Odpověď jednomu hovadu

Napsal
Sdílet článek

Omlouvám se za vulgární titulek (nicméně jedná se o hovorový výraz pro obtížný hmyz, takže zase až tak vulgární vlastně není), ale podávám tak, jak jsem dostala. Dnes mi přišel jakýsi šílený řetězový e-mail, který zřejmě začal přeposílat jeden ze svědků covidových. Pominu-li, že je tento řetězový e-mail plný hrubek, je také plný totální demagogie, ale především neznalosti reality. Tento živočich, který si myslí, že pobral všechnu moudrost, ale ve skutečnosti ani není schopen sesmolit jeden e-mail, aniž by v něm nasekal hrubky (a poté se jej nestydí rozeslat), nemá nejmenší přehled o tom, co se děje za dveřmi jeho sklepa, kde nejspíš stráví zbytek života v plynové masce a pláštěnce.

Takže dále uvádím e-mail v přesném znění tak, jak mi dnes přišel, samozřejmě včetně hrubek:

Vážení kolegové, kolegyně.


Nahory a jiné srandičky, jako vykoupat se v moři, příští rok 21 zapomeňte. Je konec mejdanů.
Díky tomu, že jako Češi jsme neskutečná nedisciplinovaná a bezohledná hovada, pochcípáme všichni. Běžte se podívat do Německa.  Absolutní disciplína, policajti jsou neskutečně tvrdí a neústupní. Debil
bez roušky 500 euro (skoro 13000Kč), rouška pod nosem 100 -200 euro.  Jdeš do hospody nebo baru a bez keců odevzdáš jméno, adresu a č. na mobil – bez diskuzí!  Domluva při porušení se tam nenosí. Žádný přiblblý novinář a nebo aktivista (ODS, PIRÁTI, TOP kaři, Starostové, KDU a jiní)
si nedovolí zpochybňovat vládní nařízení.  Zničil by si kariéru ! Na nás je třeba bič. Sejít se na Staromáku, Václaváku nebo na Letné během zákazu nikoho nenapadne. Fakt ani nenapadne.
Již teď se v Německu začíná mluvit o třetí vlně. Co na to říkáte vážení občané? Je za pět minut dvanáct začít přemýšlet a dodržovat nařízení. Věřte, že kovid není jen rýmička a obyčejná chřipka, vir
neustále mutuje, stále se mnění, očkovací látky vyvinuté na Kovid-19, již dnes jsou neúčinné!!!
Chcete nakupovat dárky na vánoce, nadáváte na v ládu že nerozvolňuje. Vánoce nejsou jen o dárcích… A hlavně si uvědomte, že nejde jen o jedny Vánoce, Velikonoce a dovolené ale, že to bude
dlouhý boj o přežití…..

Tolik tedy dopis idiota, který neví, co se odehrává za dveřmi jeho vlastního bytu, kde je nejspíš zabarikádovaný před tím šíleným virem, horším, než ebola. Demagogický žvást zcela opomíjí fakt, že v Německu se demonstruje neskonale víc, než u nás. Ty demonstrace, které zde uspořádali odpůrci koronafašismu, jsou nic proti tomu, co se konalo v Německu. Na přelomu srpna a září tam dokonce byla milionová demonstrace, kterou navštívil také synovec bývalého prezidenta USA Kennedyho (viz video níže). V Německu se demonstruje neustále a demonstrace – zejména ty v Berlíně – čítají statisíce účastníků. Demonstruje se každý víkend, včera například v Drážďanech a Frankfurtu nad Mohanem.

Němci patří k největším odpůrcům restrikcí, což je znát i na diskuzích na německých alternativních serverech, kde se o problému hojně diskutuje. Proti tomu, co se nyní nejen v Německu děje, protestuje nejeden německý lékař, upozorňující na fakt, že v jejich zemi nezemřelo v letošním roce o nic víc lidí, než v letech minulých; někteří lékaři upozorňují na to, že jde o politikum a vyzývají ke vzpouře proti Merkelové. Mimochodem, opozice vystupuje dost aktivně proti Merkelové a její vládě (resp. jejich restrikcím), tedy i v tomto případě demagog ve svém e-mailu lže. Tím mám samozřejmě na mysli tu jedinou opozici, neboť mnohé z demonstrací spoluorganizuje AfD.

Ubožák, který se navíc nestydí rozesílat řetězový e-mail plný hrubek, mi tak jen opět ukázal, že svědci covidovi prostě nikdy nebudou schopni odpovědět na moji dávno položenou otázku: “Jak je možné, že po milionové demonstraci a mnoha dalších, někdy i statisícových, nesbírali v Německu mrtvoly po ulicích?” 

Nic zvláštního se totiž nedělo a neděje, nijak nevadily ty statisíce či – již 3 měsíce nazpět – milion lidí bez roušek v ulicích. Nicméně, po celé Evropě umírají tisíce lidí, kteří i díky takovým, jako je tento vyvolavač paniky, mají strach jít třeba na kontrolu s rakovinou či jinou, skutečně závažnou chorobou. To vše ze strachu, aby se nenakazili nemocí, která je údajně horší než ebola, i když mnozí pozitivní ani neví, že tuto smrtící nemoc mají. Trpí psychika mnoha lidí i díky neustálému strašení a díky podobným šílencům, kteří rozesílají e-maily plné jedovatých slin. Protože čtu hodně zahraničních médií, tak zjišťuji, že neustálé plašení má na svědomí značný nárůst sebevražd a psychických onemocnění. Píše se o tom průběžně v médiích z různých zemí světa.

V Německu se bouří i lékaři, kteří založili mimoparlamentní vyšetřovací komisi (viz video výše).

Pisateli e-mailu doporučuji, aby se uzavřel doma, ideálně ve skafandru nebo plynové masce a čekal, až “to” přejde. Všechno si může nakupovat online a vůbec nemusí vycházet z domu. Je-li to důchodce, pak by to neměl být problém. Dnes na internetu koupíte vše, včetně potravin a dokonce vám to na žádost nechají za dveřmi (samozřejmě předem zaplacené online). Nemusíte tak vůbec s nikým přijít do kontaktu. Ostatně, kdo by měl asi měl zájem o kontakt se zlým a zapšklým jedincem??

Sice mi “hadr na hubě” vadí, ale tam, kde se nosit povinně musí (uzavřené veřejné budovy jako obchod, pošta), si jej vezmu, ale jen proto, že nechci plašit ty vystrašené chudáky, kteří se bojí i díky takovým hovadům, jako je to, jež vyplodilo výše uvedený e-mail.

Tak co, stále si myslíte, že v Německu se absolutně všichni tupě podřizují? V Německu, kde jsou demonstrace mnohem častější a mohutnější, než u nás??

 

(Visited 231 times, 1 visits today)
Sdílet článek

6 comments

 1. Hezky píšete, hezky rozebíráte, odkazujete, vyznáte se. Opravdu jste šikulka.
  Ale?
  Kritizujete nějaké hovado, které Vám zaslalo jakýsi email. Zmiňujete se o tom, že by se mělo (to hovado) vrátit do základní školy (dokonce na první stupeň). OK!
  Přečtěte si i svůj příspěvek. Napsala jste správně čárky ve větách? Napsala jste právně přímou řeč?

  Mnoho lidí bazíruje především na formě, nikoliv na obsahu. Obsahově jste vždy dobrá, skvělá. Díky.
  Doufám, že se neurazíte. Mrzelo by mě to.

  1. V pohodě, pasáž o základní škole jsem dala pryč. V e-mailech jsem narazila na toto a prostě jsem musela ihned reagovat. rtfm
   Tolik demagogie a lží jsem takto hezky pohromadě už dlouho neviděla. Přiznávám, reagovala jsem v afektu, takže i v rychlosti. A to se kdeco přehlédne. Slovo “hovado” bych nepoužila, kdyby jej nepoužil on. Za rok bude tento šílenec nejspíš psát, že žádá pro nenaočkované koncentráky…

   Jinak ne, neurazila jsem se a sama přiznávám, že jsem to v jistém směru možná přehnala. wacko

   Nejspíš i to “hovado” to napsalo v nějakém hodně silném afektu, proto ty chyby. Uznávám. Mimochodem, autora té šílenosti neznám, přišlo mi to od známé, očividně už mnohokrát přeposlané. bye

 2. Pisatel si libuje ve škodolibosti a strašení. Kdyby se ale podíval na oficiální denní statistiku zemřelých MzCR, tak počet se pohybuje pod stovkou. Statistika úmrtí na rakovinu je prý kolem osmdesátky, tedy srovnatelná. A žádné manévry se kvůli tomu nedějí. Ani kvůli covidu mnohé země nezaklekly na ekonomiku jako “naše” vláda.
  Viry jistě mutují, a proto vakcíny poskytují omezenou ochranu. Ovšem byznys je to skvělý, zvláště když nenesete zodpovědnost za škody na zdraví – ty si zaplatí lidé ze svého (daně a pojištění). Fakt geniální, soudruzi globalisti.
  A na okraj: hovado je starší výraz pro dobytče. To jsou užiteční tvorové, na rozdíl od některých dvounožců, kteří převážně škodí a jsou tedy méně než hovado.

  1. Ano. Například ve Švédsku, kde nic nezavírali, jen mírně omezili otevírací dobu restaurací (do 22hod), roušky jsou dobrovolné (málokdo je nosí) a školy ani obchody nezavřely ani na den, vykazuje lepší čísla. Švédsko má 10,7 mil. obyvatel (tedy zhruba jako my) a udává o více než 2tis. méně obětí “s covidem”, než ČR s restrikcemi. Víc jsem psala zde, je tam i odkaz na švédský zdroj: http://necenzurovanapravda.cz/2020/12/svedsko-vetsina-nakazenych-covid-19-je-v-muslimskych-ghettech/
   Švédsko globalisté nepotřebují decimovat falešnou koronapanikou, je totiž dost zdecimované už tím, že nezřízeně přijímá muslimské vetřelce. To je důvod, proč se tam žádné restrikce nedělaly.

   1. Ten rozdíl bych přičítal mentalitě běžných (bílých) Švédů. I v době předkoronové dávali přednost individualismu, tj. moc se nedružili. Ideálem Švéda je bydlet daleko od ostatních lidí. Švéd se umí bavit ve skupině jen opilý (mají tam vysoký počet alkoholiků a prohibici). Také jsou disciplinovanější než rebelští Češi. Disciplínou se blíží Němcům, kteří většinově přijali nacismus, a to nejen naoko jako Češi socialismus, ale fakt mu věřili.

 3. Ten řetězák mail, co je tady kritizován, ukazuje jeden smutný fakt, že se těsně nadpoloviční většina nechá zpracovat propagandou v mainstreamovém tisku. Troufnu si i říci, že i když odpískají velkoplošná opatření (budou muset po naočkování určité skupiny lidí), stále bude dost lidí, kteří budou nadále nosit roušky/respirátory, i když kultura začne možná znovu fungovat, dlouho bude účast sotva poloviční. Cestovní ruch také bude ještě po nějaký čas zažívat hubené časy. Kdoví čím to bude, jestli strachem nebo v případě kultury a cestování to bude také tím, že lidi nebudou mít peníze.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *