Otázka pro koronapanikáře: Kde jsou tisíce mrtvých z několika mohutných demonstrací v Německu??

Napsal
Sdílet článek

Nedalo mi nereagovat na dva mainstreamové články, které jsem dnes četla. Tedy ani ne tak na články samotné jako na diskuze pod nimi. Velmi agresivně se tam totiž vyjadřoval nejeden koronapanikář a jak jsem zjistila, tak v oněch diskuzích jich byla jasná převaha. To mne docela vyděsilo, asi žiji v nějaké vlastní bublině, kde neznám moc lidí, co by na koronapaniku, která je jistě vyvolávána zcela cíleně a záměrně, naletěli.

Zpočátku asi většina z nás netušila, oč se jedná, neboť informací bylo velmi málo a do popředí vystoupili “odborníci”, placení WHO a jinými do koronapaniky zainteresovanými organizacemi. Jenže postupem času se začali ozývat i odborníci, kteří neměli z paniky sami žádné výhody a byli dostatečně odvážní na to, aby nám sdělili názor, většinou diametrálně odlišný od toho, který nám, ale i většině ostatních lidí po celém světě, servírovali účelově placení odborníci a loutkoví politici.

Mezitím se však vyrojily spousty důkazů, které velmi zásadně napadají celou tu snůšku lží a manipulací, která se na nás po celou dobu sype. Především čísla neodpovídají epidemii a dosud – a to ani v počtu údajně zemřelých – nedosáhla ani zdaleka počtu běžně nemocných chřipkou. Přitom na chřipku se běžně netestuje, případy domácí samoléčby se tak vůbec nepočítají do celkové statistiky.  Ostatně, o různých manipulacích kolem koronaviru se už napsalo mnohé, já jsem na některé lži v tomto koronašílenství upozornila třeba zde, zde nebo zde. Nedávno jsem také připomněla účelové názorové piruety Prymuly, pro něhož je každý panikář doslova požehnáním. Z čerstvých článků odjinud je zajímavý třeba tento článek z Šifry. Podobných článků je však plný internet a to nejen na českých serverech. Panikáři však věří výhradně mainstreamu.

Ale vraťme se k článkům. V diskuzi u tohoto článku drtivá většina debatérů prosazuje co nejtvrdší opatření, roušky úplně všude a při čtení jejich výrazně plusovaných příspěvků máte pocit, že snad zažíváme pandemii něčeho horšího, než ebola.

To ovšem nic není proti tomuto článku, kde se píše o majiteli restaurace, který uvedl, že se k němu může jen bez roušek. Tedy svým přístupem jen dává najevo, že nenabíhá na záměrně vyvolané koronašílenství a chce vyjít vstříc všem, kdo jsou na tom stejně jako on. Tudíž ti, kdo nosí roušku i na WC nebo v ní spí, se jeho podniku můžou obloukem vyhnout, aby tu šílenou nemoc, horší, než ebola, náhodou nechytili. Nikdo je nenutí tam chodit.

Zde jsem si však všimla, jak jsou obránci roušek velmi agresivní a majiteli restaurace nadávají. Ptám se, proč? Máte přece tisíce restaurací, kde si můžete sedět s rouškou třeba i u jídla a pod ni si sousta strkat. Nebo mám ještě lepší radu. Seďte doma na zadku a ve volném čase nikam nechoďte. Pak budete mít jistotu, že nic nechytíte. A taky si pořiďte respirátor nejvyšší třídy, ten vás ochrání i před tím, kdo by vám náhodou chtěl smrtelný virus, horší, než ebola, předat třeba někde na ulici.  Nebo, jste-li dostatečně movití, můžete si pořídit například něco takového, pak máte jistotu, že na vás žádný virus nemůže a v podobně apartních oblečcích budete k nepřehlédnutí:

Fotogalerie, info z proběhlých akcí HDS CZSkafandr: Vesmírné brnění v ceně až dvanácti milionů dolarů | 100+1  zahraniční zajímavostAktualita

Nyní bych všem panikářům ráda položila jednu otázku a čekám, že mi na ni někdo z nich odpoví. Žádám o logické vysvětlení – následujícího:

V minulých měsících se po celém světě poměrně mohutně protestovalo proti koronalžím. Dvě velké demonstrace BEZ ROUŠEK se také konaly v Německu, v Berlíně. Účastnilo se jich statisíce lidí, nejprve na přelomu července a srpna, posléze před dvěma týdny; v Berlíně se sešel podle některých odhadů údajně dokonce až milion lidí bez roušek. Neměly by být dle vašeho mínění přeplněné německé nemocnice a ulice plné mrtvol?? Kdepak jsou ta hrozivá čísla, kterými se neustále jako papoušci oháníte?

A co Švédsko, kde nikdy žádná opatření nebyla? Kde byla v jednu dobu sice větší úmrtnost, ale to jen proto, že neizolovali staré a nemocné? Věkový průměr zemřelých s koronavirem byl totiž ve Švédsku, kde nezaváděli vůbec žádná opatření, ani nevypínali ekonomiku, 86 let!! Nevypli ekonomiku a podle posledních zpráv mají za srpen dokonce rozpočtový přebytek 19,8 mld. švédských korun (SEK), což je v přepočtu 50,8 mld. Kč. Přitom země dlouhodobě živí spoustu muslimských parazitů a nabírá další, což je vlastně hlavní důvod celkového ročního deficitu, se kterým navzdory srpnovému přebytku počítají. Pokud by tedy Švédsko zavedlo podobně drakonická opatření, jako jiné země, nejspíš by již bylo v bankrotu. Tam však dospěje spousta evropských zemí, které – jak lze očekávat – opakovaně vypnou ekonomiku.

Mimo jiné i o situaci ve Švédsku hovořil například tento lékař, pokud umíte anglicky, můžete si jeho svědectví poslechnout:

Pokud to tedy vezmu do důsledků, tak ve Švédsku – co se týká vyšší úmrtnosti – doplatili zejména na jistý asi dva roky nazpět zavedený experiment, kdy “namíchali” seniory v domovech důchodců s nově příchozími “přínosnými” muslimskými syrskými vousatými sirotky. Tedy zde nemocní staříci doplatili i na tento trend prosazování multikulturalismu za každou cenu. Zbytek populace, tedy děti, mladé lidi, občany středního věku i mladší důchodce ignorace jakýchkoli opatření nijak nezasáhla. Dnes vykazují udávaná čísla údajně nakažených nejnižší počty v rámci Evropy.

Jak mi tedy panikáři vysvětlí fakt, že v Německu a jiných zemích, kde proběhly mohutné demonstrace, na nichž se měly dle zvrácené logiky koronapanikářů nakazit tisíce lidí, se téměř nic neděje? Tedy vyjma toho, že tamní vláda podobně, jako mnohé další, nařizuje roušky takřka všude. Nařizuje roušky všude v době, kdy se ukázalo, že ani srocení statisíců, ne-li milionu lidí bez roušek žádnou epidemii moru nevyvolalo.

A vlastně totéž se odehrávalo i jinde ve světě, kde podobné demonstrace proběhly. Dokonce ani na u nás mainstreamem velmi propagovaných demonstracích v Bělorusku se zřejmě žádné hromadné nákazy nekonaly, to už bychom samozřejmě dávno věděli.

A jen připomínám, že inkubační doba už dávno uběhla (u demonstrací ze začátku srpna obzvlášť) a Německo je na tom údajně v počtu nakažených lépe, než ČR, kde se podobně mohutné demonstrace nekonaly.

Na závěr jen dodám, že zde vůbec nejde o nějaký zcela zbytečný “hadr na hubu”. Zde jde o princip, protože u “hadru na hubu” to začne a u nepovinně povinného očkování rozhodně neskončí. Orwellovský svět je jen slabý odvar toho, co zde máme nyní a co nás nejspíš ještě čeká.

 

(Visited 499 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. V dnešní době ještě chcete logické odpovědi…?

    Dobrý článek je na badatel.net (koronacirkus jako psyop).

    1. Ne, nečekám logiku. Koronapanikáře beru úplně stejně, jako pomatené sluníčkáře, kteří mi také neumí logicky zodpovědět na dotaz, jak se slučuje jejich podpora LGBT na jedné straně a islamizace na straně druhé. Dodnes mi ani jeden sluníčkář neodpověděl stejně, jako zcela jistě nedokáže na moji otázku z titulku odpovědět žádný koronapanikář… bye

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *