P.C.Roberts: Listopadové volby jsou o bělošství a o ničem jiném

Napsal
Sdílet článek

Tucker Carlson na televizi Fox News poukazuje na některé z velkých lží, které Demokraté a presstitutky vyslovují se zcela vážnou tváří. Jde o lži, které dosvědčují, jak mimořádně už poklesla morální úroveň naší společnosti a jak se pro Demokraty stala moc jedinou uznávanou politickou ctností. I to, jak tato moc až na samou mez neexistence vytlačila dřive existující požadavek mravnosti, kterou byste už dnes v Demokratické straně hledali marně.

Politikové byli vždy náchylní k přehánění, ke slibům modrého z nebe a mírným odbočkám od pravdy, avšak dnes se lži staly natolik fantastickými, že pochybuji o tom, že by jim ve své většině věřili i lidé natolik naivní, jako jsou Američané. Před několika dny např. Demokraté a redaktoři presstitutek, stojící před hořícími budovami, brebentili cosi o tom, že ty plameny nejsou známkami násilí či nepokojů, ale pouze a jedině mírových protestů. A proklínali prezidenta Trumpa za to jak lže, když tyto mírové protesty označuje za nepokoje.

Ale pak najednou se tón jejich výpovědí změnil. Ano, jde o nepokoje, násilí a žhářství, ale to všechno je Trumpova vina. To rasističtí příznivci Trumpa rabují a zakládají ohně a vinu za ně pak svádějí na černochy.

Demokraté vědí, že polovina Američanů rozumem neoplývá. A právě na tuto polovinu lidí duševně omezených se před listopadovými volbami spoléhají. Avšak pozor: presstitutky předpokládají, že bez rozumu jsme úplně všichni. Což je to, proč je nikdy nenapadne, že když nám budou vyprávět stejné věci na všech televizích a ve všech novinách a to každou hodinu a každý den a stále totéž a stále stejně, provalí se, že nejsou médií, ale obyčejným ministerstvem propagandy. A nenapadne je ani to, že když budou na Trumpa po čtyři roky vršit jedno absurdní obvinění za druhým, nepošpiní to Trumpa, ale pošpiní to je. Každodenní urážky, kterými presstituky zahrnují Američany, kteří volili Trumpa, pak z těchto stále urážených Američanů činí nepřátelé presstitutek. A v jejích očích pak největšími nepřáteli Ameriky nejsou Teherán, Moskva a Peking, ale CNN, NPR, New York Times, Washington Post, všechen americký tisk a s výjimkou pořadu Tuckera Carlsona též Fox News.

Americká média jsou rasistická a jejich rasismus je v každém myslitelném smyslu zacílen proti bělochům. Média prohlašují, že vystupovat proti bělochům není rasistické, protože rasističtí jsou běloši. Presstitutky prostě redefinovaly antiamerikanizmus jako něco, co se staví proti tomu, aby běloši byli zbavování svého majetku, svých práv a své sebeúcty. A jejich požadavkem, o kterém se nediskutuje je, že „bělošství musí být vymýceno“.

Jestliže jste bílým Američanem, jste příslušníkem většiny, která se stále ztenčuje. Vymývání mozků slaví totiž přece jen úspěch v tom, že roste počet i těch bílých Američanů, kteří věří, že jste rasistickým morem společnosti. A někteří z vašich bílých spoluobčanů si nejen přejí, abyste byl v zájmu „barevných lidí“ vyvlastněn, ale i zabit, a neváhají tento svůj názor též vyjádřit. A protože je namířen proti bílým, není kvalifikován jako řeč z nenávisti či jako čin z nenávisti.

Útok proti bílým se neomezuje jen na USA. V Anglii např. vzniklo nové černošské hnutí, jehož vůdce prohlašuje, že cílem jeho hnutí je učinit z lidí bílých otroky.

Listopadové volby jsou o bělošství. Trump v nich reprezentuje bělochy a staví se za ně. Což je důvod, pro který ho Demokraté a presstitutky nenávidí a nenávidí i ty, kteří se ho chystají volit. Demokratická strana je stranou protibělošskou a její členové a příznivci dotáhli tento svůj postoj až tak daleko, že odmítají odsuzovat pobuřování, rabování a zapalování měst a stejně tak odmítají bránit ty majitelé živností a domů, kteří jsou tímto řáděním zdivočelých lidí postiženi. A namísto toho zde máme dokonce knihu nazvanou Na obranu rabování Národním veřejným rádiem (NPR) vynášenou do nebe.

Jestliže jste bílým Američanem a volíte Demokraty, jste natolik slabomyslný, že se stáváte nejděsivější hrozbou vašeho etnika.

Bílí Američané jsou dnes v USA démonizování tak, jako byli démonizování židé v nacistickém Německu. Ovšem s tím rozdílem, že v nacistickém Německu nedémonizovali židé židy, zatímco bílí Američané jsou démonizováni i svými bílými spoluobčany.

Tuto svou stupiditu vygradovala dnešní Amerika až tak, že debatovat o těchto problémech je nemožné dokonce i na univerzitách, a pozice zde dnes panující liberálně progresivní levice je dnes taková, že buďto jejich protibělošský postoj ospravedlňujete, nebo jste „zrušen“.

Zrušena není ovšem jen vaše přednáška na fakultě, zrušen je i váš přístup na facebook, twitter, google a Apple a z googlu zmizí i váš web. A jestliže je vaše živobytí závislé na vašem zaměstnavateli, jste najednou bez zaměstnání. Rabující banda se může objevit ve vašem obydlí anebo ve škole vašeho dítěte, a stejná banda se nedávno objevila i ve studiu televize Fox News, kde se pokusila (zatím ještě bezúspěšně), přerušit právě běžící program Tuckera Carlsona.

Výraz být zrušen získal dnes nový význam. Jestliže podporujete Trumpa, jste zrušen tím, že jste zabit. Popravu toho druhu můžete vidět zde: https://video.foxnews.com/v/6186424701001#sp=show-clips .

  • Vybral a přeložil Lubomír Man

 

(Visited 174 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *