Obyvatelky ostrova Lesbos protestovaly proti neziskovkám a vetřelcům, devastujícím jejich ostrov (video)

Napsal
Sdílet článek

Ostrov Lesbos doplácí na svoji polohu tím, že právě tam připlouvá nejvíce invazistů. Právě tento ostrov pak na jejich přítomnost doplácí rabováním, ničením olivových sadů, loupežemi, krádežemi zemědělských výpěstků na polích i domácích zvířat, ničením kostelů, znásilněními, ale už se vyskytly i vraždy. Obyvatelům vadí i všudypřítomný nepořádek a hluk. Už pět let se necítí bezpečně a vše spěje spíš k horšímu.

Ženy z ostrova Lesbos protestovaly proti neziskovkám a nelegálním vetřelcům, kteří od roku 2015 výrazně změnili život na ostrově. „Jsme tu pro naše děti a pro naše domovy,“ uvedly ženy, které se v pondělí odpoledne shromáždily na křižovatce Petra-Molyvos-Anaxos, aby protestovaly proti invazi a jejím dopadům na region. Ženy z této oblasti sepsaly protestní usnesení, v němž vyjádřily nesouhlas s existencí neziskovek, které profitují z invaze do Řecka na úkor místních obyvatel ostrova, kteří trpí astronomicky zvýšenou kriminalitou na kdysi poklidném ostrově.

„Využili naší lidskosti a tolerance,“ řekla protestující, když připomněla, že obyvatelé ostrova byli kdysi nominováni na Nobelovu cenu míru za svou roli při pomoci nelegálním vetřelcům od roku 2015. Zároveň bylo zdůrazněno, že celá tato záležitost má přímý dopad na práci místních obyvatel, která byla nenapravitelně ovlivněna. Během pokojného protestu matky vysvětlily, že jejich děti emigrují z ostrova, protože říkají, že už na tomto místě nemají budoucnost.

Mnozí viděli své domovy, farmy a kostely zcela zničené tisíci volně se potulujících ilegálních vetřelců. I když jsou na vině nelegální vetřelci, mnozí z místních obyvatel viní především neziskovky, které místo pomoci jen situace zneužívají. Místní obyvatelé, kteří protestovali, požadovali vyhnání neziskovek z ostrova a to, aby řízení problému převzal stát.

K výše uvedenému jen podotýkám, že takto se jim vrací jejich původní vstřícnost. A přesně tímto by se měli poučit všichni pomatení sluníčkáři, kteří o podobné multikulturní obohacení stojí.

Na ostrově Lesbos stále zůstávají tisíce nelegálních vetřelců, kteří čekají na šanci dostat se dál do Evropy. Aby se pak cokoli změnilo, musely by se předně hlídat hranice a také by muselo dojít k co nejrychlejší deportaci VŠECH vetřelců.

K tomu však nikdy ve skutečnosti nedojde, protože je to právě EU, kdo tuto invazi podporuje a především financuje právě podvratné promigrační neziskovky, kterých by se chtěli Řekové zbavit.

Ostrov Lesbos nám ve zmenšeném měřítku názorně ukazuje to, jak bude vypadat Evropa poté, kdy se ještě víc těmito vetřelci zaplaví.

5/5 - (3 votes)

(Visited 328 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. dostávají jen to,co celou dobu chtěli-bohužel tu jejich humanitu obsírají i ti,kteří už ze začátku říkali,že je to k ničemu

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *