Odborníci varují, ale Bergoglio k vakcinaci tvrdí: „Musí se to udělat!“

Napsal
Sdílet článek
Na veřejné diskuzi vědců se odkrývá podstata tzv. nové mRNA vakcíny, která ve skutečnosti není tradiční vakcínou, ale je nástrojem k masovému zmrzačení a genocidě lidstva.

Dr. David Martin: Musíme si v tom udělat jasno. Výraz „vakcína“ se používá, aby se tuto věc podařilo propašovat v rámci výjimek v oblasti zdravotnictví. Toto však není vakcína. Jedná se o mRNA pokrytou vrstvou tuků, která je dopravena do buňky… aby ta začala tvořit patogen.
(Normální) vakcína musí stimulovat imunitu člověka, který ji přijímá, ale také musí přerušit přenos nákazy. A to tato (mRNA) „vakcína“ nedělá. Vlákno mRNA, které putuje do buňky, nemá přenosu viru zabránit.
Kdybychom řekli, že dáme lidem preventivně chemoterapii na rakovinu, kterou nemají, všichni by se vám vysmáli, protože je to hloupý nápad. Jenže to je přesně to, co se zde děje!
(Tato mRNA „vakcína“) je mechanické zařízení ve formě velmi malého technologického balíčku, který se zavádí do lidského systému, aby aktivoval buňku, a ta začala vyrábět patogen… Jedná se o chemické patogenní zařízení, které je ve skutečnosti určeno k uvolnění produkce chemických patogenů v buňce. Je to zdravotnický prostředek, ne lék. Takže v tomto musíme mít opravdu jasno, abychom nenaletěli na jejich hru, protože jejich hra je, že když o tom budeme mluvit jako o vakcíně, dostaneme se do rozhovoru o vakcíně. Jenže toto, podle jejich vlastního přiznání, není vakcína.
Dr. Judy Mikovitsová: Ano, je to syntetický patogen.
Právník Rocco Galati: Je-li to patogen – tak to znamená, že z toho budu nemocný.
Dr. Judy Mikovitsová: Přesně tak.
Dr. David Martin: Kvůli tomu byl také vyvinut, abys z něj onemocněl. Dostaneš injekci s chemickou látkou, která má způsobit nemoc, ne vyvolat imunitně-transmisní odpověď. Jedná se o to, abys onemocněl, a aby to byly tvé vlastní buňky, které tvé onemocnění způsobí.
Právník Rocco Galati: Takže to spustí autoimunitní odpověď (nevyléčitelnou nemoc)?
Dr. Judy Mikovitsová: Může ji spustit a spustí…
Dr. David Martin: … kromě mnoha jiných věcí… (pozn: jako je například i čipování)
Dr. Judy Mikovitsová: Může způsobit přímo roztroušenou sklerózu, Lou Gehrigovu chorobu, Alzheimerovu chorobu, protože právě taková je exprese této patogenní obalové vrstvy; může urychlit rozvoj rakoviny… je známo po celá desetiletí, co tento mechanismus může způsobit. Doslova je vám do těla injekčně vpravena infekce.
Nyní se podívejme, co k mRNA vakcinaci říká pseudopapež Bergoglio.
Citace Bergoglia„Věřím, že je etické nechat se naočkovat.“
Komentář: Tím Bergoglio říká, že je etické nechat se zmrzačit, nechat se očipovat, anebo dokonce usmrtit.
Citace Bergoglia„Není to volba mezi ‚pozdává se mi to, nepozdává se mi to‘, jedná se o etickou volbu.“
Komentář: Jinými slovy etická volba podle Bergoglia znamená, že nemáte na vybranou, musíte vakcínu přijmout.
Citace Bergoglia„… protože je ve hře vaše zdraví, život, ale zahráváte si i s životy ostatních.“
Komentář: V tom má Bergoglio pravdu. Ve hře je skutečně naše zdraví a život. Ale ne my, to Bergoglio si doslova a do písmene zahrává s životy ostatních! Nutí je k fatálně nebezpečné vakcinaci, před kterou špičkoví odborníci naléhavě varují.
Citace Bergoglia„Příští týden se začneme očkovat i tady…“
Komentář: Buď půjde o podvod, anebo se Vatikán s Bergogliem stává sebevražedným precedentem. Svádí nejen katolíky, ale i všechny křesťany a celý svět!
Citace Bergoglia„… a já už se zaregistroval (na vakcinaci).“
Komentář: To znamená, že do 16. ledna by měl Bergoglio přijmout vakcínu. Zřejmě přijme nějaké placebo, ale do světa půjde bombastická reklama, že tzv. Svatý otec František přijal vakcínu proti covidu-19! Ergo – všichni katolíci ho nyní poslušně následujte. Tento vlk převlečený za pastýře nedává život za své ovce, ale život jim bere, a navíc je strhává do věčné záhuby! On si umí zařídit, aby mu mRNA vakcínu nedali, jenže to katolíci nesmí vědět. Musí tomuto profesionálnímu podvodníkovi a lháři – ke své zhoubě – slepě důvěřovat.
Citace Bergoglia„Musí se to udělat.“
Komentář: Bergoglio, který všude propaguje subjektivní přístup, dokonce i k Božím přikázáním, najednou k sebevražedné vakcíně kategoricky prohlašuje: „Musí se to udělat!“
Citace Bergoglia: „Nechápu, proč někdo říká: ‚Ne. Vakcína je nebezpečná‘.“
Komentář: Všichni svědomití odborníci a vědci se jednotně shodují na postoji: „Ne vakcíně! Je nebezpečná!“ Bergoglio, analfabet v medicíně, to nechápe. On se proti nim staví bez jediného argumentu.
Citace Bergoglia„Pokud vám ji však lékaři představí jako něco, co může být v pořádku a nemá žádná zvláštní nebezpečí, proč ji nepřijmout?“
Komentář: Takoví lékaři, kteří nám mRNA vakcínu představí jako něco, co může být v pořádku a nemá žádná zvláštní nebezpečí, lžou, stejně jako lže Bergoglio.
Citace Bergoglia„Jedná se o sebevražedné popírání, které já nedokážu vysvětlit. Nyní se musíme nechat naočkovat.“
Komentář: Toto je vrchol Bergogliánské demagogie! Tvrdit, že se musíme nechat naočkovat, je masová sebevražda. To, že k ní nabádá (pseudo)papež, nedokáže člověk užívající rozum vysvětlit.
Prosazovat pod rouškou vakcíny prostředek k masovému zmrzačení lidstva a jeho následnému vyhlazení, je vůbec nejtěžší zločin! Lidstvo musí postavit Bergoglia před mezinárodní soud jako masového zločince a masového vraha! Musí se to udělat! Toto se musí udělat! Za žádnou cenu se nesmíme nechat naočkovat!
  • Eliáš, Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu
5/5 - (2 votes)
(Visited 623 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *