P.C.Roberts: FBI šikanuje ohlašovatele volebního podvodu i jeho rodinu

Napsal
Sdílet článek

Jestliže věříte presstitutkám, asi nevíte o tom, že řidič zasílatelské služby USPS dosvědčil, že mu bylo nařízeno převézt z New Yorku do Pensylvánie nákladní auto naplněné volebními lístky, a to jako nelegální přídavek k legálnímu počtu volebních lístků, které v Pensylvánii už byly uloženy.

Do vyšetřování tohoto případu se zapojila i FBI, ale nezajímala ji skutková podsatat věci, čili křiklavý volební podvod Demokratů, ale něco úplně jiného. A to kolik dolarů za zveřejnění své zkušenosti řidič od Republikánů dostal. A nejen to, FBI začala poté šikanovat i řidičovu rodinu. Řidič sám se svým svědectvím o daném případu vystoupil v televizním pořadu Fox Business News.

Už aféra Russiagate, zorganizována FBI, dokázala, že FBI není nic jiného než zkorumpovaná organizace, jejíž jediným smyslem je chránit americký establishment. A Trumpovo ministerstvo „ spravedlnosti“, zosobněné pány Barrem a Durhamem, zas ve funkčním období prezidenta Trumpa dělalo co mohlo, aby všechny trestné činy, páchané FBI při pokusech falešně obvinit prezidenta Trumpa, zakrylo.

  • Překlad: Lubomír Man
5/5 - (5 votes)
(Visited 101 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *