P.C.Roberts: Konec bílé Ameriky je zajištěn

Napsal
Sdílet článek

Zdá se, že Západ ve všech ohledech uhání ke svému konci. Vláda zákona je mrtva, demokracie se změnila v podvod a státům vládnou oligarchie. Cokoliv se dělá, dělá se ve prospěch zorganizovaných zájmových skupin a nic se nedělá pro lid. Putin nedávno prohlásil: „Vedoucí role Západu končí“. A není skutečně nic pravdivějšího: https://www.rt.com/news/468112-putin-g7-india-china/
Brookingova instituce je neoliberální, neokonzervativní a zaručeně nerasistický „thinktank“, jehož člen W.M.Frey nedávno napsal: „Poslední sčítání obyvatel prokázalo, že bílých Američanů mladších 15 let je už v populaci méně než polovina. A ubývá jich v populaci nejen procentuelně. V letech 2010 až 2017 počet amerických dětí bílé pleti poklesl o 2,2 milionu. A bílá populace Ameriky poklesla z 80 procent v roce 1980 na 60 procent v roce 2018.

Současný průměrný věk Američanů evropského původu je 43,6 roku, průměrný věk hispánců je 29,5 roku a průměrný věk tzv. multikulturních občanů je 20,7 roku. A v průběhu posledních sedmi letech více Američanů evropského původu zemřelo, než se jich narodilo.

A tak se člověku dere na jazyk otázka, píše Frey. Dostane se i bílé americké menšině jednou dobrodiní pozitivní diskriminace?“

  • Lubomír Man
4/5 - (2 votes)
(Visited 240 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Pan autor to moc zjednodušil :
    „Vláda zákona je mrtva, demokracie se změnila v podvod “

    – demokracia sa nezmenila. Demokracia je – zo svojej definície – vládou najsilnejšieho. Víťaz volieb vládne. Najpočetnejšia skupina voličov, ktorýchj sa nazbieralo najviac, dostala svojho zástupcu, ktorý bude vládnuť VŠETKÝM.
    V tejto defijícii sa neuvádza žiadna spravodlivosť, žiadna sloboda, ….. iba najpočetnejšia skupina bude vládnuť. Demokracia nie je podvod , v demokracii voliči vopred vedia, že im bude vládnuť víťaz volieb, že ich sloboda bude fuč.
    V demokracii vládne zákon – ale ten zákon si píše samotný vládca. Napíše, čo chce, a vládne.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *