Osmnáctiletá Italka byla před dvěma lety znásilněna, brutálně mučena a zabita třemi černochy. Byly snad tehdy masové protesty?

Napsal
Sdílet článek

Pamela Mastropietro byla osmnáctiletá Italka, pocházející z Říma. Její rumunský přítel ji přivedl ke drogám, proto ji rodina poslala na léčení do Maceraty v kraji Marche. Jednoho dne z léčebny nejspíš narychlo odběhla, nechala si tam totiž doklady i mobilní telefon. Spekuluje se, že nejspíš abstinenci nevydržela a vydala se hledat drogy do nedalekého ghetta, což měla potvrdit i její návštěva lékárny, kde měla shánět injekční stříkačku. Do léčebny se pak již nevrátila.

Její tělo bylo nalezeno až později na venkově u Pollenzy poblíž Maceraty. Bylo těžce zohavené, ukryté ve dvou kufrech.  Brzy poté italská policie uvedla, že našla její zakrvácené oblečení v domě Innocenta Oseghaleho, Nigerijce, který se v roce 2014 přestěhoval do Itálie, ale brzy odstoupil z programu pomoci uprchlíkům a začal prodávat drogy. Oseghale, údajně 29letý Nigerijec s prošlým povolením k pobytu a trestním rejstříkem za obchodování s drogami, byl zatčen brzy poté, co bylo nalezeno tělo a oblečení Pamely. Z vraždy Pamely byl usvědčen kamerovým záznamem z místa, kde byly kufry pohozeny, a cizím státním příslušníkem, který řekl, že ho viděl, jak tam nese kufry.

Spolu s Oseghalem zatkla policie také jeho pravděpodobné komplice Desmonda Luckyho a Lucky Awelimu. Dne 7. června 2018  však vydal soudce  příkaz ke stažení obvinění z vraždy, hanobení, ničení a ukrývání mrtvol, které bylo předtím podáno proti oběma Oseghalovým možným komplicům. Vina však právě jim nikdy prokázána nebyla, i když se ví, že byli na místě činu přítomni. Awelima a Lucky tak zůstali ve vězení už jen za za obchodování s heroinem. Oseghale již měl záznam za drogové delikty. 

Pamatuji si, že po vraždě proběhly nějaké proitimigrační protesty v Itálii, ovšem zdaleka ne cokoli, co by se mohlo srovnávat s tím, co se děje poté, co byl zavražděn jeden černý kriminálník v USA.

Pamela Mastropietro není jedinou obětí černochů v Evropě, jen patří k těm nejznámějším.  Je všeobecně známo, že právě nigerijská mafie patří v Evropě zdaleka k těm nejhorším a nejbrutálnějším, přesto se o tom veřejně mlčí.

Jisté důkazy měly svědčit o tom, že Nigerijec dokonce části jejího těla zkonzumoval, spekulovalo se tudíž i o rituální vraždě, které jsou v Africe docela běžné.  Případ se dostal do povědomí především díky tomu, že na něj před dvěma lety, kdy k vraždě došlo, upozornil Mateo Salvini a zmedializoval jej.  Nicméně mimo Itálii příliš nerezonoval. A nebyla ho plná média a plné ulice tak, jako je tomu nyní, po vraždě jednoho kriminálníka v USA.

Nebyl tím hlavním důvodem mlčení právě fakt, že vrahem byl černý africký vetřelec a oběť bílá Evropanka??

 

(Visited 894 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *