Opustí Maďarsko a Polsko kvůli Jourové okovy 4. říše – EU?

Napsal
Sdílet článek

Právě tímto směrem již uvažují nejen maďarští novináři, ale dokonce i vláda, která přišla na to, že s lidmi, jako je Jourová, tedy slouhy těch, kdo EU ve skutečnosti řídí, není možné v tomto spolku zůstávat, aniž by si mohly jednotlivé země vést takovou politiku, jakou si přejí voliči. Otázka z titulku – zda již nedozrál čas na odchod z EU – se tedy skutečně v Maďarsku (a nejen tam) objevuje. Opět je to pro mne jeden z mnoha důkazů neexistence V4, kdy jeden z údajných členů tohoto spolku útočí přes svého nejvýše postaveného zástupce na člena jiného.

„S vůdci, jako je Věra Jourová, nemusí být tato verze Evropské unie nutně verzí, jejíž součástí chtějí být všechny země střední Evropy“, píše politický analytik Tamás Fricz ve sloupku v konzervativním deníku Magyar Nemzet.

Věra Jourová, viceprezidentka Evropské komise a komisařka pro evropské hodnoty a transparentnost, byla v roce 2006 zatčena na pražském letišti, obviněna z korupce a strávila 33 dní ve vyšetřovací vazbě. Nakonec proti ní nebylo dost důkazů, takže byla osvobozena. K tomu jen dodávám tu skutečnost, že se ve vazbě pokusila oběsit na vlastní podprsence.

Toto je osoba odpovědná za evropské hodnoty a transparentnost v EU.

Didier Reynders, komisař EU pro spravedlnost, byl v minulosti také obviněn z korupce a praní špinavých peněz, ale pro nedostatek důkazů byl také on osvobozen.

Oba vedou výbor odpovědný za právní stát v členských státech.

Jourovou opustil její manžel v přípravném období, brzy však našla skutečného duchovního společníka v dobrém samaritánovi Georgi Sorosovi, se kterým se v minulosti hrdě vyfotografovala. Kam se od té doby dostala její kariéra? Strmě stoupala až k Evropské unii a nyní je prakticky jedním z vůdců EU.

Jourová je opravdu užitečný idiot, vyslanec, politický manipulátor, který s velkou pečlivostí plní úkoly, jenž jí svěřila globální elita. Po celou dobu Jourová bojuje proti Maďarsku. Nazvala maďarskou demokracii „nemocnou demokracií“. Zdá se, že maďarský lid, který drtivou většinou hlasoval pro Viktora Orbána, má jiný názor. Maďarská ministryně spravedlnosti Judit Varga vyzvala Jourovou k rezignaci a Orbán o její rezignaci požádal šéfku Jourové, Ursulu von der Leyen, předsedkyni Evropské komise. Podotýkám, že zbytečně.

Nakonec existují dvě možnosti. Buď EU věří, že Jourová má pravdu, nebo ne. Pokud ne, pojďme od této chvíle jednoduše považovat tuto ženu za personu non grata, jejíž slova nás nezajímají. Pokud je naopak názor tohoto nadšeného Sorosova stoupence na Maďarsko považován za správný, mělo by to mít vážné důsledky. Pak by Maďaři, a možná také Poláci, neměli být nadále součástí této Evropské unie.

V unii nemají Maďaři co dělat. V unii, kde může německá politička jménem Katarina Barley bez následků říci, že Maďaři a Poláci by měli být finančně vyhladověni.

Maďaři a Poláci nemají co dělat v unii, ve které nizozemský premiér Mark Rutte může bez následků říci, že si dokáže představit unii bez Maďarska a Polska. Pokud je Jourová považována Evropskou unií za správnou, pak více než kdy jindy platí známá maďarská píseň „Právě teď na tom záleží“, která obsahuje text: „Nejsme na správném místě“.

Avšak do unie bez ideologií a hodnotových nároků, zaměřené na stejnou ekonomickou a obchodní spolupráci mezi suverénními členskými státy, Maďarsko i Polsko patří. 

 

Tolik z článku maďarského novináře, který nastínil současnou situaci momentálně jediných rebelů EU, Maďarska a Polska. Lze jen stěží odhadnout, kam bude nadále politika těchto zemí, ale i politika EU vůči nim, směřovat.

Jourová se do EK nedostala náhodou, asi jen málokdo pochybuje o tom, kdo je nejvýše postaveným českým politikem, potažmo politikem hnutí ANO. Je jím samozřejmě Jourová, která svojí osobou, o níž se v posledních týdnech píše po celé evropské alternativě, dělá naší zemi skutečně „perfektní“ reklamu. Jisté je, že jména ostatních českých politiků zná v cizině málokdo, nicméně mezi evropskými euroskeptiky nyní znají jméno Jourová snad všichni. Její jméno si spojují s tím nejhorším, co s sebou EU přináší – s cenzurou, diktaturou a napojením na Deep state.

Co je ovšem nejhorší? To, že všichni také ví, že tuto ženskou  již opakovaně vyslala do EK Česká republika, resp. vláda, kterou si zvolila většina českých voličů. Pak si musí  v zahraničí myslet, že stejně, jako Jourová, smýšlí i většina našeho národa….

 

Jak se Vám líbil článek?
(Visited 752 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *