Očkovaní se netestují proto, aby bylo možno zahájit štvanici na neočkované

Napsal
Sdílet článek

Logika, kterou znali po staletí i naši předkové říká, že příchod chladnějšího období je ve znamení příchodu chřipky či běžných viróz. Vzhledem k tomu, že nepřesné testy odhalí i kdejakou virózu, je pravděpodobné, že pozitiv bude – i v kontextu testování na školách – stále víc.

Všichni neočkovaní se dnes musí testovat ať už jdou takřka kamkoli, zatímco očkovaní, byť sami přenašeči se zřejmě testují jen tehdy, kdy mají vážné příznaky onemocnění.

Stejné je to i na školách. Syn je dospělý, jeho spolužáci – maturitní ročník – tedy také. V jejich třídě jsou 2/3 žáků očkovány a jen 1/3 (včetně mého syna) spadají do neočkovaných.  Ve školách se testuje 2x týdně, ale – jak mi syn potvrdil – testovali se jen neočkovaní!!  V současné době je očkování dostupné pro žáky 2. stupně ZŠ, všechny studenty SŠ a VŠ.

Tedy školáci od 2. stupně ZŠ nahoru se testují jen neočkovaní, stejně se testuje celý první stupeň ZŠ, neboť tyto děti zatím nejsou objektem genové terapie. Tedy zdůrazňuji “zatím”, neboť Aspeňák Vojtěch už před časem hovořil i o jejich brzkém očkování. Konkrétně o očkování dětí od 6 měsíců. K tomu jen podotýkám, že Mengele by se styděl, jaký byl proti Faucimu, Gatesovi a dalším jeho nástupcům či poskokům břídil.

Je neuvěřitelné, že propaganda zdůrazňuje, že téměř všichni pozitivní jsou neočkovaní. Ale už manipulátoři z řad politiků a médií neuvedou, že je to proto, že očkovaní se téměř vůbec netestují. Skutečně se v naší zemi najde tolik idiotů, kteří jim na tuto mantru, kterou opakují i všichni propagátoři genové terapie (Vojtěch, Kubek, Flegr, Prymula apod..) naletí? Nebo si snad tito manipulátoři neuvědomují, že mezi očkovanými nemohou najít pozitivní když je nikdo netestuje??

Je mi jasné, že tyto narážky na neočkované mají do budoucna vést k tomu, aby na ně mohl být veden hon. Na neočkované se bude svádět kdeco, vše bude směřovat k tomu, aby k aplikaci Fauciho genové terapie donutili téměř každého. Aby na ně tlačila rodina, známí, kolegové…. I proto nesmí veřejností rezonovat žádné hlasy, upozorňující na nebezpečí toho, co někdo nazývá  “očkováním”.

A nepochybuji, že loutková vláda zavede i “očkovací povinnost.” A je jedno, kdo tam bude. Ti, co mají nejlepší preference (ANO, Pirátostan a SPOLU) jsou v tomto ohledu jedna a ta samá parta, s totožnými loutkovodiči a co se týká honu na neočkované, tak v tom si si velmi souzní. Ostatně, každý neočkovaný, který kohokoli z uvedených volí, musí být blázen, protože volí proti sobě.

Tímto článkem jsem vlastně jen chtěla upozornit na další nepokrytou lež dobře placených “odborníků” a vládních poskoků. Pokud se nestydí šířit tak nestoudnou lež – či spíše manipulaci, neboť jen “zapomínají” dodat, že očkovaní nejsou tak často pozitivní proto, že se netestují – tak mohou lhát a manipulovat i v čemkoli dalším.

A na závěr jen taková malá zdánlivá odbočka. Při nástupu Hitlera přicházela goebbelsovská propaganda s jeho adorací, v kinech byly promítány propagandistické filmy 3. říše a Hitler byl oslavován coby mesiáš. Historie se opakuje. Také dnešní propaganda nám představuje film o mesiáši Faucim.

Systém se nás snaží vmanipulovat do něčeho, do čeho byl lid manipulován i v minulosti. Nedejte se, neposlouchejte loutky v médiích a vládách. Hledejte vlastní zdroje a odborníky. A hlavně, nenapadejte ostatní za jejich názory, ať už očkovaní neočkované nebo naopak. Nenuťte nikoho k tomu, co nechce. Pokud se nechceme podrobovat genové terapii, tak víme proč. Ale ani nikomu nerozmlouvejte toto tzv. “očkování”, je-li již rozhodnut, je to jeho věc a jeho život…

O to jim jde, rozeštvat lidi. Nenaleťte současné mainstreamové propagandě, od té goebbelsovské se nijak neliší. Je možná jen o něco promyšlenější…

 

 

(Visited 4 889 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Ve statech, kde je nejvice vopichanych s mRNA svinstvem je nejvice novych pripadu nakazeni. Viz statisticke grafy v:
    //www.tagesschau.de/inland/coronavirus-karte-deutschland-101.html

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *