Opět Švédsko: Súdánec brutálně znásilnil ženu a zavraždil mladíka, který jí šel na pomoc

Napsal
Sdílet článek

K “multikulturnímu obohacování” ze strany muslimských vetřelců z Afriky a Blízkého východu dochází ve Švédsku každodenně. Znásilnění se tam stalo snad folklórem a dokonce se i předpokládá, že již není značná část těchto činů policii hlášena. Nejednou se však stane, že znásilnění následuje také vražda. To se stalo i tentokrát, jen s tím rozdílem, že zavražděna tentokrát nebyla znásilněná žena, ale mladý Švéd, který jí šel na pomoc.

Policie ve Švédsku zatkla súdánského migranta, který je podezřelý, že znásilnil ženu a zavraždil mladého Švéda, který se ho pokusil zastavit. Abubaker Mohamed (22 let) byl tento týden zatčen v Härnösandu kvůli obvinění z vraždy, dvou brutálních znásilnění, vyhrožování a vážného týrání. Mohamed ubodal 19letého Tommieho Lindha k smrti, když se mu Lindh pokusil zabránit v znásilnění jeho známé.

Dvaadvacetiletý podezřelý ve středu popřel trestné činy, za které byl obviněn u jednání u okresního soudu v Ångermanlandu. Mohamed je podezřelý  ze spáchání dvou znásilnění, k nimž došlo – stejně jako k vraždě –  v neděli.

Jen za první dva květnové týdny byli ve Švédsku zatčeni dva muslimští vetřelci za vraždu a tři  za znásilnění. Tedy podle všeho se jedná o pět případů vraždy či znásilnění (případně dva v jednom) během pouhých dvou týdnů! A to se počítají jen případy, kdy oběť čin nahlásila a pachatel byl dopaden, ne vždy se totiž podaří toho správného “multikulturního obohacovače” najít.

(Visited 2 262 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *