P.C.Roberts: Hluboký stát likviduje novináře za to, že mluví pravdu

Napsal
Sdílet článek

Toto je odkaz na videodokument, který jsem poslal Dokumentární stínové bráně (Shadow Gate Documentary): https://www.paulcraigroberts.org/2020/08/15/shadow-gate-documentary-releaseumentd/, a který byl však Youtubem z jejích stránek stažen.. Naštěstí je však odkaz na tento dokument obsažen i v tomto článku: https://www.thegatewaypundit.com/2020/08/infowars-reporter-millie-weaver-arrested-weekend-shortly-releasing–new-shadowgatedocumentary-social-media-psychological-warfare-used-american-public/ (o víkendu byla zatčena reportérka Millie Weawerová, a to krátce poté, co Dokumentární stínová brána zveřejnila její videodokument o tom, jak se sociálmí média zapojují do válečné propagandy).

Doporučuji, abyste tento dokument zhlédli a uchovali si jej.

Toho času se činí vše pro to, aby dokument zůstal veřejnosti utajen. Youtube lže, když říká, že dokument narušuje její politiku o nenávistné řeči. V dokumentu je totiž nenávist nemyslitelná. Takže pravda je taková, že pokud dokument opravdu cosi narušuje, pak je to jen a jen politika sociálních sítí, snažící se zatajit před lidmi pravdu.

Dokument představuje dva whistleblowery (oznamovatele pravdy), kteří byli účastni shromažďování a využití tzv. nedovoleně získaných informací. Šlo o typ informací, které byly použity při pokusu zbavit prezidenta Trumpa jeho úřadu.

Dokument dokazuje, že součástí Hlubokého státu jsou též soukromé bezpečnostní firmy, které mají přístup k informacím, které NSA (Národní bezpečnostní agentura), shromažďuje údajně v zájmu národní bezpečnosti, avšak ve skutečnosti v zájmu kontroly a řízení nejen našeho chování, ale i toho, jak se má usměrňovat naše vnímání informací, jež jsou nám z oficiálních pramenů předkládány. Když předsedové Spojených náčelníků štábů a nejvýše postavení členové aparátů národní bezpečnosti opouštějí své dosavadní úřady, stávají se okamžitě vedoucími činiteli soukromých bezpečnostních firem, k nimž se tímto způsobem všechna fakta, údaje a čísla z NSA tzv. odklánějí.

Dokument vám poskytne představu o skutečném rozsahu a významu Hlubokého státu a uvědomíte si detaily současného stavu věcí,, do kterého nás Matrix uvrhl.

Novinářka, která spolu se svým manželem video vytvořili, byli vzati do vazby na základě falešných informací. Na rozdíl od Juliana Assange nezveřejnili žádné utajené informace a oba oznamovatelé pravdy jsou jasně identifikováni.

Hluboký stát zkrátka a dobře nesnese žádné po něj nepříznivé informace.

Ať už jsou Spojené státy čímkoliv, pak určitě nejsou demokracií vedenou zodpovědnou vládou.

  • Překlad: Lubomír Man
(Visited 95 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *