Organizace pro pomoc uprchlíkům ve službách džihádu

Napsal
Sdílet článek

Tato podvratná organizace je samozřejmě jednou z těch, které se snaží z naší země udělat podobný “multikulturní ráj”, jaký je už v některých jiných zemích. Tedy zavést nám sem v co největší míře islám a všechny “libůstky” s ním spojené –  zvýšenou kriminalitu – většinou násilnou, no-go zóny a pomalé podřizování prvkům práva šaría.

Možná jste zaznamenali, že proběhl soud, ve kterém se řešila žaloba pěti migrantů z Afghánistánu, kteří byli zachyceni letos v Ústí nad Orlicí. Žalobu migranti podali proto, že jim byl proveden kostní test, na základě kterého se pozná věk. Jeden z migrantů, jistý Hamid Sajid z Afghánistánu před soudem tvrdil, že mu je sedmnáct let, i když podle zkoumání kostního věku je mu o deset let víc. A stěžoval si, že se necítí dobře v zařízení pro cizince v Bálkové, protože zařízení je určeno pro dospělé, zatímco on je prý nezletilec.

Žalobu samozřejmě za migranty, kteří – jak jinak – přijeli bez dokladů – podala právě OPU, což je důkazem toho, že za veškerou podvratnou činností, která má zaplevelit Evropu migranty, stojí právě podobné neziskovky. Samozřejmě i ty neziskovky někdo zvenčí řídí, ale to už by bylo na jiný článek. Žalobou migrant, jemuž kostní test prokázal věk kolem 27 let, právě výsledky testu napadá. Přitom tento test dokazuje věk nezvratně, rozhodně nemůže být chybový tak, že by někoho identifikoval jako pravděpodobně sedmadvacetiletého, pokud by mu bylo pouhých sedmnáct. A že by se spletl hned v případě pěti migrantů???

Soudce tento fakt zopakoval: „Podle výsledků analýzy rentgenových snímků zápěstí levé ruky a distálního předloktí se jedná o dospělou osobu s věkem minimálně 27 let.“

Organizace pro pomoc uprchlíků  však tvrdí, že kostní test nestačí. Ten je údajně nutno doplnit sociologicko-psychologickým zkoumáním. Sedláčková, která tuto podvratnou neziskovku zastupovala, prohlásila: „Máme tu tvrzení klienta a výsledky lékařského vyšetření. Pokud jsou tyto dvě věci v rozporu, mělo by se to doplnit o pohovor.“

OPU dále prohlásila, že policie měla od začátku zadržení jednat s migrantem jako by byl nezletilý. Dále odmítá, aby byl vyhoštěn do Afghánistánu, který údajně není bezpečný (no, nevím, ale nevozíme jim tam náhodou už nějakých 19 let “demokracii”??). Ani bych se nedivila, kdyby tento a další jeho souputníci, mířící do Evropy, byli vojáci Talibánu. Ten sice zatím mimo Afghánistán neoperoval, ale vzhledem k tomu, že Afghánci tvoří podstatnou část současné invaze z asijských zemí do Evropy, je vysoce pravděpodobné, že nejeden z nich je právě tím dobře cvičeným vojákem. Nezapomeňte, že v islámu je chlapec dospělý už ve dvanácti letech (dívky se za dospělé považují i dřív) a v té době se s nimi podle toho i zachází. Sedmadvacetiletý Afghánec tak může být velmi zkušený bojovník. Opět připomínám, že tito migranti také s velkou pravděpodobností pocházejí ze skupiny, která před pár měsíci procházela Bosnou za pokřiku “Allahu Akbar”.

 

Údajný Hamid Sajid (jméno nemusí být pravé) měl údajně v úmyslu cestovat za bratrem do Německa, kam se však zatím nedostane, nicméně vzhledem k neexistenci platných dokladů ani nemůže být vyhoštěn. Je tedy nasnadě, že neziskovka si opět našla podobný “talisman” jakým byla kdysi ona údajná Somálka, která se náhle objevila na letišti v Ruzyni bez dokladů. Také v jejím případě docházelo ze strany neziskovek a později i Šabatové k aktivistickým kouskům, mimo jiné falšování dokladů, vystavení falešného vysvědčení a vše bylo završeno kauzou “hidžáb na škole”.  Jak známo, tak jisté vrstvy naší společnosti jsou za překračování zákona (kterým jistě falšování identity je) nepostižitelné. Uvidíme, jak bude nadále probíhat aktivistické rejdění kolem tohoto Afghánce, třeba vyvstane kauza ne nepodobná té hidžábové.

Každopádně žaloby ostatních čtyř migrantů se ještě budou probírat. Všichni se svorně prohlašují za nezletilce, všichni přijeli bez dokladů a u všech prokázal kostní test jasnou zletilost. A na straně migrantů není nikdo jiný, než jedna z mnoha podvratných neziskovek, navíc velmi dobře vykrmovaných (nejen) ze státního rozpočtu, tedy i z vašich daní. Opravdu vám nevadí, že toto platíte?

Mimochodem, tato podvratná organizace také spolupracuje se Šojdrovou ve snaze dovézt k nám padesát vousatých syrských sirotků, za což jejich šéf Rozumek lobboval i v Bruselu.

Podobných integračních a promigračních neziskovek je u nás víc a už jejich existence, ale i to, že se bez problémů “uživí” jistě svědčí o tom, že pohádky o dvanácti uprchlících jsou skutečně jen pohádkami pro slaboduché jedince. 

(Visited 306 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Docela pikantní na tom celém je, že soud na základě testu a doplňujících znaleckých posudků rozhodl, že dotyčný je dlouhodobě plnoletý, čímž nemá nárok na ubytování v dětském zařízení, tedy jeho žaloba na ČR je nedůvodná a jako takovou ji zamítl. OK, ale co dál? Není soudu známo, že se dotyčný pokusil o tr. č. podvodu dle § 209 TrZ? Nemá snad soudce povinnost řídit se platným právem, toto právo ve své práci nacházet, dle něj rozhodovat a právo prosazovat?? Kdo jiný než soudce by měl učinit podání na dotyčného ve věci pokusu podvodu, zvláště když rozhodl tak jak rozhodl neb neměl o věku dotyčného žádné pochybnosti?!!!
    Tady zase něco nehraje! Nebo lépe řečeno hraje, ale jen na půl, protože polovičatá aplikace zákona je jako napolovic upečený chleba. Vypadá to jako chleba, ale žrát se to nedá!

    1. Tady je jakási “kasta nedotknutelných”, k nimž patří třeba právě neziskovky. Pokud odhlédneme od tohoto případu, tak když se podíváte pár let nazpět, na kauzu tzv. “Somálky”, tak tam se jednalo o jedno falšování dokumentů za druhým, jen aby zde tu černošku udrželi. Objevila se na letišti bez pasu, udala jakousi identitu, která vůbec nemusela být pravá, na základě jejího tvrzení jí vydali doklady a to dokonce několikrát, protože je stihla párkrát i ztratit. Později, než se začala propírat tzv. “kauza hidžáb”, jí opět s pomocí Šabatové zařídili falešné vysvědčení, na kterém měla na vysvědčení z češtiny trojku, i když česky neuměla. Nakonec víte, jak kauza hidžáb dopadla – skončila ve prospěch “Somálky” (která je už dávno kdesi v Německu či kde…). V této kauze šlo o jedno porušení platného zákona za druhým, navíc také o založení nebezpečného precedentu (muslimky můžou do školy zahalené, což je povoleno v Evropě jen málokde).
      Prostě – vše je to o tom, že se jde vetřelcům na ruku za každou cenu, třeba i za cenu porušení stávajících zákonů, je-li to v zájmu daného vetřelce. Zadání zní: zaplavit touto verbeží Evropu. A to také musí být splněno.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *