P.C.Roberts: Britská vláda přiznává: dvě injekce – a kus vaší přirozené imunity je pryč

Napsal
Sdílet článek

Jak uvádí Zdravotnická dohledová zpráva Spojeného království o očkování proti Covidu-19, a to ve zprávě pro 42 týden, protilátky u lidí, jejichž těla se po dvou protikovidových injekcích dostala do styku s infekcí, jsou zjevně nižší, než u lidí, kteří se očkovat nenechali. Ve zprávě se dále vysvětluje, že tento pokles protilátek je u očkovaných lidí v zásadě trvalý.

“Co to znamená? několik věcí a všechny jsou špatné”, píše Alex Berenson. “Víme, že vakcíny infekci či přenos viru nezastavují (zpráva naopak ukazuje, že leckde jsou očkovaní dospělí infikováni mnohem častěji než neočkováni)”.

Co nám tedy Britové říkají je, že dospěli k názoru, že vakcína narušuje vrozenou schopnost našeho těla produkovat protilátky nejen proti tzv. bodcovým proteinům viru, ale i proti jiným jeho součástem. A u očkovaných lidí se navíc zdá, že již nedokáží produkovat protilátky proti nukleocapsidovému proteinu, který vytváří jakýsi obal kolem viru a tak jej chrání proti pokusům jej likvidovat. Což u lidí neočkovanýh samozřejmě neplatí.

https://www.globalresearch.ca/covid-vax-you-can-never-achieve-full-immunity-again-government-stats-unveil-horrifying-truth/5759472

  • Překlad: Lubomír Man
(Visited 241 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Pusty nesmysl. Zprava porovnava imunitu ockovanych s imunitou nakazenych skutecnym covidem, nikoliv tech “kteří se očkovat nenechali.”

    Comparing SARS-CoV-2 Natural Immunity to Vaccine-induced Immunity: Reinfections Versus Breakthrough Infections
    https://www.globalresearch.ca/comparing-sars-cov-2-natural-immunity-vaccine-induced-immunity-reinfections-versus-breakthrough-infections/5754486?utm_campaign=magnet&utm_source=article_page&utm_medium=related_articles

    Treba dodat, ze pojmem “natural immunity” se zde mini imunita po prodelane infekci (“reinfections”), nikoliv imunita, kterou ma clovek jaksi sam od sebe.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *