporacím, v jejichž zájmu byla tato instituce založena. Právě tyto korporace tlačí na globalizaci, protože jsou to ony, kdo z ní nejvíc profituje.

Většina zemí s krokem EU, který má zajistit utužení závislosti členských zemí na 4. říši, souhlasí. Tedy vyjma Orbána, který byl maďarským parlamentem pověřen tím, aby na nic protinárodního nepřistupoval. Je otázka, zda nakonec i on nebude zlomen, rozhodně by to nebylo poprvé. My samozřejmě patříme – jako takřka vždy – k poslušným lokajům, o čemž ostatně svědčí i toto hlasování PS, které dává premiérovi zelenou k tomu, aby v Bruselu vše odkývl (ostatně, jak můžete vidět, i Babiš sám hlasoval pro).

Brusel navíc nadále trvá na šílenostech ohledně Green dealu, zde nijak původní plány neredukuje. Tedy už nyní je skoro jisté, že právě plnění cílů Zeleného údělu bude jednou z podmínek půjčky, které budou muset být plněny.  Po víkendovém jednání nejspíš naděje mnoha evropských euroskeptiků pohasnou. Poté už totiž bude velmi obtížné tento moloch opustit. Přerozdělených 750 miliard eur uváže do lokajského chomoutu několik dalších generací.

5/5 - (3 votes)

(Visited 2 945 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *