P.C.Roberts: Na obranu rabování

Napsal
Sdílet článek

Rasistická a protibělošská propagační organizace nazvaná Národní veřejné rádio (NPR), ospravedlňuje masové rabování jako osvobozováni se od bílého útlaku:

Samotná základna majetku a majetnictví v USA je podle NPR odvozena od nadvlády bělochů a útlaku lidí černých, stejně tak jako od historie otroctví a dominance prvních bělošských osadníků. Rabování prý zasahuje samo srdce majetku, bělošství a policie a současně míří i na samé kořeny toho, jak jsou tyto tři věci navzájem propojeny. Poskytuje též lidem podnětný pocit svobody i potěšení a pomáhá jim představit si svět, jaký by jednou mohl být. A výtržnosti a rabování, i když se o tom nepíše, přinášejí podle NPR lidem pocity čehosi radostného a osvobozujícího.

Důvodem proč si Demokraté nevynucují právo a pořádek spočívá pak dle NPR v tom, že právo a pořádek jsou ochranou a záštitou lidí bílých. Avšak cokoli, co chrání lidi bílé, je špatné, protože jim to umožňuje utlačovat lidi černé.

Taková je úroveň inteligence NPR, které není ničím jiným než zdrojem protibělošské ideologie.

Je třeba, aby Američané porozuměli tomu, že Demokratická strana a jejich šmoci v presstitutkách jdou zcela zásadně proti všem bílým a též proti všem Asiatům (všimněme si v té souvislosti masívní diskriminace Asiatů na Harvardské univerzitě), a usilují nejen o vyvlastnění majetku bílých, ale též o vyvlastnění jejich životů a jejich země.

Buď tedy dobrým a hloupým Američanem. Dej své peníze NPR a vol Demokraty.

https://www.npr.org/sections/codeswitch/2020/08/27/906642178/one-authors-argument-in-defense-of-looting

 

  • Překlad: Lubomír Man
5/5 - (5 votes)
(Visited 267 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *