Otřesné video!! Tlupa černochů bije a kope do hlavy těhotnou bílou ženu i její malé dítě!!

Napsal
Sdílet článek

Toto je další ukázka šílené nenávisti vůči bílým, kterou nyní vyvolala Antifa a BLM, samozřejmě v USA navíc podpořené americkým Deep statem. Otřesný výjev, který můžete vidět na videu, se odehrál  právě v USA. Podle informací zdroje je navíc bílá žena, kterou bije tlupa černošek, kterým pak přijde na pomoc další černoch, těhotná. Černoch se navíc neštítí kopnout batole do hlavy.

Incident se odehrál včera, 14.7. v Brooklynu, ve státě Illinois. Žena stála před domem se svou dcerou – batoletem, když ji gang napadl. Těhotnou matku dítěte bijí nejprve tři mladé ženy. Mezitím do toho vrhne mladý černoch, rozběhne se dopředu a vší silou kopne asi tříletou holčičku do hlavy. Pak pomáhá tlupě černošek týrat ženu tím, že ji také kope do hlavy.

Útočníci, kteří nebyli identifikováni, jsou tedy stále na svobodě. Nicméně ozvala se matka brutálního útočníka, takže jejich totožnost být známa musí, vše tedy zavání účelovým zatajováním. Matka muže, který kopl holčičku do hlavy, se totiž ke svému povedenému synáčkovi sama přihlásila na Facebooku, kde syna bránila: „Nepokusil se dítě kopnout. Pokusil se dítě přeskočit, aby se k ženě dostal a udělal chybu. Moje dítě není typ, který kope do dítěte, nehody se stávají,“ píše. Nehody????

Pokud se na video podíváte skutečně dobře, je jasně vidět, že černý útočník na holčičku zaútočil zcela záměrně, pokud by byla pravda, že by na ni nechtěl zaútočit, pak by k lynčujícímu davu přišel z jiné strany. A nic neomlouvá ani to, že kopal spolu s černoškami do bezbranné, těhotné ženy.

5/5 - (9 votes)
(Visited 47 350 times, 1 visits today)
Sdílet článek

6 comments

  1. To video je špatně vidět, ale v jeden moment je to patrné, na konci jak leží, jí jsou vidět bílé nohy. Má sice černé vlasy, ale není to černoška…

   1. jasně,toho jsem si všiml,ale to děcko mě bíle teda vůbec nepřipadá…
    No,každopádně je to od těch negrů pěkná prasárna,ale čemu se divím????

 1. Chorý zvrátený svet,ktorý vytvoril Západ na čele s GB(líder arogancie,kolonializmu,vraždenia,represálií,zverstiev-angličania),USA(prevzatie liderstva-imperializmus,neokolonializmus cez USD,vojny,sankcie,systém NGO,monopol moci) ),Germany(Hitler),Francie(Napoleon),Holandska(líder v EÚ pedofílie,LGBTI,kolonializmus)Belgicka(Leopold II. belgický,LGBTI,NATO)Španielska(biľag J.Amerika,NATO),Talianska(mafia),Švédska(podpora zvráteností,migrácie),Nórska,Dánska!

 2. Chcípnout do rána by měli všichni tyhle zmrdi. Uříznout hned na místě hlavu a totální genocidu na ně. Nic víc si nezaslouží.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *