Otřesné video! Syrský islamista a imám je přistižen, jak znásilňuje svoji třináctiletou vnučku

Napsal
Sdílet článek

Incest je mezi muslimy docela běžný, ostatně sňatky v rámci příbuzenstva nejsou u muslimů rozhodně nic neobvyklého. Ženy jsou pak již odmala považovány za majetek a tak se s nimi zřejmě i zachází. Nikdo nevidí za zdi muslimských domů, ale co se tam zřejmě děje poměrně často lze domyslet, když shlédnete video, které bylo natočeno na veřejnosti.

Al Nasouh, imám v Deir El Zour v Sýrii a vůdce islamistické brigády Ahbab Al Sahaba nám názorně předvádí to, k čemu nejspíš slouží dcery a vnučky v mnoha muslimských domácnostech. Webové stránky Arabic News o videu široce informovaly, zatímco web Egypt Today citoval aktivisty, kteří tvrdili, že muž je skutečně imám.

Video ukazuje muže z dálky s dívkou, která zřejmě prosila dědečka, aby přestal. O pár vteřin později muž natáčející video dědečka překvapí, vykřikne „máte sex se svou vnučkou“ a pak zahájí výslech, který povede k mužovu přiznání. Dědeček tvrdí, že je to poprvé, co se to stalo. A vnučka, Yosra Mohamed Rashid, zdá se, ho obhajuje, přiznává, že od ní její děda dostává „potěšení“.

Je pravděpodobné, že znásilňování od vlastního dědy zažívala třináctiletá dívka již roky a je pravděpodobné i to, že se stejně choval její děda i ke svojí dceři, tedy matce dívky (muži, kteří imáma při činu přistihli zmiňují, že jde o dceru jeho dcery).

Na nechutné video, na kterém děda znásilňuje vlastní třináctiletou vnučku a posléze se snaží ze svého činu vymluvit pod namířenou zbraní, se můžete podívat zde.

4.8/5 - (6 votes)

(Visited 25 577 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. No média. Caputova. Procko matovic Ola no teraz ste zalezly neviete čo nato slávny islam. Presne viem co poviete ze to sú jedinci. Tak práve takýchto jedincov si berte domov

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *